Rabaty w Swatch Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Swatch

Podobne oferty

Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w PROSTO
Kody rabatowe w PROSTO 10% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE 15% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Zapato
Kody rabatowe w Zapato 30 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Kontri
Kody rabatowe w Kontri 20 zł kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Brooklyn Butik
Kody rabatowe w Brooklyn Butik 10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w VANS
Kody rabatowe w VANS 30% kod rabatowy na wybrane produkty
Kody rabatowe w The Rookie
Kody rabatowe w The Rookie 10% rabatu przy zapisie do newslettera

Informacje o Swatch

Swatch
4 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Swatch

Swatch to wiodąca prym firma, która w swoim zapleczu posiada wysokiej jakości zegarki w promocyjnych cenach. Każdy produkt będzie również idealnym prezentem dla najbliższych.

Rabaty w Swatch 0
Ostatnia aktualizacja 16.09.2020
Adres The Swatch Group Ltd
Seevorstadt 6
2501 Biel / Bienne Switzerland

O marce Swatch

Zegarek to dodatek, którego wizytówką niewątpliwie jest elegancja. Swatch to marka osobliwa, która swój niespodziewany sukces osiągnęła w czasach najtrudniejszych dla szwajcarskiego rynku zegarmistrzowskego – a były to lata osiemdziesiąte. Od 1983 roku marka przetarła nowe szlaki, dzięki czemu zegarek to nie tylko narzędzie odmierzające czas, ale również oryginalny oraz modny dodatek, na który każdy może sobie pozwolić. Twórcy zegarków proponują klientom czasomierze bogate w kolory o ciekawej stylistyce, a to co je wyróżnia to wysoka jakość wykonania.

Promocje

Swatch promocje to szeroki wachlarz promocji dla każdego klienta. Asortyment obejmuje oryginalne zegarki, które pochodzą ze Szwajcarii – klient za stosunkowo niską cenę może kupić wysokiej jakości dodatek, który z pewnością będzie służył mu przez długi okres czasu. Każda Swatch promocja jest dla klienta niesamowitą okazją na zakup zegarka, który będzie idealnym prezentem urodzinowym dla najbliższej osoby. Oferta sklepu jest wciąż poszerzona – pociąga za sobą stałe rabaty, które przekładają się na liczbę zadowolonych klientów.

Klub Swatch

Swatch promocje proponuje również przynależność do klubu, która jest idealną popozycją dla osób, które lubią się bawić, żyją pełnią życia i nie mogą sie doczekać, aby podzielić się swoją pasją z Swatch. Członkowie Swatch pochodzą z każdego zakątka świata. Klub posiada różne statusy członkostwa. Od starter do pionier, każdy stan oferuje swoim członkom szereg korzyści. Członkostwo Premium klient może nabyć bardzo łatwo. Wystarczy, że kupi bieżący zegarek klubowy i zarejestruje jego 12-cyfrowy kod online. Warto pamiętać, że jest ono ważne przez rok. I tak na przykład członkostwo złote można zdobyć poprzez wygranie corocznego konkursu Gold Member. W przypadku dołączenia do grona zwycięzców, klient uzyska złote członkostwo oraz dostęp do wszystkich wyłącznych korzyści offline i online. bycia częścią społeczności klubu Swatch. Aby stać się członkiem Klubu wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie. Wówczas każdy klient będzie mógł cieszyć się wszystkimi ekscytującymi cechami, a także zaletami, które wiążą się z przynależnością do klubu.

Energia na całe życie

W przypadku, gdy bateria zegarka Swatch uległa wyczerpaniu, klient może zanieść zegarek do najbliższego sklepu  Swatch  poprosić o darmową, nową baterię. W sklepie zostanie wymieniona dowolna liczba baterii w zegarkach firmy Swatch.

Newsletter

Na stronie internetowej Swatch każdy odwiedzający może zapisać się do Newslettera, dzięki któremu klient ma możliwość otrzymania wiadomości dotyczących najnowszych produktów, a także informacji o bieżących promocjach dla klientów.

Asortyment

Firma Swatch oferuje zegarki zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny, które idealnie wapnują się w każdy rodzaj ubioru i niezależnie od okoliczności nadadzą odpowiedni wystrój. W skład zespołu wchodzą doświadczone osoby, które cechuje dokładność oraz zamiłowanie do wykonywanej pracy. Pomimo zastosowania innych materiałów niż stal czy skóra, zegarki Swatch charakteryzuje wysoka jakość wykonania,  które przede wszystkim wyróżnia profesjonalizm. Wszystkie zegarki posiadają nowoczesną stylistykę oraz są w pełni oryginalne – pochodzą z malowniczej Szwajcarii.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zakupionego towaru w sklepie Swatch, klient może skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej w zakładce Kontakt. Wszystkie wysłane wiadomości będą przekazywane do odpowiednich działów, co ma na celu zapewnienie większej dokładności oraz skuteczności. W przypadku pytań, komentarzy lub też konieczności naprawy produktu firmy Swatch, klient może skontaktować się z Biurem obsługi klienta.