Rabaty w Shell Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Shell

Shell

Aktualne promocje i nagrody !

Wartość zniżki:
Aktualne promocje i nagrody !

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
Shell

Moc okazji we wtorki i w czwartki

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ Na stacjach Shell we wtorki i w czwartki czekają na Ciebie niesamowite promocje – po prostu MOC OKAZJI! ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Felgi
Kody rabatowe w Felgi
ANZIO Split Polar 15od 398 zł/szt.

Informacje o Shell

Shell
4 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Shell

Shell odgrywa kluczową rolę w dążeniu do zaspokojenia rosnącego światowego zapotrzebowania na energię w sposób zyskowny oraz odpowiedzialny względem społeczeństwa i środowiska. 

Rabaty w Shell 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Shell
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7A
Warszawa

Wszystko zaczęło się prawie 200 lat temu od małego sklepiku z antykami i muszlami morskimi w Londynie. Shell jest globalną grupą firm energetycznych i petrochemicznych, która zatrudnia około 92 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach i terytoriach. Innowacyjne podejście do biznesu pozwala sprostać wyzwaniom, związanym z nową przyszłością energetyczną. Jako światowy koncern energetyczny, stacja paliw Shell utrzymuje wysokie standardy i promuje postępowanie etyczne. Jej celem jest zaspokajanie potrzeb społeczeństwa w sposób realny z punktu widzenia gospodarczego, społecznego i środowiskowego w chwili obecnej i w przyszłości.

Shell ClubSmart

To idealna propozycja dla stałych klientów. Rejestracja nie kosztuje zbyt dużo czasu a przekłada się na szereg korzyści . Shell nagradza klienta za każdy zagadkowy litr paliwa oraz za zakupy na stacja paliw Shell – w taki sposób łatwo jest uzyskać dużą liczbę punktów w stosunkowo szybkim czasie. Shell przygotował dla klient ponad 100 nagród, więc z pewnością znajdzie coś dla siebie, a szeroki asortyment nagród może podziwiać na stronie internetowej.

Shell Helix

Klub Partnerów Shell Helix to program stworzony z myślą o  Klientach, posiadających w swojej ofercie oleje Shell Helix. Uczestnictwo w programie zapewnia dodatkowe korzyści Partnerom Shell i bezpośrednie wsparcie w prowadzonym biznesie. Klub oferuje różnego rodzaju nagrody rzeczowe za zakupy produktów Shell Helix oraz bezpośrednią informację o produktach i nowościach Shell, specjalne akcje promocyjne dedykowane wyłącznie członkom Klubu czy wsparcie marketingowe.

Oferta Shell

Grupa Shell otwiera się na nowe źródła energii i koncentruje się na jak najbardziej wydajnym wykorzystaniu obecnych zasobów, aby pomóc w ten sposób rozwijać się światowym gospodarkom. W swoich ośrodkach na całym świecie zatrudnia około 30 000 specjalistów, od naukowców po ekspertów biznesowych, którzy wspólnie pracują nad tym, by szukać innowacyjnych rozwiązań, korzystnych dla nowej przyszłości energetycznej. Shell zorganizowany jest na trzech poziomach: Upstream, Downstream oraz Projects & Technology. Mając około 93 tysięcy pracowników w ponad 90 krajach, Shell odgrywa kluczową rolę w dążeniu do zaspokojenia rosnącego światowego zapotrzebowania na energię w sposób zyskowny oraz odpowiedzialny względem społeczeństwa i środowiska.

Kontakt

W przypadku wystąpienia wątpliwości lub pytań odnośnie zamówionych produktów, klient może kontaktować się z doradcami od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00 pod numerem 800 080 014 lub elektronicznie - info.pl@shell.com