Rabaty w Takto Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Takto

Takto

Pożyczka do 25 000 zł

Wartość zniżki:
Pożyczka do 25 000 zł

Ważne na:
✔️ na wszystko, szczegóły oraz RRSO bezpośrednio na stronie ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Incredit
Kody rabatowe w Incredit
Nowa oferta 4 za 3! Czyli 4 rata bez kosztów

Informacje o Takto

Takto
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Takto

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki to firma Takto udzieli Ci pożyczki na dogodnych warunkach, dzięki którym spłata nie będzie dla Ciebie najmniejszym problemem. Sprawdż przygotowane przez Takto promocje!

Rabaty w Takto 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres TAKTO Finanse Sp zoo
ul. Braniborska 58- 68
53-680 Wrocław

Firma Takto działa od roku 2012 na terenie Polski. Jest to firma, która od kilka lat z powodzeniem udziela pożyczek. Jej warunki są bardzo korzystne, ponieważ najważniejsze jest dla nich by klienci byli zawsze zadowoleni.

Jakie promocje oferuje Takto?

Każda firma stara się, żeby mieć jakieś dobre oferty, które skuszą nawet osoby mniej zdecydowane. Z tego powodu również Takto promocje oferuje, które nie są zwykłymi promocjami, takimi jakie można spotkać w sklepach. W firmach pożyczkowych takich jak Takto promocje oferowane są na zasadzie dobrego oprocentowania w danym czasie. W sytuacjach, kiedy firmy wyprzedają towary, sporo obniżając cenę, firmy pożyczkowe również wyprzedają pożyczki, ponieważ bardzo mały ruch w tym biznesie, często wymusza tego rodzaju działania.

Kody rabatowe w pożyczkach

Jak w wielu innych sklepach, również pożyczki Takto kody rabatowe oferuje. Są one oczywiście tak ustalone, żeby można było je zastosować w firmie pożyczkowej. Jeśli firma Takto kody rabatowe rozsyłała do klientów, lub udostępniła na stronie internetowej, oznacza to, że na preferencyjnych warunkach można otrzymać pożyczkę. Zatem jeśli ktoś występuje o pożyczkę a Takto kody rabatowe już udzielił, z reguły ów kod klient ma umieszczony odpowiedni upust na swoim profilu. W takiej sytuacji, gdy klient będzie chciał wziąć pożyczkę, będzie miał już odpowiednio uatrakcyjnione warunki.

Oferta Takto

Firma Takto oferuje pożyczki na przeróżnych warunkach. W zależności od tego, czego klient potrzebuje, ma do wyboru odpowiednią ilość rat, wystarczającą długość trwania spłaty oraz odpowiednio wysoką pożyczkę. Należy pamiętać, że przy pomocy suwaka można kontrolować, jaką ratę będzie trzeba zapłacić. Naturalnie im dłuższy czas spłaty, tym wyższe koszty pożyczki.

Sposób udzielenia pożyczki

By otrzymać pożyczkę nie trzeba odwiedzać placówki i przynosić sporej ilości dokumentów. Firma załatwia wszystko przy pomocy internetu, a pieniądze zostają przesłane na podany adres. Klient bowiem jest uwiarygodniany właśnie na zasadzie, że 0,01 zł trzeba wysłać ze swojego konta bankowego, by firma otrzymała potwierdzenie danych. Na to samo konto potem wpływa pożyczka. Spłata nie musi być z tego konta, ponieważ najważniejszy jest numer pożyczki., który musi być wpisany jako tytuł przelewu.

Rezygnacja z pożyczki

Jeśli klient dość szybko się orientuje, że nie potrzebował pieniędzy, może zrezygnować z pożyczki. Ma na to 14 dni kalendarzowych licząc od dnia zawarcia umowy. W tym celu należy wysłać zgłoszenie o rezygnacji i zwrócić pieniądze w ciągu 30 dni. Klient płaci odsetki wyłącznie za czas, w którym spłacał pożyczkę, czyli za owe 30 dni, lub mniej, jeśli zapłacił szybciej.

Kontakt z Takto

Kontakt z Takto jest rozdzielony. Dla osób, które już spłacają pożyczkę, przeznaczony jest numer 71 358 16 18. Jeśli ktoś chce wziąć pożyczkę pierwszy raz, należy dzwonić pod numer infolinii 801 006 206 lub pod numer 22 456 3000. Większość informacji można uzyskać na stronie https://taktofinanse.pl/pytania-odpowiedzi. W tym dziale są wszystkie informacje, których potrzebuje klient przed wzięciem pożyczki.