Rabaty w Swatch Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Swatch

Swatch

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa
Minimalna wartość zamówienia:
135,00 zł

Ważne na:
✔️ Wszystkie zamówienia ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Tiffi
Kody rabatowe w Tiffi
OUTLET do 80% taniej
Kody rabatowe w Time For Fashion
Kody rabatowe w Time For Fashion
Kubki z napisami od 9,99 zł
Kody rabatowe w Wittchen
Kody rabatowe w Wittchen
150zł rabatu na produkty nieprzecenione
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Camper
Kody rabatowe w Camper
Zapisz się na newsletter i odbierz 10% rabatu
Kody rabatowe w GUESS
Kody rabatowe w GUESS
E-KARTA PODARUNKOWA
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Caprice
Kody rabatowe w Caprice
Nowa kolekcja wiosna/lato 2021

Informacje o Swatch

Swatch
4 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Swatch

Swatch to wiodąca prym firma, która w swoim zapleczu posiada wysokiej jakości zegarki w promocyjnych cenach. Każdy produkt będzie również idealnym prezentem dla najbliższych.

Rabaty w Swatch 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres The Swatch Group Ltd
Seevorstadt 6
2501 Biel / Bienne Switzerland

O marce Swatch

Zegarek to dodatek, którego wizytówką niewątpliwie jest elegancja. Swatch to marka osobliwa, która swój niespodziewany sukces osiągnęła w czasach najtrudniejszych dla szwajcarskiego rynku zegarmistrzowskego – a były to lata osiemdziesiąte. Od 1983 roku marka przetarła nowe szlaki, dzięki czemu zegarek to nie tylko narzędzie odmierzające czas, ale również oryginalny oraz modny dodatek, na który każdy może sobie pozwolić. Twórcy zegarków proponują klientom czasomierze bogate w kolory o ciekawej stylistyce, a to co je wyróżnia to wysoka jakość wykonania.

Promocje

Swatch promocje to szeroki wachlarz promocji dla każdego klienta. Asortyment obejmuje oryginalne zegarki, które pochodzą ze Szwajcarii – klient za stosunkowo niską cenę może kupić wysokiej jakości dodatek, który z pewnością będzie służył mu przez długi okres czasu. Każda Swatch promocja jest dla klienta niesamowitą okazją na zakup zegarka, który będzie idealnym prezentem urodzinowym dla najbliższej osoby. Oferta sklepu jest wciąż poszerzona – pociąga za sobą stałe rabaty, które przekładają się na liczbę zadowolonych klientów.

Klub Swatch

Swatch promocje proponuje również przynależność do klubu, która jest idealną popozycją dla osób, które lubią się bawić, żyją pełnią życia i nie mogą sie doczekać, aby podzielić się swoją pasją z Swatch. Członkowie Swatch pochodzą z każdego zakątka świata. Klub posiada różne statusy członkostwa. Od starter do pionier, każdy stan oferuje swoim członkom szereg korzyści. Członkostwo Premium klient może nabyć bardzo łatwo. Wystarczy, że kupi bieżący zegarek klubowy i zarejestruje jego 12-cyfrowy kod online. Warto pamiętać, że jest ono ważne przez rok. I tak na przykład członkostwo złote można zdobyć poprzez wygranie corocznego konkursu Gold Member. W przypadku dołączenia do grona zwycięzców, klient uzyska złote członkostwo oraz dostęp do wszystkich wyłącznych korzyści offline i online. bycia częścią społeczności klubu Swatch. Aby stać się członkiem Klubu wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie. Wówczas każdy klient będzie mógł cieszyć się wszystkimi ekscytującymi cechami, a także zaletami, które wiążą się z przynależnością do klubu.

Energia na całe życie

W przypadku, gdy bateria zegarka Swatch uległa wyczerpaniu, klient może zanieść zegarek do najbliższego sklepu  Swatch  poprosić o darmową, nową baterię. W sklepie zostanie wymieniona dowolna liczba baterii w zegarkach firmy Swatch.

Newsletter

Na stronie internetowej Swatch każdy odwiedzający może zapisać się do Newslettera, dzięki któremu klient ma możliwość otrzymania wiadomości dotyczących najnowszych produktów, a także informacji o bieżących promocjach dla klientów.

Asortyment

Firma Swatch oferuje zegarki zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny, które idealnie wapnują się w każdy rodzaj ubioru i niezależnie od okoliczności nadadzą odpowiedni wystrój. W skład zespołu wchodzą doświadczone osoby, które cechuje dokładność oraz zamiłowanie do wykonywanej pracy. Pomimo zastosowania innych materiałów niż stal czy skóra, zegarki Swatch charakteryzuje wysoka jakość wykonania,  które przede wszystkim wyróżnia profesjonalizm. Wszystkie zegarki posiadają nowoczesną stylistykę oraz są w pełni oryginalne – pochodzą z malowniczej Szwajcarii.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zakupionego towaru w sklepie Swatch, klient może skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej w zakładce Kontakt. Wszystkie wysłane wiadomości będą przekazywane do odpowiednich działów, co ma na celu zapewnienie większej dokładności oraz skuteczności. W przypadku pytań, komentarzy lub też konieczności naprawy produktu firmy Swatch, klient może skontaktować się z Biurem obsługi klienta.