Rabaty w Swiss Air Lines Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Swiss Air Lines

Swiss Air Lines

Loty z Warszawy w atrakcyjnych cenach

Wartość zniżki:
Loty z Warszawy w atrakcyjnych cenach

Ważne na:
✔️ na bilety lotnicze ✔️ Wszyscy klienci
Swiss Air Lines

Pobierz darmową aplikację

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o Swiss Air Lines

Swiss Air Lines
5 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Swiss Air Lines

Tylko tu najnowsze kody rabatowe i promocyjne do Swiss International Air Lines.

Rabaty w Swiss Air Lines 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 20.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Swiss International Air Lines Ltd.
P.O. Box 2013
8032 Zurych

O liniach lotniczych Swiss

Swiss International Air Lines to działające od 2002 roku szwajcarskie linie lotnicze. Główny węzeł lotniczy linii mieści się na szwajcarskim lotnisku w Zurychu. W Polsce są dostępne bezpośrednie połączenia liniami Swiss z lotniska im. Chopina w Warszawie oraz atrakcyjne kody rabatowe Swiss do wybranych destynacji.

Przewoźnik oferuje regularne przeloty zarówno do krajów Europy, Afryki, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej oraz Azji. Atrakcyjne ceny biletów i doskonała jakość obsługi pozwoliły szwajcarskiemu przewoźnikowi błyskawicznie zyskać uznanie w oczach pasażerów i zaowocowały przyznaniem prestiżowych nagród.

Kupony rabatowe Swiss, promocje i korzystne zakupy

W ofercie linii lotniczych Swiss poza normalnymi taryfami możesz znaleźć mnóstwo promocyjnych i specjalnych taryf, z których można skorzystać po spełnieniu warunków określonych w regulaminie. Dla większego komfortu klientów wyszukiwarka połączeń automatycznie znajduje najtańszą opcję przelotu na danej trasie oraz wskazuje miejsce, gdzie należy wpisać kody rabatowe Swiss. Ceny biletów uzależnione są od popytu, więc warto odpowiednio wcześnie zacząć rozglądać się za okazyjnymi biletami i sprawdzać aktualne promocje Swiss.

Przewoźnik organizuje co jakiś czas promocje sezonowe lub obniża ceny biletów na wybrane destynacje. Warto zainteresować się atrakcyjnymi ofertami przeznaczonymi dla grup. Z grupowych taryf mogą skorzystać zarówno osoby prywatne podróżujące w grupie przyjaciół, jak i partnerzy biznesowi. W celu skorzystania z tej opcji należy wysłać do Obsługi Klienta wypełniony formularz, a specjalna oferta zostanie przygotowana w ciągu 72 godzin. Rezerwując bilet możesz też obniżyć jego cenę, wykorzystując otrzymane od Swiss kupony rabatowe, które automatycznie zmniejszają kwotę do zapłaty. Ciekawą propozycja jest też program lojalnościowy Miles & More, umożliwiający przeloty, wynajem samochodów i dokonywanie rezerwacji w hotelach po okazyjnej cenie.

Rezerwacje biletów w Swiss

SWISS  cieszy się dużą popularnością wśród podróżujących, gdyż oferuje przelot nowoczesnymi i komfortowymi samolotami, liczne promocje Swissi wysoki standard obsługi. Linie lotnicze Swiss obsługują ponad 70 destynacji w 39 krajach na całym świecie.

Jak zrealizuję kupon Swiss

Swoje kody rabatowe Swisszrealizujesz wpisując na stronie internetowej numer vouchera podczas rezerwowania biletu. Na jedną osobę przysługuje jeden kod.

Zamawianie i płacenie w Swiss

Rezerwacji biletów oraz płatności na większość lotów można dokonać drogą elektroniczną. Jeśli plany lotu lub terminy się zmienią, opłata za przelot również może ulec zmianie.

Koszty rezerwacji w Swiss

Dokonując rezerwacji biletu w Swiss możesz wykorzystać otrzymane od Swiss kupony rabatowe, równocześnie uiszczając płatności za podatki i opłaty lotniskowe. Wszystkie płatności są dokonywane w walucie obowiązującej w kraju wylotu.

Zwrot i wymiana towarów w Swiss

Jeśli zrezygnujesz z lotu, możesz zwrócić bilet, a otrzymasz z powrotem od Swiss kupony rabatoweoraz pełną cenę biletu, w tym opłaty i podatki. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Obsługa Klienta w Swiss

Z Obsługą Klienta możesz skontaktować się telefonicznie lub drogą e-mailową. Wybierasz temat rozmowy: pytania przed wylotem, aktualne promocje Swiss, rezerwacje, informacje zwrotne, a Twoim pytaniem zajmuje się odpowiedni konsultant.