Rabaty w Sindbad Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Sindbad

Sindbad

Pobierz aplikację mobilną Sindbad Online

Wartość zniżki:
Aplikacja mobilna Sindbad Online

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Karta roczna za 199.90zł

Informacje o Sindbad

Sindbad
3.8 z 5 gwiazdek 5 Oceny dla Sindbad

Każdemu z nas raz w roku należą się porządne wakacje. Zrealizuj je jeszcze taniej dzięki Sindbad promocje. Dzięki temu w pamięci każdego klienta pozostaną miłe wspomnienia. Warto również nabyć Kartę Stałego Klienta, która daje szereg możliwości  oraz jest niesamowitym udogodnieniem, zwłaszcza finansowym.

Rabaty w Sindbad 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Sindbad Sp. z o.o.
ul.Działkowa 4
Opole

O Sindbad

Sindbad to jedna z największych firm przewozowych w Europie, w Polsce natomiast – zdecydowany lider wśród przewoźników autokarowych. Na koncie firmy znajduje się milion obsłużonych pasażerów rocznie. Firma Sindbad działa od 1983 roku, począwszy od Prywatnego Biura Podróży Sindbad, a skończywszy na działalności przewozowej realizowanej pod szyldem Sndbad Sp. z o.o. Wieloletnia obecność na rynku jest efektem pozyskania zaufania dużej ilości klientów, a wizytówką autokarów będących kluczowym elementem działalności jest nowoczesność oraz przede wszystkim komfort jazdy.  Firma podejmuje się realizacji połączeń do 22 europejskich krajów. Dodatkowo oferta jest wciąż poszerzana o nowe przystanki zarówno w Polsce, jak i za granicami naszego państwa.

Przywileje w Sindbad Club

Sindbad promocje co to oznacza? Przystąpienie do programu Sindbad Club niesie ze sobą wiele korzyści dla każdego klienta. Posiadanie Sndbad Karty Stałego Klienta to nie tylko sposób na nabycie tańszego biletu autokarowego, ale także szereg przywilejów, które będą podstawowym czynnikiem komfortowej podróży z Sindbadem. Do podanych udogodnień związanych z Sindbad promocje należy między innymi: 15 procent zniżki przysługującej na przejazdy linii autokarowych, pierwszeństwo przy rezerwacji miejsc na przejazd, a także otrzymanie bezpłatnego ciepłego napoju, który dostane klient podczas podróży. 

Z kolei przynależność do grona posiadaczy Złotej Karty Sindbad VIP Club również związane jest z ogromną liczbą korzyści, do których zaliczyć możemy pierwszeństwo podczas rezerwacji miejsca na przejazd, otrzymania darmowego jednostronnego biletu lub biletu dwustronnego o 50% zniżce.

Promocje w innych firmach

Karta Stałego Klienta to również Sindbad promocje dla  klientów przysługujące podczas rezerwacji biletów. Dodatkowo mogą liczyć na rabaty w firmach partnerskich Sindbad. I tak na przykład klient w upalne letnie dni podczas pobytu na wakacjach będzie miał możliwość skorzystania z 10% zniżki na wypożyczenie kajaka , 10 % zniżki na wypożyczenie  czy też 20 % zniżki na zabiegi na twarz.

Newsletter

Zapisz się do newslettera firmy Sindbad, aby regularnie otrzymywać informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach oraz specjalnych promocjach przygotowanych dla klientów. Wpisz w puste pole swój email, aby dołączyć do naszego grona.

Oferty turystyczne

Niezależnie od wieku każdy jest ciekawy otaczającego go świata. Sindbad to firma, która zabierze klienta w różne zakątki Europy, od Polski poprzez Czechy, Włochy, po  urzekającą pod względem atrakcji turystycznych Szwajcarię. Jest propozycją zarówno dla rodzin, grup szkolnych czy też firm. W zależności od liczby osób Sindbad jest w stanie zaoferować Państwu zróżnicowaną ilość miejsc dla pasażerów. W ich zapleczu znajduje się 250 komfortowych autokarów głownie marki Setra. Oferują wyjazdy na różnego rodzaju kolonie, imprezy firmowe, zielone szkoły.  Wi ch zapleczu znajdują się kierowcy posiadający ogromny bagaż doświadczenia, którzy są w stanie zapewnić klientom dobrą atmosferę podczas podróży, komfort oraz bezpieczeństwo.

Zwrot

W zakładce zwrot biletu na stronie internetowej SIndbad można dokonać zwrotu biletu, który został zakupiony przez Internet. Kwota do zwrotu jest różnicą ceny biletu oraz potrąceń przewoźnika, a także kosztów serwisu. Zwrot zostanie dokonany na konto bankowe, z którego klient zrealizował transakcję zakupu biletu. Ważną informacją jest wydrukowanie potwierdzenia po wykonaniu operacji zwrotu.  Celem dokonania zwrotu należy wpisać dane znajdujące się na bilecie w wyznaczonych polach na stronie internetowej firmy.

Skontaktuj się z nami

Wszelkie odpowiedzi na pytania klient uzyska pod numerem 801 22 33 44 lub +48 77 443 44 44  elektronicznie – poczta@sindbad.pl