Rabaty w Skoda Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Skoda

Skoda

Super ceny na akcesoria i części

Wartość zniżki:
Super ceny na akcesoria i części

Ważne na:
✔️ na wybrane produkty ✔️ Wszyscy klienci
Skoda

ROWERY I AKCESORIA ROWEROWE

Wartość zniżki:
ROWERY I AKCESORIA ROWEROWE

Ważne na:
✔️ ROWERY I AKCESORIA ROWEROWE ✔️ Wszyscy klienci
Skoda

Kosmetyki samochodowe w super cenach!

Wartość zniżki:
Kosmetyki samochodowe w super cenach!

Ważne na:
✔️ na kosmetyki samochodowe ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Skoda

Skoda
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Skoda

Skoda to jeden z największych i najbardziej popularnych koncernów samochodowych w Europie. Dobre auto w przystępnej cenie? Ze Skoda jest to możliwe, a wszystko za sprawą zniżek i rabatów na modele ich pojazdów.

Rabaty w Skoda 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 14.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
ul. Krańcowa 44
60-101 Poznań

O marce Skoda

Skoda to czeski koncert motoryzacyjny produkujący głównie samochody osobowe. Firmę w roku 1895 założyli Vaclav Laurin i Vaclav Klement. W roku 1991 koncert stał się częścią grupy Volkswagen. Skoda produkuje swoje samochody w Czechach, Bośni i Hercegowinie, Ukrainie, Indiach, Kazachstanie, Chinach, Rosji oraz Słowacji. Przez pewien okres czasu, samochody były montowane także w zakładach Volkswagen Poznań.

Promocje nowych modeli w akcji Skoda wyprzedaż

W ofercie koncernu najtańszym modelem jest Skoda Citigo, którą kupimy już od 35,570 zł w przypadku podstawowej wersji wyposażenia. Citigo to mały i zwrotny hatchback idealnie pasujący do jazdy miejskiej. Droższym modelem jest Fabia, tutaj zakres cenowy rozpoczyna się od 40 tysięcy złotych za hatchbacka, za model combi zapłacimy 5 tys. więcej. W zakresie cenowym 52-62 tys. zł. zakupimy podstawowe wersje modeli Rapid i Octavia, a także Yeti, będące pierwszym SUV-em koncernu. Najdroższym autem w ofercie Skody jest nowy model Superb, za który trzeba zapłacić blisko 90 tys. zł. za podstawową wersję wyposażenia. Ceny mogą się jednak różnić dzięki akcji Skoda wyprzedaż i promocjom.

Jak uzyskać Skoda wyprzedaże ?

Aby załapać się na Skoda wyprzedaże wystarczy przyjść do salonu i odpowiednio przeglądać aktualne oferty. Wszystkie Skoda wyprzedaże prowadzone są w okresie całego roku, tak więc w każdym wypadku trafimy na odpowiednią ofertę, skierowaną do nas.

Samochody, asortyment sklepu Skody

Skoda to marka, która oferuje szereg świetnych samochodów. Aktualnie w ich ofercie znajdziemy modele takie jak Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Yeti, Nowy SuperB oraz Kodiaq. Idąc aktualnie do salonu po powyższe samochody, mam szansę wynegocjować dobrą cenę i załapać się na Skoda wyprzedaż. Czasami, koncern przygotowuje atrakcyjne Skoda wyprzedaż na powyższe modele swoich samochodów. Aktualną ofertę znaleźć możemy na stronie internetowej.  O nowych promocjach zostaniemy poinformowani zapisując się do newslettera.

Dostawa samochodów 

Samochody marki Skody, mogą zostać doprowadzone na wskazane przez nas miejsce, przy pomocy lawety. Jest to bardzo wygodna funkcja, która pozwoli nam na szybkie przemieszczenie przez nas samochodu w dogodne miejsce, np. pod miejsce naszego zamieszkania.

Czy samochody z Skoda promocje można zwracać ?

Bez względu na to, czy wybierzemy Skoda promocje, czy też po prostu dokonamy zakupu samochodu, jeśli zauważymy w nim istotne usterki, nie możemy go zwrócić i uzyskać za to gotówkę, lecz może on zostać wymieniony w zakresie gwarancji, która nam przysługuje na ustalony czasu.

Obsługa klienta i kontakt na infolinię

Skoda to marka globalna, która oferuje Polakom szereg możliwości kontaktowych. Możemy napisać list otwarty do sklepu, wysyłając go na adres podany po prawej. Na stronie internetowej producenta samochodów widnieje również formularz kontaktowy. Do naszej dyspozycji widnieją również numery takie jak 801 234 23 lub 61 6 678 678, które są oficjalnymi infoliniami dla klientów Skody.