Rabaty w Subway Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Subway

Subway

Ulubione kanapki w najlepszych cenach

Wartość zniżki:
Ulubione kanapki w najlepszych cenach

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
Subway

Wegańskie menu w Subway

Wartość zniżki:
Wegańskie menu

Ważne na:
✔️ Wegańskie menu ✔️ Wszyscy klienci
Subway

Easy Sub tylko 7,50zł

Wartość zniżki:
Easy Sub tylko 7,50zł

Ważne na:
✔️ Easy Sub ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w MK Cafe
Kody rabatowe w MK Cafe 10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w KFC
Kody rabatowe w KFC Kupony rabatowe do KFC
Kody rabatowe w E-Torty
Kody rabatowe w E-Torty 5% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay 20% kod rabatowy na wybrane produkty
Kody rabatowe w Biogo
Kody rabatowe w Biogo 10 zł rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Diabetyk24
Kody rabatowe w Diabetyk24 5% kod rabatowy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro Back to school - obuwie w super cenach
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso Rabat 15% na SodaStream

Informacje o Subway

Subway
3 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Subway

Marzysz o szybkim i smacznym śniadaniu, a może masz ochotę na kanapkę na lunch? W każdym z tych przypadków udaj się do Subway, w którym zjesz taniej dzięki naszym zniżkom i promocjom!

Rabaty w Subway 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 30.09.2020
Adres Subway Australia Pty. Ltd
Level 1, 42 Amelia Street
Fortitude Valley, Queensland,

W roku 1965 Fred DeLuca i Peter Buck otworzyli pierwszy lokal Subway w Bridgeport w Stanach Zjednoczonych. W dniu dzisiejszym, sieć posiada blisko 44 tysiące lokali w ponad 100 krajach na całym świecie. Subway jest barem szybkiej obsługi specjalizującym się w kanapkach, sałatkach oraz wrapach. Firma należy do Doctor’s Associates, Inc. W Polsce znajduje się ponad 100 lokali Subway, jednak firma chce zwiększyć tę liczbę dwukrotnie. Sieć działa w systemie franczyzowym.

Subway promocje dostępne w restauracjach

Restauracja często kusi klientów atrakcyjnymi cenami za ulubione kanapki. Codziennie możemy skorzystać z oferty takiej jak Subway promocje dnia, w której to jedna z kanapek jest objęta Subway zniżka. Restaurację Subway często są zlokalizowane w strefach food court galerii handlowych. W okolicy restauracji możemy natknąć się na osoby rozdające specjalne karty wchodzące w skład Subway promocje, które uprawniają nas do zakupienia sandwiczy ze zniżką. Niestety nie możemy skorzystać z wersji elektronicznej, kupony nie są dostępne poprzez aplikację na smartfony.

Subway zniżka – jak ją otrzymać ?

Subway dostarcza specjalne karty zniżkowe, które pozwalają nam uzyskać odpowiednie zniżki. Wystarczy, aby Subway zniżka obejmowała okres w którym chcemy dokonać zakupu, albowiem wszystkie Subway zniżki są objęte specjalnym okresem realizacji. Warto dodać, iż karty oferujące Subway zniżki są podzielone na kilka wariantów, dzięki czemu możemy wybierać zniżki dowolnie, według naszego uznania.

Menu restauracji Subway

Subway jest znany szczególnie z bogatego menu kanapek. Zamawiając konkretną kanapkę wybieramy rodzaj pieczywa, dodatki, warzywa oraz sos. Możemy jednak sami od podstaw skomponować swojego sandwicza, w takim wypadku wybieramy również mięso i wędlinę. Zwykle kanapka jest następnie podgrzewana, choć możemy prosić o wersję „na zimno”. W menu Subwaya znajdziemy również zdrowe sałatki oraz wrapy. W wybranych restauracjach dostępna jest również oferta śniadaniowa, w której daniem głównym jest omlet jajeczny. Kanapki są dostępne w dwóch rozmiarach: 15 i 30 centymetrów.

Czy Subway dowozi ulubione sandwicze do domu?

Tak, ale tylko wybrane restauracje prowadzą taką usługę. Jedzenia nie zamówimy niestety na stronie internetowej, która pełni jedynie funkcję informacyjną. Możemy jednak skorzystać z jednej ze stron internetowych, które umożliwiają zamawianie posiłku z różnych restauracji. Niektóre lokale Subwaya prowadzą usługę drive thru, w której ulubione sandwicze zamówimy z wnętrza naszego samochodu, odwiedzając jeden z lokali umożliwiających taką formę składania zamówień. 

Zwrot kanapek w sieci Subway

Subway pozwala nam jak najbardziej na zwrot jedzenia, jeśli zauważymy brak składników, które zostały przez nas zamówione, bądź jeśli kanapka jest zimna, lub jej składniki nie są zdatne do jedzenia. Pamiętajmy jednak o zachowaniu paragonu, który jest naszym dowodem zakupu kanapki w danym dniu, oraz w danej kombinacji smaków.

Ważne kontakty do sieci Subway

Subway pozwala nam na kontakt poprzez formularz na ich stronie internetowej. Oprócz tego, możemy dokonać telefonu, na numer 22 625 17 54, który jest numerem oficjalnej infolinii marki Subway.