T-mobile – szczegóły oferty na kartę i na abonament

T-Mobile pojawiło się w Polsce w roku 2011, kiedy polska sieć Era została wykupiona przez firmę Telekom Deutschland – właściciela operatora komórkowego T-Mobile. Marka jest zachwalana przez klientów, którzy jako największe atuty operatora wskazują umiarkowane ceny usług, możliwość dostosowania oferty do swoich potrzeb, a także szeroki wybór telefonów.

T-Mobile na kartę

Ta forma przynależności do T-Mobile jest adresowana do wszystkich osób ceniących sobie pełną swobodę. Wystarczy zakupić starter, doładować konto i cieszyć się darmowymi rozmowami i smsami do wszystkich w sieci T-Mobile. Resztę środków z doładowania możemy przeznaczyć na atrakcyjne pakiety takie jak bezpłatny transfer Internetu z zasięgiem 4G. Oferta na kartę pozwala nam w pełni dostosować dostępne usługi pod własne potrzeby, oraz nie wymaga podpisywania żadnych umów z okresem rozliczeniowym.

T-Mobile w abonamencie

Jest to forma dla osób ceniących wygodę. Podpisując umowę mamy jasne warunki oraz wybieramy usługi , które są nam niezbędne. Ceny abonamentu zależą oczywiście od tego, jaki zakres usług wybierzemy. Najtańsza oferta na abonament z telefonem zaczyna się już od 49,99 miesięcznie. W tej cenie otrzymujemy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, oraz darmowy 1GB Internetu LTE. Możemy również wybrać nowoczesny smartfon za przysłowiową złotówkę. Droższe abonamenty zawierają w szczegółach umowy darmowe smsy do wszystkich sieci, nielimitowane minuty na numery stacjonarne, większy transfer Internetu oraz bezpłatny roaming w międzynarodowej strefie T-Mobile. Droższe abonamenty to także szerszy wybór telefonów w niskiej cenie. Okres rozliczeniowy to zazwyczaj 24-miesiące. Warto również zauważyć, że wybierając abonament w T-Mobile, przez 6-miesięcy płacimy tylko złotówkę! Dopiero po okresie pół roku płacimy kwotę ustaloną przy podpisywaniu umowy.

T-Mobile – oferta Mix

Oferta w Mixie jest połączeniem dwóch powyższych form. Na przykład wybierając ofertę JUMP MIX 50, zobowiązujemy się do comiesięcznego doładowywania telefonu kwotą 50zł. Otrzymujemy w ten sposób nielimitowane minuty do T-Mobile i Heyah, smsy do wszystkich sieci, 1GB Internetu LTE oraz 200 darmowych minut rozmów do wszystkich sieci. Ponadto, do oferty MIX możemy dobrać telefon w atrakcyjnej cenie. Środki z doładowania możemy dodatkowo spożytkować na inne, interesujące nas usługi. Okres rozliczeniowy w Mixie jest taki sam jak w przypadku abonamentu, ale możemy również wybrać wariant 18-miesięczny.

tmobile oferta

TOP oferty i najnowsze promocje T-Mobile

T-Mobile Logo

Sprawdź! Oferta

Smartfony w super cenach
ważny do do odwołania

  • ważne na wiele produktów
  • Bez kwoty minimalnej
  • ważne dla wszystkich klientów
  • ważne do odwołania
użyty 118 razy
w górę