Rabaty w Stokrotka Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Stokrotka

Stokrotka

Sprawdź nowe promocje Stokrotka

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ nowe promocje ✔️ Wszyscy klienci
Stokrotka

GAZETKI PROMOCYJNE online

Wartość zniżki:
gratis

Ważne na:
✔️ GAZETKA PROMOCYJNA ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
KUP EKSPRES I ODBIERZ ZAPAS KAWY STORY COFFEE ZA PÓŁ CENY
Kody rabatowe w Lidl
Kody rabatowe w Lidl
Wielofunkcyjny robot kuchenny
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Love your body! 20% rabatu

Informacje o Stokrotka

Stokrotka
4.4 z 5 gwiazdek 5 Oceny dla Stokrotka

Stokrotka to jeden z najbardziej popularnych supermarketów w Polsce. Zobacz jak możesz zaoszczędzić na zakupach w sklepie. Stokrotka promocje znajdziesz na naszym portalu!

Rabaty w Stokrotka 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Stokrotka
ul. Projektowa 1
20-209 Lublin

O sklepach Stokrotka

Stokrotka to ogólnopolska sieć supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych. Jest ona częścią detaliczną Grupy Kapitałowej Emperia, której koordynatorem jest Emperia Holding S.A. Pierwsze „Stokrotki” powstały w 1996 roku w Lublinie, choć samo przedsiębiorstwo zostało założone jeszcze dwa lata wcześniej. Stokrotka należy do największych sieci detalicznych w Polsce. Jeszcze w 2014 roku sieć zajmowała ponad 240 supermarketów i marketów Stokrotka, a liczba ta stale rosła. Zatrudnionych jest w nich ponad 7500 pracowników. Sieć dysponuje również własną firmą logistyczną, zaopatrującą poszczególne sklepy na terenie całego kraju.

Asortyment „Stokrotek”

Supermarkety i markety Stokrotka są wielobranżowe. Oprócz artykułów spożywczych, znajdziemy w nich również produkty chemiczne, artykuły szkolne, artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki, ubrania, zabawki, a także urządzenia audio-video. Bardzo rozbudowana jest oferta żywności bio/eko, coraz bardziej popularnej wśród osób ceniących sobie zdrowie i urodę.

Promocje Stokrotka

Bardzo interesujące są promocje Stokrotka,  o których bez problemu dowiemy się z gazetek promocyjnych, dostępnych w sklepach oraz na stronie internetowej. Promocje Stokrotka dostosowane są do sezonu. Często zmieniają się w przeciągu tygodnia. Po promocyjnych cenach figurują również nowości - towary dopiero wchodzące w obieg sprzedaży. Firma daje klientowi możliwość przetestowania nowego produktu, przez nabycie go po niższej cenie.

Marki Stokrotka

Stokrotka dysponuje całą galerią swoich unikalnych marek. Bo choć w asortymencie figuruje większość popularnych w Polsce produktów, w Stokrotce znajdziemy także towary jedyne w swoim rodzaju, jak np. różnorodne artykuły produkowane przez firmę Delito oraz grupę produktów o atrakcyjnych cenach zwanymi Markami Parasolowymi, wśród których znajdują się także promocje Stokrotka. Bardzo ciekawa jest oferta produktów opatrzonych logiem „Tak!”, bo są to najtańsze produkty na półce. Wśród z nich znajdziemy towary najwyższej jakości po niewygórowanych cenach.

Konkursy i akcje Stokrotka

W czasie minionych już niestety, tak szczęśliwych dla Polaków mistrzostw Europy Stokrotka przygotowała świetny konkurs „Paczka Kibica”. Wcześniej, organizowane były konkursy dla miłośników przetworów, kreatywny konkurs na „Lunch na wynos”. Obecnie, na klientów czeka bardzo atrakcyjny konkurs Chiquita.

Akcje Stokrotka zachęcają do różnego rodzaju aktywności: sportu, grillowania, eksperymentów kulinarnych, niecodziennych zachowań. W obrębie marketów organizowane są różnego rodzaju loterie, quizy i degustacje. Niemal każdego dnia sieć Stokrotka jest w stanie nas czymś zaskoczyć!

Przepisy Stokrotka

Świetnie zorganizowana strona z przepisami pozwala nam, dzięki sieci Stokrotka, rozbudzić nasze zainteresowania kulinarne. Znajdziemy tam najróżniejsze potrawy, a także sposoby, jak dbać o zdrowie i urodę. Kuchnia to oczywiście nie tylko jedzenie, ale także historia i tradycja, zatem na stronie sieci Stokrotka znajdziemy całą gamę ciekawostek związanych z poszczególnymi potrawami. Dodatkowo porady dla sportowców, osób dbających o dietę, osób z nadciśnieniem i tymi, którzy muszą w specyficzny sposób dbać o swoje odżywianie. Na stronie znajdziemy również newsletter, a w nim nie tylko zagadnienia związane z funkcjonowaniem sieci supermarketów, ale także rozmaite felietony na temat domu, rodziny, zdrowia i odżywiania. Stokrotka to zatem nie tylko sieć supermarketów, ale także styl życia.