Rabaty w Świat Opinii Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Świat Opinii

Świat Opinii

Darmowa rejestracja

Wartość zniżki:
Darmowa rejestracja

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w EMP
Kody rabatowe w EMP
Buy 3 products and receive 15%
Kody rabatowe w Empik Foto
Kody rabatowe w Empik Foto
24% rabatu na wszystko!

Informacje o Świat Opinii

Świat Opinii
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Świat Opinii

Zarabiaj w Internecie bez wychodzenia z domu, dzięki skorzystaniu z propozycji portalu do zbierania opinii. Świat Opinii kody rabatowe to twoja szansa na wysokie wynagrodzenie bez wysiłku

Rabaty w Świat Opinii 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.04.2021
Adres Survey Sampling International
6 Research Drive
Shelton, Connecticut

O Świat Opinii

Świat Opinii to jeden z portali należących do międzynarodowej korporacji z korzeniami w Stanach Zjednoczonych. Firma specjalizuje się w przeprowadzaniu badań opinii publicznych na zlecenie największych producentów różnego typu produktów. Dzięki zebraniu wiarygodnych ankiet, producent ma możliwość udoskonalenia swoich wyrobów, tak by w jak największej mierze odpowiadały one gustom kupujących. Natomiast ty za swoją pracę otrzymasz cenne nagrody. To bardzo proste!

Wymieniaj punkty na nagrody

Świat Opinii umożliwia ci zbieranie punktów w zamian za wypełnianie ankiet i wyrażanie swoich opinii. W dalszej kolejności, po zebraniu określonej kwoty, możesz zamieniać je na nagrody. Dzięki Świat Opinii kody rabatowe, uzyskasz kupony do sklepów takich jak Amazon, John Lewis czy Argos. Popularne kupony podarunkowe do wielu znanych sprzedawców już na ciebie czekają!

Świat Opinii kody rabatowe – kiedy możesz je wykorzystać?

Zalogowanie się na portalu Świat Opinii to równocześnie szansa na dołączenie do społeczności. Firma nagrodzi cię za twoją rzetelność i lojalność w wypełnianiu ankiet. Dzięki temu masz możliwość wzięcia udziału w licznych promocjach, dzięki którym masz szansę zdobyć jeszcze ciekawsze nagrody. Tutaj po prostu punkty zamieniasz na nagrody, dzięki sklepowi internetowemu Świat Opinii.

W jaki sposób działa ten portal?

Rejestrują się na portalu Świat Opinii i wypełniając swój profil, zgadzasz się na otrzymywanie ankiet do wypełnienia. Serwis będzie starał się je wysyłać do ciebie jak najczęściej, ale nie może on dać ci jednoznacznej gwarancji ich ilości. Wszystko zależy w dużej mierze od aktualnego zapotrzebowania firm zlecających przeprowadzenie badania i od twojego profilu użytkownika. Czas uczestnictwa w ankiecie to zazwyczaj od 10 do 15 minut. Niekiedy opracowane pytania muszą być dość szczegółowe, ale firma stara się je ułożyć w taki sposób, by nie były nużące dla osoby wypełniającej ankietę. Po zalogowaniu się do swojego konta zobaczysz sumę należną ci za wypełnione uprzednio ankiety. Jeżeli chcesz zamienić ją na nagrody, możesz to zrobić z poziomu swojego konta. Należność masz możliwość przekazać również na konto którejś z organizacji charytatywnych. Dzięki temu poświęcasz swój czas w słusznej sprawie, a twoje wynagrodzenie pomaga potrzebującym.

Jak otrzymać kupon promocyjny?

Po zebraniu określonej liczby punktów, zaznacz ten fakt w swoim koncie użytkownika, a następnie przejdź do sklepu internetowego Świata Opinii, w którym wybierzesz do jakiego sklepu chcesz otrzymać kupon. Do wyboru są największe sieci handlowe, więc z pewnością dobierzesz coś na miarę swoich potrzeb. W większości przypadków kupon otrzymasz w formie elektronicznej.

Rezygnacja z udziału w ankietach

W każdym momencie możesz zrezygnować z otrzymywania dalszych ankiet oraz usunąć swoje konto z portalu. Świat Opinii w żaden sposób nie wykorzystuje twoich danych osobowych, dlatego możesz czuć się bezpieczny. Polityka prywatności oferowana przez serwis jest bardzo szczelna. Pamiętaj, że punkty możesz wykorzystać tylko ty i nie ma możliwości przeniesienia ich na innego użytkownika. Naliczanie punktów odbywa się automatycznie, ale jeżeli pojawią się jakieś wątpliwości z twojej strony lub zauważysz nieprawidłowości, skontaktuj się z obsługą serwisu.

Kontakt z serwisem

Aby skontaktować się z serwisem, skorzystaj ze swojego osobistego menu. Odpowiedzi na większość pytań znajdziesz w FAQ – najczęściej zadawanych pytaniach, umieszczonych na stronie internetowej Świata Opinii.