Rabaty w Selectcamp Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Selectcamp

Selectcamp

Do 38% rabatu na wakacje z dziećmi poza sezonem

Wartość zniżki:
38%

Ważne na:
✔️ na oferty na wakacje z dziećmi poza sezonem ✔️ Wszyscy klienci
Selectcamp

Do 30% rabatu na rezerwacje First Minute

Wartość zniżki:
30%

Ważne na:
✔️ na rezerwacje wyjazdów w lipcu i sierpniu 2019 ✔️ Wszyscy klienci
Selectcamp

Najlepsze campingi w Chorwacji

Wartość zniżki:
Najlepsze campingi w Chorwacji

Ważne na:
✔️ na campingi w Chorwacji ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w eobuwie.pl
Kody rabatowe w eobuwie.pl 20 zł kod rabatowy
Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Karko
Kody rabatowe w Karko 30% kod rabatowy na nową kolekcję
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE 15% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Zapato
Kody rabatowe w Zapato 30 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Brooklyn Butik
Kody rabatowe w Brooklyn Butik 10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon 20% kod rabatowy na kategorię BEAUTY
Kody rabatowe w Newchic
Kody rabatowe w Newchic Do 95% rabatu na Flash Deals

Informacje o Selectcamp

Selectcamp
4.9 z 5 gwiazdek 8 Oceny dla Selectcamp

Selectcamp to więcej niż wakacje, to przyjemność która czerpać może każdy klient. Atrakcyjnie niskie ceny w połączeniu z interesującymi zakątkami Europy wprawiają w zachwyt każdego, ktoś skorzysta z jej oferty.

Rabaty w Selectcamp 3
Największy rabat w Selectcamp 38%
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 20.09.2020
Adres Vacanceselect Travel Sp. z o.o.
Okonin 51C
39-100 Ropczyce

Zawsze atrakcyjne oferty i duże rabaty

Campingi to popularna forma stanowiąca doskonałą propozycję dla całej rodziny. Selectcamp jest specjalistą w organizowaniu luksusowych wakacji na campingu od 1992 roku. Selectcamp oferuje nie tylko najlepsze campingi w najpiękniejszych zakątkach świata, ale i konkurencyjne ceny. To właśnie tutaj klienci mogą liczyć na ośrodki położone w pobliżu morza, plaży oraz w otoczeniu zieleni. Jej niezwykle bogata oferta campingów pozwoli na wybór miejsca odpowiadającego oczekiwaniom i preferencjom klienta niezależnie od wieku. Selectcamp Właściciel i obsługa campingu dbają o rozrywkę zarówno dla najmłodszych, jak i osób dorosłych. Szeroki program rozrywkowy i animacyjny zapewni niesamowite atrakcje i świetną zabawę.

Wymarzone wakacje nie muszą być dla klienta jednoznaczne z wielkimi wydatkami, jeśli tylko wie, w których miejscach szukać najlepszych ofert. Wygrzewanie się na słońcu, wybieranie campingu i niskie ceny – na to zdecydowanie pozwolą kody rabatowe Selectcamp. Selectcamp przeznaczony jest dla każdego, kto chce oszczędzić i przy okazji zobaczyć urokliwe miejsca. Śledząc oferty, klient może przekonać się, że wielokrotnie ceny campingów są rabatowane. W niektórych terminach można zarezerwować pobyt w Chorwacji, Włoszech, Francji czy Hiszpanii nawet o blisko 2000 zł taniej. Ponadto kody rabatowe Selectcamp to także atrakcyjne ceny wczesnej rezerwacji. Wystarczy, że klient na bieżąco będzie śledził stronę internetową. To niesamowita okazja, która przełoży się na tanie wakacje w urzekających krajobrazami miejscach.

Newsletter na Twoją pocztę email!

To niezbędny element każdego klienta, zwłaszcza stałego. Zapisanie się do newslettera daje szereg możliwości, do których możemy zaliczyć regularnie otrzymywanie informacji o najnowszych produktach, wydarzeniach oraz specjalnych promocjach przygotowanych dla klientów. Procedura jest bardzo prosta, a jedynym wymaganiem jest podanie adresu e-mail.

Ubezpieczenie w czasie wypoczynku?

Aby w pełni cieszyć się wypoczynkiem i nie martwić o koszty ewentualnego leczenia, klient może skorzystać z oferty ubezpieczeniowej SIGNAL INDUA Bezpieczne Podróże. Koszt składki to tylko 2 zł dziennie za osobę. Ubezpieczenie obejmuje: koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, assistance.

Oferta Selectcamp

Oferta Selectcamp to synonim najpiękniejszych miejsc w Europie, atrakcyjnych cen, bogatego doświadczenia oraz szerokich możliwości rekreacyjnych. Firma zapewnia możliwość przyjazdu w dowolny dzień w tygodniu. To klient decyduje, kiedy przyjedzie na wakacje i na jak długo. Podczas wakacji może połączyć pobyt na dwóch wybranych przez niego campingach. Wszystko po to, aby mógł jak najwięcej zobaczyć. Spełnianie oczekiwań klienta, to satysfakcja płynącą z Selectcamp.

Campingi oferują liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Boiska sportowe, korty tenisowe, pola golfowe oraz ścieżki i trasy, po których możesz poruszać się m.in. rowerem górskim to najlepsze formy na spędzanie wolnego czasu. W ofercie Selectcamp znajdują się różne typy zakwaterowań. Różnią się one przede wszystkim ceną, liczbą sypialni i ogólnym wyposażeniem.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące zakupów klient może kierować od poniedziałku do piątku pod numerem 17 78 76 105.  Możliwe jest również uzyskanie odpowiedz drogą elektroniczną.