Rabaty w SFD Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w SFD

SFD

Promocje na wybrane produkty

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ wybrane produkty ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w GUESS
Kody rabatowe w GUESS
E-KARTA PODARUNKOWA
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare
Kody rabatowe w Foto-Plus
Kody rabatowe w Foto-Plus
Sony Cashback do 2000 zł

Informacje o SFD

SFD
4.3 z 5 gwiazdek 27 Oceny dla SFD

Na stronie SFD znajdziesz zarówno porady dotyczące ćwiczeń, diety czy suplementów, a także przygotowane przez SFD kody rabatowe, które sprawią, że będziesz mógł odmienić swoją sylwetkę i zacząć dbać o zdrowie już dziś!  

Rabaty w SFD 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres SFD Spółka Akcyjna
ul. Głogowska 23C
Opole

W dzisiejszych czasach sport oraz zdrowe odżywianie są bardzo ważne, dlatego sporym zainteresowaniem cieszy się SFD czyli Sportowe Forum Dyskusyjne. To doskonałe miejsce, w którym zbiera się wielu pasjonatów zdrowego żywienia, ale nie tylko. To miejsce, gdzie wyczerpujące informacje dostaną nie tylko kulturyści, na temat poszczególnych ćwiczeń oraz suplementów, lecz również pojedyncze osoby, które coś chcą w sobie zmienić. Dobry wygląd to nie tylko ćwiczenia. To również właściwa dieta, której często ludziom brakuje. W tym miejscu bardzo wiele można się dowiedzieć i dostać wiele wskazówek.

Jak kupić taniej?

Dla wielu osób nie tylko wygląd i jakość towaru się liczy, lecz także cena, którą przyjdzie zapłacić. Dlatego bardzo często SFD promocje oferuje, ponieważ tego oczekują klienci.  Co jakiś czas SFD wyprzedaje towary, które z jakiegoś powodu są przecenione. Bardzo często powodem jest fakt, że jakiś produkt jest uszkodzony, długo leżał i kończy się termin czy wiele innych powodów. Bez względu na wszystko, warto z nich korzystać, ponieważ wciąż są to pełnowartościowe produkty.

Punkty lojalnościowe – co to jest?

Zakupując w sklepie SFD za każde wydane 50 zł otrzymuje się3 punkty lojalnościowe. Bez względu na to, czy twoim celem jest dieta i schudnięcie czy rozbudowanie masy, każdy zakup się liczy. Punkty zbierają się na koncie użytkownika. Za konkretną ilość uzbieranych punktów, SFD kody rabatowe daje, które mają konkretną wartość pieniężną.

Jak wykorzystać otrzymane kody?

Bez wątpienia moment, kiedy SFD kody rabatowe nam przekaże, jest bardzo ważny, ponieważ realnie zaczynamy oszczędzać. Na koncie użytkownika są uzbierane punkty. Na stronie http://www.sfd.pl/sklep/punkty/Produkty.aspx za punkty można kupić kod promocyjny, który nam odpowiada. Może to być kod rabatowy 15%, 10% lub 5%, w zależności od tego, ile ma się zgromadzonych punktów. Kiedy firma SFD kody rabatowe udostępni, można je spokojnie wykorzystać na zakup wybranych produktów w sklepie.

Jak przystąpić do programy lojalnościowego?

Przede wszystkim zarejestrować się na stronie i przystąpić do owego programu. Bez rejestracji nie ma takiej możliwości.

Co oferuje SFD?

Jeśli kogoś interesuje zróżnicowana dieta, ale taka, która pozwoli na budowanie tkanki mięśniowej lub pozwoli schudnąć, jest to doskonałe miejsce na uzyskanie informacji o niej. Przede wszystkim dlatego, że nie tylko produkty takie jak suplementy diety czy sprzęt do ćwiczeń są w sprzedaży, lecz także można zamówić specjalistyczną dietę, dzięki której łatwiej będzie uzyskać to, co się planowało.

Sprzedaż produktów

SFD to forum, które pośredniczy w sprzedaży poszczególnych produktów lub usług, takich jak dieta i plan ćwiczeń. Każdy z elementów ma własne zasady sprzedaży. Należy bardzo dokładnie zapoznać się z poszczególnymi elementami, z których chcemy skorzystać i w razie potrzeby, pytać o szczegóły w konkretnym miejscu. Na przykład za sposób opłat za plan i trening odpowiadają specjaliści w tym zakresie. Jeśli SFD promocje oferuje, należy wejść na przeceniony produkt a natychmiast klient zostaje przeniesiony do wybranego działu, który go interesuje.

Centrum Obsługi Klienta

SFD to przede wszystkim forum, choć nie tylko. Jednak jest rozdzielone na poszczególne elementy, takie jak promocje, sklep, dietetycy itd. Każdy z nich ma inne zasady, choć bez wątpienia się wszystkie ze sobą łączą. Można na forum zadawać pytania dotyczące poszczególnych działów, jednak kierowane są owe pytania tam, gdzie powinny trafić. W dziale „Kontakt” znajduje się wiele adresów, do których można pisać w poszczególnych sprawach. W kwestii ogólnej, można użyć formularza zapytania. W kwestii zakupywania w sklepie i pytań do nich, należy napisać na adres sklep@sfd.pl lub zadzwonić na infolinię 801 703 319