Rabaty w Soho Credit Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Soho Credit

Soho Credit

Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo

Wartość zniżki:
Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo

Ważne na:
✔️ na wszystko, szczegóły oraz RRSO bezpośrednio na stronie ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Soho Credit

Soho Credit
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Soho Credit

Potrzebujesz szybkiej pożyczki z jak najniższym oprocentowaniem? A zatem świetnie trafiłeś. Sprawdź, jakie kody rabatowe Soho Credit dla Ciebie przygotowaliśmy.

Rabaty w Soho Credit 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Soho Credit
ul. Postępu 18A
Warszawa

Gotówka w kilka chwil!

Soho Credit to firma oferująca szybkie pożyczki online (tzw. chwilówki). Jej działalność cechują przede wszystkim jasno określone zasady, maksymalnie uproszczona procedura i doskonały kontakt z klientem. Oto powody, dla których tak wielu Polaków już zaufało Soho Credit. Dołącz do nich i nie pozwól się zaskoczyć niespodziewanym wydatkom.

Promocje Soho Credit

W zestawieniu z innymi firmami oferującymi ekspresowe pożyczki, oferta, jaką proponuje swoim klientom Soho Credit sama w sobie jest już bardzo korzystna. Pierwsza pożyczka (do 1000 PLN) będzie kosztowała Cię tylko 1 grosz. Tak, dobrze widzisz, jeden grosz. Możesz również sięgnąć po dodatkowe obniżki i korzystne warianty pożyczek, wykorzystując kody rabatowe Soho Credit dostępne na naszej stronie. Pożyczanie (i oddawanie) jeszcze nigdy nie było tak proste.

Kody rabatowe Soho Credit – krok po kroku

Poinformuj konsultanta, że posiadasz kod rabatowy Soho Credit drogą mailową, telefoniczną lub poprzez chat na stronie internetowej. Dopilnuje on, żeby należny Ci rabat został przyznany bez przeszkód.

Oferta Soho Credit

Nieplanowane wydatki? Nikt ich nie lubi, ale chyba i nikt nie potrafi do końca przewidzieć, kiedy będzie trzeba wydać więcej niż zazwyczaj. Soho Credit oferuje pomoc właśnie w takich sytuacjach. Jeśli jesteś nowym klientem, limit Twojej pierwszej pożyczki wynosi 1000 PLN. Dopuszczalna wysokość kolejnych to 4000 PLN (jedyne ograniczenie może stanowić Twoja zdolność kredytowa). Na oddanie pieniędzy będziesz mieć maksymalnie 30 dni. Koniecznie kliknij w zakładkę „Jak pożyczyć” – znajduje się tam wirtualny kalkulator, przy pomocy którego natychmiast obliczysz wszystkie koszty.

Aby otrzymać pożyczkę, musisz zarejestrować się na stronie internetowej i wypełnić formularz rejestracyjny. Następny krok to wykonanie z Twojego konta osobistego przelewu o wartości 0,01 PLN na wskazany przez Soho Credit rachunek bankowy. Jest to procedura sprawdzająca. Pamiętaj, że jeśli weryfikacja zakończy się pomyślnie i otrzymasz pożyczkę, pieniądze zostaną przekazane na ten sam rachunek bankowy, z którego zrobiłeś przelew. Twój wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony w przeciągu kilkunastu minut. Sam widzisz, że warto pożyczać online z Soho Credit. Firma gwarantuje Ci, że będzie szybko, łatwo i bez ukrytych kosztów.

Czas i koszt dostawy

Formalności związane z wzięciem pożyczki załatwiasz w Soho Credit w 100% online. Dlatego też nie ma mowy o żadnych dodatkowych kosztach. Wszystkie opłaty są widoczne po wpisaniu kwoty pożyczki oraz terminu, w jakim zobowiązujesz się ją spłacić.

Zwroty i reklamacje

Pamiętaj, że decyzja o wzięciu pożyczki jest wiążąca i zawsze, bezwzględnie musisz oddać pieniądze, które pożyczasz w wyznaczonym terminie. Ewentualne reklamacje są rozpatrywane przez Soho Credit w terminie 14 dni od ich złożenia. Pamiętaj jednak, że jeśli zdecydujesz się zrezygnować z wziętej już pożyczki i wypowiedzieć umowę, termin oraz kwota spłaty mogą ulec zmianie.

Obsługa Klienta Soho Credit

Z Działem Obsługi Klienta skontaktujesz się pod numerem telefonu +48 22 266 83 02. Do Twojej dyspozycji jest również infolinia (numer: +48 801 011 537) czynna w godz. 7:00-23:00. Wszystkie kwestie dotyczące płatności załatwisz, dzwoniąc pod: +48 222 668 304. Możesz też wypełnić formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej i zadać pytanie konsultantowi. W prawym dolnym rogu, znajduje się ikonka „Czat z konsultantem”. Kiedy w nią klikniesz, możesz zadać pytanie bezpośrednio w okienku komunikatora, porozmawiać i uzyskać pomoc online. Jak widzisz, opcji nie brakuje.