Specyfika umowy na abonament w T-Mobile

T-Mobile jest jedną z najchętniej wybieranych sieci komórkowych w Polsce. Operator pojawił się na polskim rynku w roku 2011 gdy sieć Era stała się częścią przedsiębiorstwa Telekom Deutschland, czyli właściciela T-Mobile. Twarzą marki w naszym kraju jest znany aktor Tomasz Kot, oraz kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej – Robert Lewandowski.

Abonament w T-Mobile – wariant z telefonem

Najmniejszy koszt abonamentu z telefonem do wyboru wynosi 49,99zł miesięcznie. W ofercie Start mamy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, oraz 1GB Internetu LTE. Nieco droższy jest pakiet Comfort, w którym zapłacimy 69,99 zł miesięcznie, jednak tutaj otrzymamy dodatkowo darmowe smsy do wszystkich sieci, nielimitowane minuty na numery stacjonarne, a także 5 GB transferu. Droższymi wariantami są pakiety Relax (79,99/ms), Multi (99,99/ms) oraz Max (129,99). W tych trzech wariantach mamy większy transfer Internetu LTE, ale przede wszystkim uzyskujemy  dostęp bez limitu do roamingu w Międzynarodowej Strefie T-Mobile. Droższy abonament to także niższa cena telefonu, który otrzymamy podczas zawierania umowy. Warto dodać, że wybierając wariant abonamentu z telefonem, przez okres pół roku płacimy jedynie złotówkę miesięcznie. Dopiero w późniejszym okresie rozliczeniowym płacimy kwotę zawartą w umowie. Okres rozliczeniowy w abonamencie z telefonem to zazwyczaj 24 miesiące.

Abonament w T-Mobile – wariant bez telefonu

Czasem jest tak, że dysponujemy już zadowalającym nas telefonem i nie chcemy płacić więcej. W takim przypadku możemy wybrać abonament bez telefonu. W T-Mobile możemy wybrać wariant Go i Comfort. Oba kosztują 29,99 zł miesięcznie i oba zawierają te same usługi: 1GB Internetu LTE, nielimitowane rozmowy  i smsy do wszystkich sieci komórkowych oraz na telefony stacjonarne. Pakiety różnią się jedynie długością umowy, pakiet Go podpisujemy na okres 6 miesięcy, natomiast pakiet Comfort na okres 24 miesięcy – taki sam jak w przypadku abonamentu z telefonem. Wybierając pakiet Comfort zyskujemy również gwarancję stałej opłaty na zawsze, niezależnie od zmian w cenniku operatora.

tmobile abonament

Podsumowanie

Abonament w T-Mobile prezentuje atrakcyjne ceny i możliwość dostosowania warunków umowy pod indywidualne potrzeby klienta. Dodając do tego szeroki wybór telefonów, możemy powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych dostępnych ofert na rynku. O dodatkowe szczegóły abonamentu zapytać możemy konsultanta na Infolinii T-Mobile, lub udać się do jednego ze stacjonarnych punktów obsługi klienta.

TOP oferty i najnowsze promocje T-Mobile

T-Mobile Logo

Sprawdź! Oferta

Smartfony w super cenach
ważny do do odwołania

  • ważne na wiele produktów
  • Bez kwoty minimalnej
  • ważne dla wszystkich klientów
  • ważne do odwołania
użyty 118 razy
w górę