Rabaty w Smart Pożyczka Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Smart Pożyczka

Smart Pożyczka

Ekstra kasa nawet do 10 000 zł

Wartość zniżki:
Ekstra kasa nawet do 10 000 zł

Ważne na:
✔️ Ekstra kasa ✔️ Wszyscy klienci
Smart Pożyczka

Pierwsza pożyczka za darmo

Wartość zniżki:
Pierwsza pożyczka za darmo

Ważne na:
✔️ na pierwszą pożyczkę, szczegóły oraz RRSO dostępne na stronie ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Smart Pożyczka

Smart Pożyczka
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Smart Pożyczka

Smart Pożyczka to błyskawiczna pożyczka online na dowolny cel. Korzystając ze Smart Pożyczki masz gwarancję bezpieczeństwa, elastycznych warunków spłaty i prostych zasad: oddajesz tyle, ile pożyczasz. Sprawdź najnowsze rabaty i promocje i przekonaj się jakie to proste!

Rabaty w Smart Pożyczka 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 14.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Smart Pożyczka
ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B
15 - 888 Białystok

Smart Pożyczka to marka oferująca proste i szybkie pożyczki online na dowolny cel. Usługi finansowe Smart Pożyczka dostępne są online 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Procedura jest maksymalnie uproszczona, a przelew na konto klienta wykonywany w ekspresowym tempie. Ponadto Smart Pożyczka to gwarancja indywidualnego podejścia do klienta, dostępności i prostych, klarownych zasad. Firma jest partnerem programów Rzetelna Firma oraz Firma Wiarygodna Finansowo, a jej wiarygodność potwierdzona jest licznymi certyfikatami. W 2016 roku uczciwość i profesjonalizm firmy Smart Pożyczka uhonorowane zostały tytułem „Instytucja Pożyczkowa Roku”, nadawanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Obecnie firma oferuje swoje produkty finansowe na czterech rynkach – Polskim, Łotewskim, Litewskim i Czeskim.

Promocje Smart Pożyczka

Dla nowych klientów firma Smart Pożyczka przygotowała specjalną promocję – pierwsza pożyczka do 1000 zł jest całkowicie darmowa. Bez żadnych odsetek, prowizji, ani ukrytych opłat. Z kolei stali klienci mogą skorzystać z oferty programu lojalnościowego. Dzięki temu, regularnie spłacając kolejne pożyczki, zyskują 5%, 10%, 15% a nawet 20% rabatu na kolejne usługi.

Wykorzystaj kod rabatowy Smart Pożyczka, aby zminimalizować koszty

Kupony Promocyjne Smart Pożyczka to sprytny sposób, aby zmniejszyć kwotę do zapłaty. Wypełniając wniosek o pożyczkę na stronie internetowej, podaj sumę, która Cię interesuje i przewidywany termin spłaty, a w okno poniżej wklej swój kod rabatowy Smart Pożyczka. Możesz także skontaktować się z konsultantami Biura Obsługi Klienta, aby dowiedzieć się, jak najprościej uzyskać zniżki, wykorzystując swój kupon rabatowy.

Oferta Smart Pożyczka

Jeżeli potrzebujesz szybkiej gotówki na dowolny cel, masz ukończone 21 lat i jesteś obywatelem Polski i posiadasz zdolność do regulowania bieżących zobowiązań finansowych, oferta Smart Pożyczka została stworzona właśnie dla Ciebie. W kilka minut możesz wypełnić wniosek oraz uzyskać odpowiedź firmy i przelew środków na konto. Jako nowy klient możesz pożyczyć od 200 do 1000 złotych, całkowicie za darmo, na 10 do 30 dni. Dzięki elastycznym warunkom i indywidualnemu podejściu do klienta, możesz dokonywać przedłużenia terminu spłaty zobowiązania, w razie problemów z uregulowaniem zobowiązania na czas. O kosztach takiego przedłużenia jesteś informowany od razu, podczas wypełniania wniosku. Stali klienci mogą skorzystać z szybkiej pożyczki nawet do 3000 zł i w razie trudności ze spłatą w terminie, skorzystać z pożyczki refinansującej.

Obsługa klienta

Konsultanci firmy Smart Pożyczka czekają na Twoje pytania pod numerem infolinii: 85 871 00 49 od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-21:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach: 9:00-17:00. Możesz także napisać e-mail na adres: info@smartpozyczka.pl