Rabaty w Stena Line Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Stena Line

Stena Line

Rejsy turystyczne w super cenach

Wartość zniżki:
Rejsy turystyczne w super cenach

Ważne na:
✔️ na rejsy turystyczne ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o Stena Line

Stena Line
5 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Stena Line

Aktualne promocje Stena Line codziennie na stronie Kupony.pl. Najnowsze kody promocyjne Stena Line i inne okazje znajdziesz wygodnie w jednym miejscu. Najwyższej jakości usługi przewozowe promem po Morzu Bałtyckim i w obszarze Wielkiej Brytanii, to główna domena firmy Stena Line i znakomita okazja na podróż dla całej rodziny.

Rabaty w Stena Line 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021
Adres Stena Line
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 60
Gdynia

Stena Line to jeden z największych przewoźników promowych na całym świecie. Obecnie firma posiada nowoczesną flotę składającą się z 37 promów obsługujących 22 linie w Europie Północnej. Obszarem działania firmy Stena Line jest Morze Bałtyckie, Morze Irlandzkie oraz Morze Północne. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1962 w Göteborgu i do dnia dzisiejszego ma swą siedzibę w Szwecji. Dzięki szerokiej siatce połączeń oraz licznym promocjom, klienci mogą liczyć na atrakcyjne kody promocyjne Stena Line oraz inne okazje.

Stena Line – promocje i inne sposoby na okazyjne wycieczki

Organizowane przez Stena Line wycieczki cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem. Powodem jest nie tylko oferowany komfort czy atrakcje podczas podróży, ale także liczne promocje i okazje cenowe. Oferowane przez Stena Line promocje często obniżają cenę naszej podróży o nawet kilkadziesiąt procent, np. rejs powrotny możemy kupić o 20% taniej. 

Kody promocyjne Stena Line

Kody promocyjne Stena Line koniecznie trzeba śledzić w sieci. Z ich pomocą można nie tylko taniej wykupić dla siebie lub całej rodziny wycieczkę, lecz także liczyć na zniżki w przypadku przewozu samochodów lub większego bagażu.

Program EXTRA w Stena Line

Warto zapisać się do programu lojalnościowego EXTRA. Dzięki niemu 10% każdej sumy jaką zapłacimy za wycieczkę w Stena Line powróci do nas. Dodatkowo będziemy informowani na bieżąco o specjalnych ofertach dostępnych tylko dla klubowiczów. Aby zacząć korzystać z programu EXTRA załóż w kilku prostych krokach swój profil na stronie Stena Line.

Zakupy w sklepie internetowym Stena Line

Zakupy w Stena Line można bardzo wygodnie realizować poprzez główną stronę internetową firmy. Bardzo przejrzysty i pomocny panel umożliwia szybkie i bezproblemowe realizowanie zamówień online. Co więcej na stronie można liczyć na ciekawe promocje Stena Line, dzięki którym zakupy stają się o wiele przyjemniejsze i atrakcyjniejsze cenowo. 

Jak zrealizuję kod promocyjny Stena Line?

Posiadany kod promocyjny możesz wpisać już na pierwszym etapie wyszukiwania wycieczki dla siebie. Po wybraniu celu i daty podróży, znajdziesz pole „Kod promocyjny”. Zatwierdź go, a od razu zobaczysz ile dokładnie będziesz musiał zapłacić.

Koszty wysyłki i warunki dostawy w Stena Line

Zamówiona rezerwacja znajdować się będzie na Twoim koncie internetowym Stena Line. Elektroniczny bilet otrzymasz również na podane przez siebie konto mailowe bez uiszczania dodatkowych opłat.

Zwrot i wymiana towarów w Stena Line

Firma Stena Line oferuje bezproblemową możliwość zwrotu zakupionego biletu lub zmiany wcześniejszej rezerwacji. Sprawdź jednak koniecznie, czy wykorzystane wcześniej przez Ciebie promocje Stena Line obejmują możliwość pełnowymiarowego zwrotu lub zmiany biletu.

Obsługa Klienta w Stena Line

Jeśli masz jakiekolwiek pytania oraz wątpliwości dotyczące tego, jak możesz zrealizować kody promocyjne Stena Line lub jakie są najnowsze promocje marki, skontaktuj się z przedstawicielami firmy przez dostępny na stronie internetowej formularz kontaktowy lub drogą mailową czy telefoniczną.