Rabaty w Speak Up Marzec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Speak Up

Speak Up

Świetna oferta na kursy językowe

Wartość zniżki:
Świetna oferta na kursy językowe

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!

Informacje o Speak Up

Speak Up
4.8 z 5 gwiazdek 6 Oceny dla Speak Up

Speak Up to szkoła językowa, jakiej jeszcze nie było. Sprawdź Speak Up promocje i oszczędzaj na kursach językowych, zarówni dla początkujących jak i zaawansowanych!

Rabaty w Speak Up 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 04.03.2021
Adres SPEAK UP LEARNING Sp. z o.o.
al. Solidarności 117
00-140 Warszawa

Odbierz nawet do 50% zniżki na kursy językowe w Speak Up!

Chcesz szybko i bezboleśnie poprawić swoje kompetencje językowe? Zdobyć certyfikat, który zwiększy twoje możliwości zawodowe? A może po prostu chciałbyś bez trudu komunikować się po angielsku z ponad 527 milionami użytkowników tego języka? Niezależnie od tego, jaka jest twoja motywacja, warto podjąć wyzwanie! Teraz możesz zapisać się na kurs nawet o połowę taniej!

Poznaj aktualne promocje

Chciałbyś popracować nad swoimi umiejętnościami językowymi, ale obawiasz się, że kurs przygotowany przez profesjonalistów to zbyt duży wydatek? Wykorzystaj przygotowane przez Speak Up promocje i ucz się nawet za połowę ceny! Nie wierzysz? Wypełnij formularz na stronie i odbierz od Speak Up rabat na wybrany kurs. Możesz skorzystać ze zniżek nawet do 1000 zł na kurs online, zapłacić o połowę mniej za lekcje w szkole językowej w twoim mieście lub przez pełne 3 miesiące uczyć się za symboliczną złotówkę! Sam zdecyduj, jaka forma zajęć najbardziej ci odpowiada i dostosuj grafik do swoich możliwości.

Ucz się szybko i wygodnie

Nie masz czasu na naukę? Dzięki opracowanemu przez międzynarodowy zespół lektorów i metodyków program nauczania, twój kurs będzie maksymalnie efektywny! Sam będziesz zaskoczony, jak szybko przyswajasz nowe treści! Nie chcesz tracić czasu na dojazdy? Wybierz zajęcia online i korzystaj ze wsparcia doświadczonego lektora oraz wysokiej jakości materiałów multimedialnych bez wychodzenia z domu.

Sprawdź, jak zdobyć w Speak Up rabaty

Zdecydowałeś się na kurs angielskiego i chcesz uzyskać zniżkę? Wypełnij krótki formularz na stronie i odbierz od Speak Up kod rabatowy, gwarantujący zniżki na kurs stacjonarny lub lekcje online. Voucher zostanie wysłany na twój e-mail od razu i będzie ważny przez kolejne 3 dni. Następnie skontaktuje się z tobą przedstawiciel Speak Up, aby omówić program nauczania, grafik lekcji oraz metodę, która najlepiej sprawdzi się w twoim przypadku. Gdy konsultant przedstawi ci oferty, poinformuj go o tym, że posiadasz honorowany przez Speak Up kod promocyjny i dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!

Zrób bezpłatny test i sprawdź swoje umiejętności

Szkoła Speak Up oferuje naukę angielskiego na wszystkich poziomach. Nie jesteś pewien, jak obiektywnie ocenić swoje umiejętności? Pomoże ci w tym bezpłatny test, przygotowany przez zespół Speak Up. Jego wypełnienie zajmie ci nie więcej niż 30 minut, a rezultat będziesz mógł sprawdzić od razu. Kolejnym krokiem będzie bezpłatna konsultacja dydaktyczna z lektorem, który w oparciu o wynik testu, przedstawi ci najbardziej efektywny plan nauki dla ciebie. Pamiętaj, że sprawdzenie swoich kompetencji, do niczego nie zobowiązuje! Test pomoże ci wskazać obszary, nad którymi warto popracować, a konsultant Speak Up przedstawi ci dostępne opcje. Nie musisz decydować się na kurs, chyba, że sam uznasz, że warto!

Pobierz bezpłatne materiały do nauki w domu

Jesteś ciekawy, jak wygląda nauka ze Speak Up? Poznaj innowacyjne metody i wypróbuj materiały do samodzielnej nauki! Na stronie znajdziesz kilkadziesiąt plików do pobrania zupełnie za darmo! Wśród nich słówka i idiomy, odnoszące się do konkretnych tematów, proste objaśnienia zagadnień gramatycznych, a także bezpłatne e-booki, które pomogą ci nawiązać rozmowę za granicą. Przeczytasz tu również o innowacyjnych metodach nauki i poznasz sposoby, które pomogą ci szybko zapamiętywać nowe zwroty!

