Rabaty w Simplesurance Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Simplesurance

Simplesurance

Ubezpieczenie w super cenach

Wartość zniżki:
Ubezpieczenie w super cenach

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
Simplesurance

96,95 zł za roczne ubezpieczenie roweru

Wartość zniżki:
96,95 zł za roczne ubezpieczenie roweru

Ważne na:
✔️ na ubezpieczenie roweru ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Simplesurance

Simplesurance
5 z 5 gwiazdek 12 Oceny dla Simplesurance

U nas codziennie przygotowujemy specjalnie dla Ciebie informacje o zniżkach i kodach promocyjnych na ubezpieczenie telefonu i nie tylko w Simplesurance. Ubezpieczysz od kradzieży lub uszkodzenia swój cenny sprzęt oszczędzają przy tym nawet kilkanaście procent.

Rabaty w Simplesurance 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres simplesurance GmbH
Hallesches Ufer 60
DE-10963 Berlin

Potrzebujesz taniego i pewnego ubezpieczenia swojego sprzętu? Wypróbuj Simplesurance!

W dzisiejszych czasach sprzęty elektroniczne, takie jak laptop czy smartfon to niezbędne narzędzia pracy. Towarzyszą nam w codziennych zajęciach, zapewniają rozrywkę, dostęp do aktualności oraz kontakt ze światem. Ich utrata, kradzież lub zniszczenie stanowi więc poważny, a zarazem powszechny problem. Warto zabezpieczyć się na wypadek takich sytuacji, zamawiającubezpieczenie sprzętu. Wykorzystując dostępne w Simplesurance kody rabatowe możesz zrobić to tanio, szybko i bez wychodzenia z domu.

Poznaj oferowane przez Simplesurance rabaty

Chcesz przedłużyć gwarancję dla swoich urządzeń lub zapewnić im pełną ochronę po okresie gwarancyjnym? Sprawdź, jakie stawki zaproponuje ci prosty algorytm Simplesurance. Wybierz okres ubezpieczenia oraz podaj niezbędne informacje na temat twojego sprzętu, takie jak model i cena.

Pamiętaj, że aby uzyskać w Simplesurance zniżki warto zdecydować się na dwuletnią lub trzyletnią polisę. W przypadku ubezpieczenia na dwa lata możesz zaoszczędzić nawet 10%, a jednocześnie zagwarantować sobie kompletną ochronę przez cały czas obowiązywania usługi! Przy dłuższych okresach umowy, przygotowane przez Simplesurance rabaty są jeszcze większe!

Zastosuj w Simplesurance kody promocyjne

Chcesz uzyskać w Simplesurance rabat na ubezpieczenie sprzętu? Zanim zdecydujesz się na zakup polisy, odwiedź Kupony.pl! Sprawdź aktualnie dostępne w Simplesurance promocje i zaopatrz się w honorowane przez Simplesurance kody rabatowe. Dzięki nim zredukujesz cenę swojego zamówienia i ubezpieczysz ważne dla ciebie przedmioty jeszcze taniej.

Posiadasz już odpowiedni do Simplesurance kupon rabatowy, ale nie wiesz, jak z niego skorzystać? Prześledź poniższą instrukcję i dowiedz się, jak krok po kroku zamówić polisę ze zniżką.

  1. Przygotuj kupon promocyjny i zapoznaj się ze szczegółami akcji rabatowej. Sprawdź termin ważności kodu oraz listę usług, które możesz dzięki niemu zamówić ze zniżką (niektóre promocje obejmują cały asortyment, inne np. wyłącznie ubezpieczenia elektroniki).
  2. Wejdź na stronę Simplesurance i wybierz z listy rodzaj sprzętu, jaki chcesz ubezpieczyć. W katalogu zobaczysz pozycje takie jak smartfony, tablety, konsole do gier, telewizory, elektronarzędzia, rowery oraz wiele innych.
  3. Podaj niezbędne informacje, takie jak model urządzenia lub jego wartość w chwili zakupu i pozwól, aby prosty kalkulator wyliczył wartość składki na rok lub na dłużej.
  4. Kliknij przycisk “Zamów”, aby przejść do kolejnego kroku.
  5. W formularzu podaj dane osobowe, niezbędne do realizacji zamówienia. Poniżej znajdziesz pole, przeznaczone na odpowiedni do Simplesurance kod promocyjny. Wprowadź tam ciąg znaków, widniejący na twoim kuponie. Pamiętaj, że wielkość wpisywanych znaków ma znaczenie!
  6. Kliknij przycisk “Zrealizuj”, aby naliczyć zniżkę dla twojego zamówienia.
  7. Gdy kwota do zapłaty obniży się, wybierz najdogodniejszy dla siebie sposób płatności i sfinalizuj zamówienie. Po zaksięgowaniu wpłaty, Simplesurance wyśle na twój adres e-mail certyfikat ubezpieczenia.

