4.3 od 5 gwiazdek

Łącznie 4 ocen

Sprzęt dyskotekowy Kod Rabatowy

Sprzęt dyskotekowy Screenshot

Oferty Sprzęt dyskotekowy

„Nie przegap już żadnej promocji Sprzęt dyskotekowy“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do Sprzęt dyskotekowy

Alle Suchbegriffe anzeigen
  1. Promocje
  2. Poradniki
  3. Serwis
  4. Oferta sklepu
  5. Reklamacje i zwrot
  6. Kontakt

Przygotowujesz imprezę? Sprawdź ofertę sklepu Sprzęt dyskotekowy

Sprzet-Dyskotekowy.pl to sklep internetowy będący elementem grupy Music99 i prowadzony przez MUSIC99 - SOUND LIGHT DJ & MUSIC MEGASTORE w Warszawie. Jest to gwarancją dużego wyboru, najlepszych w Polsce cen oraz dużej dostępności produktowej i najlepszej obsługi zarówno dla Klientów 'internetowych', jak i stacjonarnych. Od 2005 roku firma rozwija polski rynek nowoczesnego sprzętu dyskotekowego, nagłośnienia estradowego, sprzętu DJ oraz instrumentów muzycznych. W tym czasie obsłużyła kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych Klientów.

Promocje

Sprzęt dyskotekowy promocje to idealna propozycja dla miłośników organizowania imprez domowych. Już dziś atrakcyjnie niskie ceny obejmują kule lustrzana, gramofon a nawet kule dyskotekowa która wprowadzi odpowiedni nastrój panujący w klubach.  Sprzęt dyskotekowy promocje to również oświetlenie dyskotekowe, nagłośnienia mobile czy też instrumenty muzyczne dla pasjonatów. Niezbędnym czynnikiem urządzenia każdego pomieszczenia niezależnie od spełnianej funkcji są dodatki. Sprzęt dyskotekowy promocje to szeroka oferta obejmująca sztuczne kwiaty, drzewa, sztuczne kwiaty cięte oraz dekoracje, do których zaliczyć możemy fontannę. Warto dodać, że nie tylko gwarancją najniższej ceny ale możliwość zrobienia zakupów bez wychodzenia z domu.

Poradniki

Wychodząc naprzeciw klientom, którzy nie mają wystarczającej wiedzy na temat muzyki warto zajrzeć do zakładki Poradniki znajdującej się na stronie internetowej sklepu Sprzęt dyskotekowy. To tutaj dowie się jak zrobić ciężki dym a także jaki rodzaj mobilnego zestawu nagłośnienia będzie dla niego najlepszy.

Serwis

W stacjonarnym sklepie w Warszawie prowadzimy autoryzowany serwis marek IBIZA, LTC-Audio, Omnitronic, Eurolite. Serwis świadczy usługi w zakresie wszelkiego typu napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych, przeglądu, konserwacji oraz wyceny sprzętu nie tylko wcześniej wymienionych marek.

Oferta sklepu

MUSIC99 SOUND LIGHT DJ & MUSIC MEGASTORE to największy w stolicy sklep z nagłośnieniem, oświetleniem dyskotekowym, sprzętem DJ, instrumentami i akcesoriami muzycznymi. Na ponad 1000 m2 powierzchni firma przygotowała dla klientów między innymi największy w Polsce showroom ze sprzętem oświetleniowym, salę nagłośnieniowo-odsłuchową oraz interaktywną strefę DJ z możliwością testowania sprzętu. Dla Klientów przygotowany jest też obszerny i bezpłatny parking na kilkadziesiąt samochodów. Bogate wyposażenie magazynu sklepu to gwarancja dużej dostępności i możliwości dokonania szybkiego zakupu dostępnych produktów.

Reklamacje i zwrot

Każdy Kupujący dokonujący na odległość zakupu jako konsument ma prawo odstąpienia od umowy poprzez zwrot zakupionego towaru bez konieczności podawania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Sprzedawane w sklepach internetowych Sprzet-Dyskotekowy.pl oraz Muzyczny.pro towary - jeśli nie napisano inaczej - są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane. Firma M99 - występująca w roli Gwaranta - udziela 36-miesięcznej Gwarancji na wszystkie sprzedawane produkty z wyłączeniem opisanych dalej w tym punkcie.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące zakupów klient może kierować od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00 i w sobotę 10:00-16:00 pod numerem telefonu (22) 666 64 70 lub (22) 666 64 71. Możliwe jest uzyskanie odpowiedz drogą elektroniczną – sklep@sprzet-dyskotekowy.pl Istnieje także wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej sklepu.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku