Rabaty w Sportowo-Medyczna.pl Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Sportowo-Medyczna.pl

Sportowo-Medyczna.pl

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa
Minimalna wartość zamówienia:
299,00 zł

Ważne na:
✔️ cały asortyment ✔️ Wszyscy klienci
Sportowo-Medyczna.pl

Do 40% rabatu na wyprzedaży

Wartość zniżki:
40%

Ważne na:
✔️ na wyprzedaż ✔️ Wszyscy klienci
Sportowo-Medyczna.pl

Książki w pakietach taniej !

Wartość zniżki:
40 zł

Ważne na:
✔️ na wybrane tytuły ✔️ Wszyscy klienci
Sportowo-Medyczna.pl

Sprawdź nowe promocje

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ wybrane pozycje ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare
Kody rabatowe w Egmont
Kody rabatowe w Egmont
Dostawa inpost za 5zł przy zakupie 3 czasopism
Kody rabatowe w Publio
Kody rabatowe w Publio
30% na ebooki i audiobooki
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Do 60% rabatu na ubrania damskie

Informacje o Sportowo-Medyczna.pl

Sportowo-Medyczna.pl
4.8 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Sportowo-Medyczna.pl

Odwiedź księgarnię internetową Sportowo-Medyczna.pl i odkryj wyjątkową ofertę profesjonalnej literatury medycznej oraz sportowej. Zapoznaj się z działem promocje Sportowo-Medyczna.pl i kupuj nowości wydawnicze w specjalnych pakietach tematycznych. Wykorzystuj kody rabatowe Sportowo-Medyczna.pl, by jeszcze bardziej obniżyć cenę swoich zakupów.

Rabaty w Sportowo-Medyczna.pl 4
Największy rabat w Sportowo-Medyczna.pl 40 zł
Rabaty dla stałych klientów 4
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Sportowo Medyczna
I. J. Paderewskiego 35
51-612 Wrocław

Znajdź książki o tematyce sportowo-medycznej w promocyjnych cenach.

Sportowo-Medyczna.pl to wyjątkowa księgarnia internetowa, która proponuje niezwykle bogaty wybór literatury z szeroko pojętego zakresu sportu oraz medycyny. Jej oferta skierowana jest głównie do profesjonalistów – lekarzy, fizjoterapeutów, sportowców, trenerów czy psychologów sportowych. Znajdziesz tu wszystkie ważne, dostępne na rynku tytuły z danej dziedziny, a także czasopisma branżowe wraz z ofertami prenumeraty.

Promocje Sportowo-Medyczna.pl

Jako duża księgarnia tematyczna Sportowo-Medyczn.pl nieprzerwanie pracuje nad atrakcyjnością swojej oferty i stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. Znajdziesz tu zarówno najważniejsze, znane od lat pozycje literatury medycznej oraz sportowej, jak i wszelkie pojawiąjące się na rynku nowości. Rozmaite oferty specjalne oraz promocje Sportowo-Medyczna.pl pozwolą Ci mieć pewność, że kupujesz wybraną książkę w najniższej możliwej cenie. Warto już dziś odwiedzić dział oferty specjalnej i zapoznać się z setkami przecenionych tytułów. Skorzystaj również z kodów rabatowych, które dla Ciebie przygotowaliśmy i po prostu oszczędzaj. To naprawdę możliwe.

Kody rabatowe Sportowo-Medyczna.pl

Możesz sprawić, że Twoje zakupy  będą jeszcze przyjemniejsze. Skorzystaj z dodatkowej oferty promocyjnej, jaką są oferowane przez nas kody rabatowe Sportowo-Medyczna.pl. Wybierz, który z nich chcesz wykorzystać i kliknij w znajdujący się przy nim button „Sprawdź promocję”. Kiedy zostaniesz już przekierowany bezpośrednio na stronę Sportowo-Medyczna.pl, zaloguj się na kontu Klienta (albo załóż je, jeśli jeszcze go nie posiadasz) i dodaj do wirtualnego koszyka interesujące Cię produkty. Na podstronie z podsumowaniem zauważysz specjalne okienko przeznaczone na wpisanie kodu. Zrób to, a kiedy upewnisz się, że treść nie zwiera błędów po prostu potwierdź chęć jego wykorzystania. Rabat zostanie aktywowany natychmiast, a Ty zapłacisz mniej.

Oferta Sportowo-Medyczna.pl

Księgarnia Sportowo-Medyczna.pl to niezwykle bogaty zbiór specjalistycznej literatury z dziedziny medycyny oraz sportu. Zarówno dobrze znane i cenione tytuły, nowości wydawnicze, jak i czasopisma branżowe (możesz kupić konkretny egzemplarz lub od razu zamówić prenumeratę). Oferta obejmuje literaturę dla lekarzy praktycznie każdej specjalizacji: od medycyny ogólnej przez literaturę specjalistyczną w zakresie chirurgii, dermatologii, okulistyki, pediatrii czy psychologii. Oprócz tego  znajdziesz tu przewodniki z zakresu medycyny alternatywnej, sądowej oraz sportowej, poradniki dla pedagogów, a także rozmaite książki o zdrowiu i pielęgnacji urody. W przypadku literatury sportowej pozycje pogrupowane są zgodnie z dyscyplinami. Sportowo-Medyczna.pl to także imponujący wybór podręczników dla trenerów prowadzących grupy na różnych poziomach – od dzieci i juniorów aż po sportowców zawodowych. Liczne poradniki taktyczne dla gier zespołowych, poradniki dla fizjoterapeutów oraz psychologów sportowych, a także rozmaite albumy i biografie poświęcone wielkim nazwiskom i legendom sportu.

Czas i koszt dostawy

Księgarnia prowadzi sprzedaż wysyłkową zarówno na terenie kraju, jak i poza granicami. Zamówione przedmioty wysyłane są Pocztą Polską lub kurierem, a także dostarczane do wybranego przez Klienta Paczkomatu InPost. Czas realizacji zamówienia wynosi zwykle 1-3 dni robocze. Wszystkie koszty wysyłki zależne są od wagi zamówionych towarów. Ze szczegółami możesz zapoznać się w zakładce „Wysyłka” na stronie internetowej.

Zwroty i reklamacje

Każdy Klient księgarni Sportowo-Medyczna.pl ma prawo odstąpić od umowy w terminie do 14 dni od daty otrzymania zamówienia. W takim wypadku należy wypełnić specjalny formularz, którego wzór dostępny jest na stronie internetowej, a następnie odesłać go wraz z oryginalnie zapakowanymi przedmiotami i dowodem zakupu na adres księgarni.  Tak samo należy postępować w przypadku chęci zareklamowania towaru. Możesz skorzystać ze specjalnej usługi SzybkieZwroty.pl od firmy INPOST, która umożliwia bezpłatny zwrot bądź reklamację towaru. Cały proces przebiega szybko i bezproblemowo, a jego poszczególne etapy są szczegółowo wyjaśniane w czasie rzeczywistym za pomocą specjalnych komunikatów widocznych na stronie internetowej.

Obsługa Klienta Sportowo-Medyczna.pl

Z obsługą księgarni Sportowo-Medyczna.pl możesz skontaktować się na pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej w zakładce „Kontakt” lub poczty elektronicznej sklep@sportowo-medyczna.pl. Jeśli preferujesz bezpośrednią formę kontaktu, zadzwoń pod numer 71 347 30 54 (telefony odbierane są od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00).