Rabaty w Spotify Listopad 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Spotify

Spotify

Bezpłatna aplikacja mobilna Spotify

Wartość zniżki:
Bezpłatna aplikacja mobilna Spotify

Ważne na:
✔️ aplikację mobilną Spotify ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Kontri
Kody rabatowe w Kontri
15% kod rabatowy na nieprzecenione produkty
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon
15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w PWN
Kody rabatowe w PWN
Do 50% rabatu - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
20% kod rabatowy na wybrane produkty
Kody rabatowe w Inbook
Kody rabatowe w Inbook
10% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Media Markt
Kody rabatowe w Media Markt
40 zł kod rabatowy przy zapisie do Klubu Media Markt
Kody rabatowe w Matras
Kody rabatowe w Matras
70% rabatu na wyprzedaży
Kody rabatowe w Empik
Kody rabatowe w Empik
Do 45% rabatu na książki dla dzieci

Informacje o Spotify

Spotify
4.3 z 5 gwiazdek 7 Oceny dla Spotify

Spotify to jedna z największych i najpopularniejszych bibliotek muzycznych. Dowiedz się o promocjach i możliwościach, jakie daje serwis!

Rabaty w Spotify 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 26.11.2020
Adres Spotify Poland Sp. z o.o.
Ul. Zlota 59
Warszawa

O Spotify

Spotify jest serwisem streamingowym powstałym w październiku 2006 w Szwecji. Oferuje on dostęp do utworów „w strumieniu”, czyli technice dostarczania informacji multimedialnej na życzenie. Jest to po prostu transmisja skompresowanych danych multimedialnych przez Internet. Można go odbierać za pośrednictwem komputerów, urządzeń mobilnych oraz niektórych konsol.

Promocje Spotify

Konto Premium Spotify kosztuje 19,99 zł miesięcznie. Nie jest to wielka suma, aczkolwiek bardzo często promocje Spotify pozwalają wypróbować je przez jakiś czas absolutnie za darmo. Niedawno mogliśmy skorzystać z promocji dającej okres próbny konta Premium na całe trzy miesiące! To naprawdę atrakcyjna propozycja. Promocje Spotify są dostępne na wszystkich platformach, obsługujących serwis, a dowiedzieć się można o nich w ramach funkcjonowania serwisu, drogą mejlową bądź przez bardzo aktywnie pozycjonowane przez pracowników serwisu reklamy.

Usługi Spotify

Możliwości, które daje serwis Spotify, skupione są wokół odtwarzania muzyki. Zawiera miliony utworów, płyt i wykonawców, dobieranych przez odbiorcę wedle życzenia. Do woli można dobierać ulubione piosenki, katalogując je również według własnych parametrów. Serwis na podstawie ruchu na naszym profilu dobiera nam listy utworów, radia oraz użytkowników o podobnym guście. Na Spotify możemy zapraszać naszych znajomych z Facebooka i innych platform społecznościowych. Linkowanie utworów Spotify jest również bardzo wygodne, wystarczą dwa klikknięcia. Serwis nie zużywa sporej ilości transferu internetowego, wobec czego dobrze obsługuje się go na telefonach. W opcji Premium możemy pobierać utwory tak, że są one dostępne również offline.

Popularność Spotify

Sukces Spotify był tak nieoczekiwany, że serwis przebił popularnością wiele innych potentatów, jak chociażby iTunes firmy Apple. Zresztą, na urządzeniach opatrzonych logo z nadgryzionym jabłuszkiem również możemy znaleźć domyślnie zainstalowanego klienta Spotify. Marka ta bierze udział we wielu przedsięwzięciach reklamowych, między innymi udzielając się w dystrybucji biletów koncertowych, reklamując festiwale, a przede wszystkim promując młodych artystów. Spotify stanowi dziś ważną gałąź przemysłu rozrywkowego.

Bezpieczeństwo Spotify

Korzystanie ze Spotify jest w pełni legalne. Dodatkowo, firma udziela odpowiedzi na wszelkie pytania postawione przez swoich użytkowników. Sporo odpowiedzi znajduje się na stronie, a w razie czego zawsze można skorzystać z formularza kontaktowego. Spotify jest również otwarty na reklamodawców, agencje prasowe oraz oferuje różnorakie formy zatrudnienia.

Różnorodność Spotify

Muzyka, którą oferuje Spotify jest praktycznie dla każdego. To tu najszybciej możemy odsłuchać długo oczekiwany album. Nawet, jeśli nie wiemy, na jaki typ muzyki mamy ochotę, Spotify pomoże nam się zdecydować. Do wyboru są rozmaite gatunki muzyczne, biblioteki, audycje. Spotify również nieustannie się rozwija, a przede wszystkim wciąż zdobywa sobie nowych zwolenników. Niektórzy nawet mówią o uzależnieniu od bogactwa, jakie daje serwis.

Ogólnodostępność Spotify

Aby zainstalować Spotify, wystarczy pobrać darmowego klienta ze strony internetowej, Google Play bądź App Store. Na wielu urządzeniach, jak np. konsolach Play Station, Spotify jest zainstalowany automatycznie. W międzyczasie należy założyć konto, co jest również czynnością bardzo prostą i nie wymagającą od użytkownika większego zaangażowania. Kiedy tylko dokonamy formalności, możemy cieszyć się muzyką. Warto wypróbować konto Premium! Daje dużo możliwości. Nie musimy słuchać reklam między utworami, a każda z ulubionych piosenek jest do pobrania całkowicie za darmo.