Rabaty w Świat baterii Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Świat baterii

Ważne do: 30.09.2020
Świat baterii

20% rabatu na wybrane akcesoria

Wartość zniżki:
20%
Ważne do:
30.09.2020

Ważne na:
✔️ akcesoria ✔️ Wszyscy klienci
Świat baterii

Zapisz się na newsletter i odbierz 10% rabatu

Wartość zniżki:
10%

Ważne na:
✔️ newsletter ✔️ Wszyscy klienci
Świat baterii

Sprawdź nowe promocje

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ wybrane pozycje ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Eltrox
Kody rabatowe w Eltrox 5% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Czas Na Buty
Kody rabatowe w Czas Na Buty 15% kod rabatowy
Kody rabatowe w RTV Euro AGD
Kody rabatowe w RTV Euro AGD Do 6600 zł rabatu na wybrane produkty
Kody rabatowe w NEO24
Kody rabatowe w NEO24 50 zł rabatu za każde wydane 500 zł na IT
Kody rabatowe w Banggood.com
Kody rabatowe w Banggood.com 10% kod rabatowy na produkty do ochrony zdrowia
Kody rabatowe w Renee
Kody rabatowe w Renee 15% kod rabatowy na pierwsze zakupy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Media Markt
Kody rabatowe w Media Markt 40 zł kod rabatowy przy zapisie do Klubu Media Markt
Kody rabatowe w Media Expert
Kody rabatowe w Media Expert Do 15% rabatu na AGD

Informacje o Świat baterii

Świat baterii
4.9 z 5 gwiazdek 8 Oceny dla Świat baterii

Sklep internetowy Swiatbaterii.pl specjalizuje się w sprzedaży baterii czy akumulatorów w promocyjnej niskich cenach. To nowoczesne produkty, które wyróżnia bezawaryjna praca.

Rabaty w Świat baterii 3
Największy rabat w Świat baterii 20%
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 20.09.2020
Adres Paweł Ochyński CSG SPÓŁKA AKCYJNA
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków

Skorzystaj z kodów rabatowych przygotowanych przez Swiatbaterii.pl

Sklep internetowy Swiatbaterii.pl specjalizuje się w sprzedaży baterii, akumulatorów, ładowarek, zasilaczy do różnego rodzaju urządzeń elektronicznych takich jak: laptopy, telefony komórkowe, aparaty fotograficzne oraz do elektronarzędzi akumulatorowych. W bogatej i ciągle rozwijanej ofercie firma posiada nowoczesne produkty, które zapewniają bezawaryjną pracę. Każdy zakupiony produkt w  sklepie otrzymuje 12 miesięczną gwarancję.

Promocje

Ciągle rozładowana bateria w laptopie to uciążliwy problem użytkowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta Świat baterii promocje proponuje baterie do laptopów,  klawiatury a nawet zasilacze. Każdy klient może również skorzystać z kodów rabatowych które proponuje Świat baterii promocje. Dzięki nim automatycznie obniży kwotę  zamówienia, a miłośników wysokiej jakości sprzętu będzie  mógł cieszyć  się  jeszcze tańszymi zakupami.  Dodatkowo Świat baterii promocje proponuje klientom niezliczoną liczbę wyprzedaży, które sięgają nawet kilkadziesiąt procent.

Newsletter

Z pewnością znany każdemu jako szereg korzyści. W sklepie Świat baterii klient może liczyć na wiadomości o aktualnych promocjach sklepu, a także rabatach mu przysługujących. Wystarczy wejść na stronę internetową i wybrać zakładkę Newsletter. Zapisanie się nie jest trudne. Jedynym wymaganiem stawianym klientowi jest podanie adresu email.

Asortyment

Świat baterii istnieje od 2008 roku. Widząc zapotrzebowanie rynku, dołączając do tego wiedzę odnośnie budowy laptopów i sprzętu elektronicznego z początkiem roku 2010 postanowił specjalizować się w sprzedaży technologi litowo-jonowej, czyli bateriach do laptopów, kamer, telefonów komórkowych. Efektem tej przemiany jest sklep internetowy Świat Baterii, który od samego początku swojego istnienia ma jasno przypisany cel –  satysfakcja klienta z dokonywanych  zakupów. Świat baterii pracuje nad podnoszeniem efektywności oraz konkurencyjności. Chce być najlepszym partnerem dla  klientów, zarówno tych indywidualnych jak i biznesowych. Każdego dnia pracuje nad przygotowanie kolejnych promocji, dzięki którym może skorzystać z niepowtarzalnych okazji cenowych.

Gwarancja

Każdy produkt sprzedawany w Sklepie Internetowym Światbaterii.pl jest objęty gwarancją jakości. Okres gwarancji każdorazowo podany jest w opisie produktu i jest liczony od momentu jego wydania. Sklep Internetowy Światbaterii.pl dokłada wszelkich starań, aby oferowane Produkty były jak najwyższej jakości i wyraża nadzieję, że zakupiony produkt będzie działał bezawaryjnie przez cały okres eksploatacji.

Kontakt

Porada, inspiracja od osób, które pasjonują się elektroniką  – takie informacje klient może uzyskać od poniedziałku do piątku pod numerem 12 312 51 87 lub za pośrednictwem drogi elektronicznej