Rabaty w Starbucks Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Starbucks

Starbucks

Pobierz darmową aplikację

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
Starbucks

Korzyści z kartą Starbucks

Wartość zniżki:
Korzyści z kartą Starbucks

Ważne na:
✔️ na rabaty z kartą Starbucks ✔️ Wszyscy klienci
Starbucks

Dołącz do Starbucks Rewards i odbierz 40 bonusowych Gwiazdek

Wartość zniżki:
40 bonusowych Gwiazdek

Ważne na:
✔️ 40 bonusowych Gwiazdek ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
KUP EKSPRES I ODBIERZ ZAPAS KAWY STORY COFFEE ZA PÓŁ CENY
Kody rabatowe w Lidl
Kody rabatowe w Lidl
Wielofunkcyjny robot kuchenny
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Love your body! 20% rabatu

Informacje o Starbucks

Starbucks
4 z 5 gwiazdek 5 Oceny dla Starbucks

Jeżeli jesteś wielbicielem kawy, u nas znajdziesz Starbucks promocje i rabaty. Starbucks to jedna z najbardziej kultowych już chyba kawiarni!

Rabaty w Starbucks 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres AmRest Coffee Sp. z o.o.
pl. Grunwaldzki 25-27
Wrocław

Starbucks jest międzynarodową siecią stylowych kawiarni dla ludzi których pasją jest kawa. Historia Starbucks Corporation rozpoczęła się w roku 1971 w małym sklepiku z mieloną kawą w portowym Seattle. Bliskość morza wywarła wpływ na wizerunek firmy. Starbucks jest nazwany na cześć pierwszego oficera powieści Hermana Melville'a "Moby Dick", a logo to syrena z mitologii greckiej. Dziś kawiarnie Starbucks codziennie goszczą miłośników zmysłowego zapachu aromatycznej kawy w 24 205 lokalach w 71 krajach. Starbucks Corporation pierwszą swoją kawiarnię w Polsce otworzył w 2009 roku w Warszawie na Nowym Świecie. Dziś w Polsce działają 44 kawiarnie, poza Warszawą również we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Trójmieście. Starbucks to tradycja związana z kawą. Już od początku działalności firma zrezygnowała z przypadkowych dostawców, nawiązując ścisłą współpracę z ze sprawdzonymi plantatorami kawy. I od tej pory, cały proces przygotowywania kawy poczynając od plantacji, przez prażenie ziaren, aż po smakowite jej podanie jest pod ścisłą kontrolą. Ale Starbucks to nie tylko kawa i jej pochodne produkty. Znajdziemy tam również bogaty wybór ciast, kanapek i przekąsek. We wszystkich lokalach w Polsce funkcjonuje bezpłatna sieć Wi-Fi, bez limitu, bez hasła.

Karta Starbucks

W Starbucks rabaty funkcjonują pod postacią Karty Starbucks. Można ją dostać w jednej z sieciowych kawiarni. Zachować dla siebie, lub podarować bliskiej osobie. Blankiet gwarantuje wygodny sposób płatności za ulubione napoje oraz jest przepustką do dodatkowych przywilejów np. otrzymania upominku w dniu urodzin. Jak widać jest to ciekawa forma promocji. Z Kartę Starbucks rabaty są na wyciągnięcie ręki. Już teraz można korzystać z karty za pomocą telefonu z systemem iOS lub Android. Aplikacja mobilna zapewnia łatwy dostęp do konta Karty Starbucks. Dzięki temu możemy płacić za zakupy w kawiarniach Starbucks nie wyciągając plastikowego blankietu lub portfela. Dodatkowo, aplikacja daje nam możliwość sprawdzenia dostępnych dla nas nagród i promocji. W telefonie sprawdzimy także stan swojego konta, przejrzymy historię transakcji czy uzupełnimy saldo środków. Karta Starbucks jest rodzajem programu lojalnościowego. Kupując kawę w sieci, na naszym koncie gromadzą się gwiazdki (1 gwiazdka za każde wydane 2,95 zł). Zebranie dziesięciu gwiazdek uprawnia użytkownika do odebrania ciepłego lub zimnego napoju na bazie espresso.

Jak posługiwać się kartą?

Aby dostać kartę, należy udać się do którejś z kawiarni Starbucks i poprosić o nią przy kasie. Blankiet zostanie wydany, gdy zdecydujemy się go doładować za minimum 20 zł (maksymalnie 1000 zł). Od tej chwili możemy dokonywać zakupów w kawiarni za pomocą karty. Jeżeli zdecydujemy się na ten krok, to w kawiarniach Starbucks rabaty staną przed nami otworem.

Doskonała jakość i świetny smak

W sieci Starbucks mamy możliwość zamówienia wybranego spośród wielu rodzaju kaw, czekolad, napojów czy herbat. Do wyboru są napoje na gorąco lub na zimno. Każdy z produktów jest robiony z największą starannością z doskonałych gatunkowo składników. W kawiarni możemy także przegryźć smaczne ciasto, np. szarlotkę, spróbować sałatki czy zamówić kanapkę.

Obsługa Klienta

Z Biurem Obsługi Klienta można skontaktować się telefonicznie: +48 71 386 1000, lub mailowo: starbucks_info@amrest.eu.