Łącznie 12 ocen

Sony Kod Rabatowy

Sony Screenshot
Sony Logo

Sprawdź! Oferta

Najnowsza oferta produktów Sony
ważny do do odwołania

 • ważne na produkty marki SONY
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 313 razy

Oferty Sony

„Nie przegap już żadnej promocji Sony“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do Sony

 1. Kupony rabatowe Sony, promocje i korzystne zakupy
 2. Zakupy w sklepie internetowym Sony
 3. Jak zrealizuję kupon rabatowy Sony?
 4. Zamawianie i płacenie w Sony
 5. Koszty wysyłki i warunki dostawy w Sony
 6. Zwrot i wymiana towarów w Sony
 7. Obsługa Klienta w Sony

Marka Sony jest znanym na całym świecie japońskim przedsiębiorstwem, które powstało w Tokio w 1946 roku. Firma specjalizuje się w produkcji sprzętów związanych z elektroniką używaną. Do najpopularniejszych produktów marki należą kultowy już walkman, discman, czy seria konsoli PlayStation. Współcześnie Sony nastawia się m.in. na produkcję wysokiej klasy telewizorów plazmowych oraz aparatów fotograficznych. Konsumenci liczą przede wszystkim na ciekawe promocje Sony, choćby w postaci bonów promocyjnych. To dzięki takim rozwiązaniom, jak kody rabatowe Sony, mogą zdobyć swój upragniony sprzęt za atrakcyjną cenę. Innowacyjne rozwiązania oraz nastawienie na potrzeby klientów sprawiają, że marka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie.

Kupony rabatowe Sony, promocje i korzystne zakupy

Promocje Sony powiązane z różnorodnym asortymentem można znaleźć na stronie internetowej serwisu. Warto również poszukać innych rozwiązań, jak Sony kupony rabatowe, które dostępne są w Internecie. Kody rabatowe Sony powiązane są z konkretną obniżką cen na wybrany sprzęt marki lub też klientom przysługuje odpowiedni, procentowy rabat, nawet 10-procentowy. Regulamin ściśle określa zasady korzystania z takich e-voucherów. Rabaty Sony skierowane są wyłącznie do osób zamieszkujących w kraju, w którym wydano takie elektroniczne bony. Związana z nimi oferta jest dostępna tylko na wskazany okres czasu, a dany voucher można wykorzystać tylko raz. Zanim zechcesz wykorzystać promocje Sony, warto zapoznać się zatem z obowiązującym regulaminem firmy.

Zakupy w sklepie internetowym Sony

Sony to jedna z najpopularniejszych marek, która jest światowym liderem w produkcji sprzętu elektroniki używanej. W asortymencie marki znajdują się m.in.: telewizory i kino domowe, aparaty i kamery, akcesoria komputerowe, domowy i przenośny sprzęt audio, tablety i smartfony oraz nośniki pamięci.

Jak zrealizuję kupon rabatowy Sony?

Kody rabatowe Sony realizuje się w trakcie dokonywania zakupów. Przy danym produkcie pokazuje się rubryka o nazwie e-voucher, w którą trzeba wpisać podany kod. Sony kupony rabatowe mogą zostać wykorzystane także drogą telefoniczną.

Zamawianie i płacenie w Sony

Na stronie Sony nie istnieje potrzeba rejestracji. W trakcie składania zamówienia podajesz swoje dane, wybierasz sposób płatności. Akceptowalne formy płatności: przelewy online, przelew bankowy oraz system PayPal. Pamiętaj, by w odpowiednie miejsce wpisać Sony kupony rabatowe, jeśli takie posiadasz.

Koszty wysyłki i warunki dostawy w Sony

W zależności od zakupionego produktu, Sony gwarantuje różne opcje dostawy. Jedną z nich jest darmowa przesyłka ekspresowa, którą możesz śledzić online. W tym przypadku dostawa produktu może odbyć się każdego dnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-17:30.

Zwrot i wymiana towarów w Sony

Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni, a otrzymasz pełną refundację. Wszystkie kwestia powiązane ze zwrotem i wymianą znajdziesz w regulaminie dostępnym na stronie internetowej firmy.

Obsługa Klienta w Sony

Na stronie internetowej firmy znajduje się odrębna zakładka o nazwie pomoc, dzięki której uzyskasz odpowiedzi na różnorodne pytania. To m.in. forum Sony, wsparcie techniczne, pomoc przy zakupach,czy kwestie związane z naprawą sprzętu. Możesz też skorzystać z infolinii, czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Sony

Wygasły

Przedłużona gwarancja na telewizory, aparaty i notebooki w Sony

<p>Zamierzasz kupić nowy telewizor BRAVIA, aparat, kamerę lub notebook VAIO? W promocji Sony dostaniesz na nie przedłużenie gwarancji nawet do 5 lat. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych Sony Centre lub Sony Store.</p>

Przejdź do sklepu
Wygasły

Powiększanie dysku HDD za darmo w Sony

<p>W specjalnej ofercie Sony Store możesz spersonalizować sw&oacute;j komputer poprzez powiększenie dysku HDD. Promocja trwa do 04.11.2013 lub do wyczerpania zapas&oacute;w.</p>

Przejdź do sklepu
Wygasły

3 filmy 4K w prezencie od Sony

<p>Kup telewizor&nbsp;4K Ultra HD, a w prezencie dostaniesz 3 filmy w rozdzielczości 4K za darmo.&nbsp;Promocja trwa do odwołania.</p>

Przejdź do sklepu