Rabaty w Suzuki Listopad 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Suzuki

Suzuki

Sprawdź AKTUALNOŚCI Suzuki

Wartość zniżki:
AKTUALNOŚCI

Ważne na:
✔️ AKTUALNOŚCI ✔️ Wszyscy klienci
Suzuki

Najlepsze promocje w Suzuki

Wartość zniżki:
Najlepsze promocje w Suzuki

Ważne na:
✔️ na wiele produktów ✔️ Wszyscy klienci
Suzuki

3 + 2 lata - przedłużona gwarancja

Wartość zniżki:
3 + 2 lata - przedłużona gwarancja

Ważne na:
✔️ na gwarancję - ubezpieczenie kosztów napraw ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon
15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w Banggood.com
Kody rabatowe w Banggood.com
10% kod rabatowy na produkty do ochrony zdrowia
Kody rabatowe w Ucando
Kody rabatowe w Ucando
10% kod rabatowy na pierwsze zakupy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w iParts
Kody rabatowe w iParts
20 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w TOMTOP
Kody rabatowe w TOMTOP
Aktualne kody rabatowe
Kody rabatowe w Tirendo
Kody rabatowe w Tirendo
4% kod rabatowy na wszystkie opony i oleje
Kody rabatowe w Felgi
Kody rabatowe w Felgi
ANZIO Split Polar od 309 zł/szt.
Kody rabatowe w Honda
Kody rabatowe w Honda
Wakacje od spłaty - skorzystaj z oferty

Informacje o Suzuki

Suzuki
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Suzuki

Japoński producent samochodów i motocykli to doskonałe miejsca na zakup nowego pojazdu. Sprawdź wszystkie oferowane przez koncern promocje i rabaty!

Rabaty w Suzuki 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 28.11.2020
Adres Suzuki Motor Poland Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 10
01-378 Warszawa

O marce Suzuki

Firma Suzuki powstała w roku 1909 w Japonii. Dziś jest to firma produkująca wszelkiego rodzaju samochody i znana na całym świecie. Posiada ona fabryki w 14 krajach a rynek zbytu w 119 krajach.

Promocje oferowane przez Suzuki

W obecnym czasie bardzo często Suzuki promocje organizuje, ponieważ każdy chce mieć w cenie samochodu coś ciekawego. Najczęściej Suzuki promocje oferuje w postaci dodatkowego wyposażenia samochodu czy motocykla. Jest to bardzo chętnie wykorzystywany upust, ponieważ w cenie auta jest GPS lub dodatkowo klimatyzacja czy jeszcze jakieś elementy. Wiele osób pyta o to, jakie są dodatki w samochodzie, dlatego Suzuki promocje oferuje właśnie w takim kształcie, lub w postaci bardzo atrakcyjnych rat na zakup auta. Bardzo popularna jest obecnie karta ratownicza, która jest w wyposażeniu samochodu. Podczas wypadku karta zawiera wszystkie dane dotyczące samochodu, szczególnie istotne dla służb ratowniczych, dzięki czemu akcja ratownicza idzie o wiele sprawniej.

Kody rabatowe Suzuki

Mnóstwo osób pyta o kody rabatowe. Wiele z nich jest pod postacią sporych obniżek, do których kod nie będzie potrzebny. Jeśli jednak klient dysponuje wciąż ważnym kodem, należy okazać go podczas zakupów. Samochody oraz motocykle, czyli produkty produkowane przez Suzuki są zakupywane głównie w sklepach stacjonarnych u odpowiednich dealerów.

Co produkuje Suzuki?

Wiele osób zastanawia się nad asortymentem Suzuki. Tymczasem odpowiedź jest prosta. Są to przeróżne samochody, głównie osobowe, oraz części do nich. Dodatkowo tej marki można sobie zakupić motocykle oraz quady. Quady to obecnie najbardziej popularne pojazdy, często kupowane dzieciom na Pierwszą Komunię. Powinny być jednak bardzo kontrolowane, szczególnie, gdy faktycznie dzieci je użytkują. W sklepach Suzuki można kupić zarówno auta nowe, jak i używane. Oczywiście w doskonałej jakości, ponieważ każdy samochód przed sprzedażą jest skrupulatnie sprawdzany oraz naprawiany i serwisowany.

Dostawa towaru Suzuki

Zakup samochodu czy motoru może się odbyć za pośrednictwem sieci, jednak odebrać trzeba go osobiście. Przed zakupem bowiem powinno się przejść jazdę próbną, by się zorientować, czy zakup będzie klientowi odpowiadał. Części do pojazdów mogą być wysłane pocztą lub kurierem, w zależności od tego, gdzie się je kupuje.

Zwrot samochodu 

Jazda próbna służy do tego, żeby się zorientować, czy taki samochód będzie odpowiadał przyszłemu właścicielowi. Można sprawdzić go na takich płaszczyznach, w jakich samochód będzie wykorzystywany. Należy bardzo dokładnie go sprawdzić, czy będzie odpowiadał wymaganiom, żeby nie trzeba było potem żałować zakupu. Po zakupie można samochód sprzedać.

Obsługa klienta w salonie samochodowym

W kwestii pytań najlepiej jest uzyskać odpowiedź u dealera poszczególnych samochodów w tym Suzuki. Do zapytania w sieci służy strona firmowa Suzuki. Pytania zadawać można za pośrednictwem strony http://www.suzuki.pl/auto/kontakt.html i formularza zapytań lub zadzwonić pod numer 22 329-41-00. Można też wysłać fax 22 329-41-50.