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach od Simplesurance

Jesteś przywiązany do swojego smartfona, komputera lub roweru? Chcesz, aby sprawnie służyły ci przez długi czas? Wyjeżdżając w podróż nie chcesz obawiać się kradzieży lub uszkodzenia sprzętu? Usługi Simplesurance są właśnie dla ciebie! Nawet do pół roku od daty zakupu możesz wykupić tu dodatkową ochronę dla urządzeń elektronicznych, rowerów oraz narzędzi. Dzięki Simplesurance będziesz spać spokojnie, wiedząc, że najważniejsze dla ciebie przedmioty są objęte kompleksową ochroną.

Zasady ubezpieczeń oferowanych w Simplesurance są proste i klarowne. Polisę możesz tu zamówić nawet w 2 minuty, bez skomplikowanych umów czy ukrytych opłat. Dzięki wygodnemu kalkulatorowi online błyskawicznie obliczysz kwotę do zapłaty.

W Simplesurance płatność za ochronę jest jednorazowa! Ubezpieczenie obejmuje typowe szkody, związane z elektroniką użytkową - kradzież, zalanie, zwarcie, pęknięty ekran oraz błędy w obsłudze. Dodatkowo zapewnia ci także wsparcie w przypadku spalenia lub zniszczenia przedmiotu wskutek aktu wandalizmu.

Polisą możesz ochronić również inne sprzęty, w które zainwestowałeś. Simplesurance może ubezpieczyć twój rower, sprzęty AGD i RTV, urządzenia grzewcze, narzędzia i elektronarzędzia oraz wiele innych. Wejdź na stronę i przekonaj się, dlaczego marka Simplesurance cieszy się zaufaniem klientów w ponad 30 krajach!

Jaką ochronę zapewnia ci Simplesurance?

Simplesurance gwarantuje ci dostępną i fachową obsługę klienta oraz szybką pomoc po zgłoszeniu szkody. Jeśli twoje urządzenie uległo awarii, Simplesurance zapewnia szybki, profesjonalny serwis lub zwrot kosztów naprawy. Gwarantuje także sprzęt zastępczy.

Jeśli urządzenie uległo poważniejszym zniszczeniom, zostało utracone lub skradzione - Simplesurance kieruje sprawę do ubezpieczyciela w celu kontroli (pamiętaj, aby kradzież niezwłocznie zgłosić na policję!), a następnie wypłaca odpowiednie odszkodowania.

Ubezpiecznienia od Simplesurance działają na całym świecie, dlatego nie potrzebujesz dodatkowej ochrony podczas wyjazdu za granicę. Możesz więc podróżować ze swoim sprzętem bez obaw.

Dowiedz się, jak zgłosić szkodę

Ubezpieczone urządzenie uległo awarii? Stałeś się ofiarą kradzieży? Zgłoszenie szkody na Simplesurance jest proste i bezstresowe. Wejdź na stronę Simplesurance i podaj dane ze swojego certyfikatu ubezpieczenia - numer polisy oraz numer PIN. Twój przypadek zostanie rozpatrzony w najkrótszym możliwym czasie, a konsultant SimpleSurance skontaktuje się z tobą i poinformuje o dalszych procedurach.

Śledź Simplesurance w mediach społecznościowych

Jeśli jesteś zainteresowany usługami Simplesurance, zajrzyj na profile marki w social mediach. Znajdziesz je naFacebooku oraz na Twitterze, gdzie regularnie pojawiają się informacje o najnowszych usługach oraz usprawnieniach, wdrażanych przez Simplesurance. Za pośrednictwem profili społecznościowych możesz kontaktować się z przedstawicielami marki, obserwować aktualności oraz polować na przygotowywane przez Simplesurance promocje. Przy odrobinie szczęścia masz szansę zdobyć kupony rabatowe, które zagwarantują ci jeszcze niższe ceny ubezpieczeń.

Sprawdź dostępne formy płatności

Za wszystkie usługi, świadczone przez Simplesurance możesz szybko i bezpiecznie zapłacić drogą elektroniczną. Możesz w tym celu wykorzystać swoją kartę płatniczą Visa lub MasterCard, portfel elektroniczny PayPal, albo wykonać przelew online w systemie Przelewy24 lub Klarna.

Pamiętaj o prawie do rezygnacji

Po zawarciu umowy z Simplesurance uznałeś, że to jednak nie dla ciebie? Na szczęście masz aż 14 dni na decyzję o ewentualnym odstąpieniu od umowy. Jeśli postanowisz się wycofać, skontaktuj się mailowo z przedstawicielem Simplesurance (wyślij na adres: support.pl@simplesurance.com wiadomość, zawierającą twoje dane oraz jednoznaczne oświadczenie o rezygnacji z ubezpieczenia). Wskutek odstąpienia od umowy ochrona dla twoich urządzeń wygaśnie, a firma zwróci na twoje konto wszystkie środki.

Masz pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług, oferowanych przez Simplesurance, skorzystaj z formularza kontaktowego, dostępnego na stronie. Wpisz swoją wiadomość oraz podaj adres e-mail. Pracownicy serwisu skontaktują się z tobą i udzielą wyczerpujących odpowiedzi na twoje pytania. Ponadto od poniedziałku do piątku możesz się również kontaktować z przedstawicielami Simplesurance telefonicznie. Infolinia dla klientów dostępna jest w godzinach 9:00 - 18:00 pod numerem 800 707 041.