Wybierz odpowiedni poziom i rodzaj kursu

Speak Up to centrum językowe, oferujące kursy na wszystkich poziomach. Od lekcji dla całkowicie początkujących (A1) po konwersacje dla osób swobodnie posługujących się językiem, które chcą doszlifować swoje umiejętności (C2). Oprócz lekcji dla dorosłych, znajdziesz tu także kursy dopasowane do potrzeb dzieci i nastolatków, kursy dla studentów oraz specjalne lekcje dla seniorów. Ponadto, dla najmłodszych słuchaczy, Speak Up organizuje specjalne obozy językowe, podczas których poznawanie nowych słów, form i struktur gramatycznych idzie w parze z nawiązywaniem przyjaźni i ekscytującymi aktwnościami.

Czeka Cię lub twoje dziecko ważny egzamin? Zdecyduj się na kurs przygotowujący do matury lub testu ośmioklasisty. Chcesz zyskać przewagę na rynku pracy? Wybierz lekcje, które szybko przygotują cię do zdobycia certyfikatu CAE lub FCE. Jeśli zależy ci na tym, aby kurs koncentrował się wokół konkretnych zagadnień, wybierz jeden z kursów tematycznych, jak np. angielski w biznesie lub typowe zajęcia konwersacyjne.

W Speak Up to ty decydujesz o intensywności i rodzaju kursu. Możesz pracować w grupie na podobnym poziomie zaawansowania lub wybrać lekcje indywidualne, podczas których lektor poświęci czas tylko tobie. Placówki Speak Up zlokalizowane są w zwykle w centrum miasta, tak aby łatwo było do nich dotrzeć. Jeśli jednak brakuje ci czasu na dojazdy, możesz wybrać również kurs online, realizowany o wybranej przez ciebie porze!

Dlaczego warto uczyć się w Speak Up?

Lekcje w Speak Up są opracowane w taki sposób, aby umożliwić ci uzyskanie najlepszych efektów w krótkim czasie! Dzięki innowacyjnym metodom oraz różnorodnym materiałom edukacyjnym szybko przyswoisz nowe słowa oraz zwroty, wraz z wymową i zasadami pisowni. Kursy Speak Up zapewniają ci dostęp do ogromnej bazy podręczników, ćwiczeń, a także materiałów multimedialnych, takich jak filmy wideo, prezentacje i nagrania audio. Podczas zajęć będziesz brać udział w wielu aktywnościach, realizować projekty i uczestniczyć w warsztatach konwersacyjnych. Ponadto w Speak Up możesz liczyć na indywidualne podejście i kompleksową pomoc doświadczonego lektora oraz bezpłatne konsultacje. Dzięki połączeniu wszystkich tych czynników oraz przygotowanym przez Speak Up zniżkom, nauka angielskiego będzie dla ciebie łatwa, przyjemna i efektywna!

Obserwuj Speak Up w mediach społecznościowych

Chcesz śledzić najnowsze oferty i zdobywać udostępniane przez Speak Up zniżki? Masz ochotę wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami? A może szukasz codziennego źródła nowych słówek, zwrotów i językowych ciekawostek? Na profilach społecznościowych Speak Up znajdziesz to wszystko w jednym miejscu. Zajrzyj na Facebooka, Instagram oraz YouTube i zapewnij sobie codzienny kontakt z językiem angielskim. Przekonaj się, jak pracują lektorzy Speak Up, czytaj przygotowane przez ekspertów artykuły i rozwiązuj anglojęzyczne ciekawostki. Odkrywaj nowe słowa, cytaty oraz przygotowane przez Speak Up promocje, które pozwolą ci uczyć się na kursach nawet o 50% taniej!

Skontaktuj się

Masz pytania, dotyczące oferty Speak Up? Zastanawiasz się, jaka forma konkursu będzie dla ciebie najlepsza? Pracownicy firmy chętnie udzielą ci wszelkich informacji i pomogą podjąć właściwą decyzję. Możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Speak Up, rozwijając okno czatu na stronie, wysyłając wiadomość na adres: infolinia@speak-up.pl lub dzwoniąc pod jede z podanych numerów telefonu: 22 203 94 22 albo 801 322 422. Infolinia dostępna jest w dni robocze od 9:00 do 21:00. Jeśli wolisz, aby to przedstawiciel Speak Up skontaktował się z tobą, zostaw na stronie swój e-mail, numer telefonu oraz e-mail.