T-mobile – telefony w ofercie

T-mobile jest międzynarodowym operatorem telefonii komórkowej, należy do niemieckiej firmy Telekom Deutschland. W roku 2011, częścią T-mobile stał się polski operator – Era.

Opinie klientów

Operator cieszy się sporym uznaniem klientów i z całą pewnością należy do najchętniej wybieranych operatorów telefonii komórkowej w Polsce. Klienci zachwalają szczególnie bardzo korzystne warunki w ofercie telefonów na abonament i na kartę, jako plusy wskazują umiarkowane ceny oraz duży wybór opcji dodatkowych. Osoby często podróżujące szczególnie zainteresują się ofertą roamingową, w której otrzymują darmowe rozmowy i smsy w międzynarodowej strefie T-mobile, którą tworzą następujące kraje: Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja i Węgry.

Telefony dostępne w T-Mobile

Podpisując umowę u tego operatora, otrzymujemy możliwość wyboru telefonu w atrakcyjnej cenie. Dostępne marki to: Alcatel, Apple, Coolpad, Honor, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Maxcom, Microsoft, Nokia, Samsung oraz Sony. W tak bogatej ofercie telefonów komorkówych każdy klient będzie mógł wybrać telefon idealny do swoich potrzeb. Na uwagę zasługuje szczególnie szeroki wybór wśród marki Huawei, którą poleca kapitan naszej reprezentacji w piłce nożnej – Robert Lewandowski.

tmobile oferta telefonów

Ceny w T-Mobile

Koszt jaki będziemy musieli przeznaczyć na telefon w T-Mobile zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od wybranej przez nas oferty. Dłuższy okres umowy wiążę się z niższymi kosztami, w przypadku umowy na okres 24 miesięcy ceny telefonów zaczynają się od symbolicznej złotówki, a kończą na kwocie kilkudziesięciu złotych za najnowsze modele smartfonów. Wszystkie szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty oraz cen znajdziemy oczywiście w serwisie internetowym
T-Mobile. Możemy także udać się do stacjonarnego punktu sprzedaży, by przedyskutować najoptymalniejszą formę umowy z przedstawicielem operatora.

Dlaczego warto wybrać T-Mobile?

Ponieważ wybieramy sprawdzonego operatora sieci komórkowej z atrakcyjną ofertą i szerokim wyborem telefonów. Klienci z długoletnim stażem w T-Mobile chwalą sobie wysoką jakość oferowanych usług oraz profity płynące z przynależności do tej sieci komórkowej. Sieć T-Mobile poleca Robert Lewandowski, który w ostatniej reklamie zademonstrował nawet swoje umiejętności wokalne. Trzeba jednak przyznać, że gwieździe naszej reprezentacji dużo lepiej wychodzi strzelanie pięknych bramek dla naszej reprezentacji. Twarzą T-Mobile jest również znany aktor – Tomasz Kot.

TOP oferty i najnowsze promocje T-Mobile

T-Mobile Logo

Sprawdź! Oferta

Smartfony w super cenach
ważny do do odwołania

  • ważne na wiele produktów
  • Bez kwoty minimalnej
  • ważne dla wszystkich klientów
  • ważne do odwołania
użyty 118 razy
w górę