Rabaty w Tally Weijl Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Tally Weijl

Tally Weijl

50% rabatu na wyprzedaży

Wartość zniżki:
50%

Ważne na:
✔️ na wiele produktów, w zakładce Wyprzedaż ✔️ Wszyscy klienci
Ważne do: 31.01.2021
Tally Weijl

10% kod rabatowy na kolejne zakupy przy zapisie do newslettera

Wartość zniżki:
10%
Ważne do:
31.01.2021

Ważne na:
✔️ na kolejne zakupy, przy zapisie do newslettera sklepu ✔️ Wszyscy klienci
Tally Weijl

Aktualne promocje!

Wartość zniżki:
Aktualne promocje!

Ważne na:
✔️ na wybrane produkty ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w PROSTO
Kody rabatowe w PROSTO 10% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE 15% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Zapato
Kody rabatowe w Zapato 30 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Kontri
Kody rabatowe w Kontri 20 zł kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Brooklyn Butik
Kody rabatowe w Brooklyn Butik 10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w VANS
Kody rabatowe w VANS 30% kod rabatowy na wybrane produkty
Kody rabatowe w The Rookie
Kody rabatowe w The Rookie 10% rabatu przy zapisie do newslettera

Informacje o Tally Weijl

Tally Weijl
4.5 z 5 gwiazdek 6 Oceny dla Tally Weijl

W Tally Weijl wyprzedaże znajdziesz bardzo często, dlatego warto być na bieżąco. Dzięki nam skorzystasz z zawsze aktualnych i atrakcyjnych rabatów i promocji na ich asortyment!

Rabaty w Tally Weijl 3
Największy rabat w Tally Weijl 50%
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 17.09.2020
Adres Tally Weijl Trading AG
Viaduktstrasse 42
4051 Bazylea, Szwajcaria

O marce Tally Weijl

Firma Tally Weijl powstała w roku 1984 w Szwajcarii. Jest to firma, która oferuje odzież głównie damską. Swoje sklepy ma w wielu państwach. Ich sklepy znajdują się między innymi w Austrii, Bułgarii, Francji, Bośni i Hercegowinie, w Niemczech, Grecji, Irlandii, na Malcie, we Włoszech w Luxemburgu, w Macedonii, Polsce, Holandii, Portugalii, Szwajcarii, na Ukrainie, w Rosji, Turcji i wielu innych państwach. Ich odzież sprzedaje się niemal na całym świecie.

Wyprzedaże w Tally Weijl

Każdy sklep, szczególnie taki, który oferuje odzież, doskonale wie, że co jakiś czas musi organizować wyprzedaże, promocje i inne atrakcje, które mają ściągnąć do sklepów niezdecydowanych klientów. Również Tally Weijl wyprzedaże oferuje, szczególnie podczas mijającego sezonu. Początek sezonu zwykle jest przed końcem poprzedniego, dlatego, kiedy trwa w najlepsze sezon, sklepy, również Tally Weijl wyprzedaże oferuje, ponieważ jest to najlepszy czas, żeby sprzedać towar sezonu zaś trwa jeszcze sezon, przez co wielu chętnych jeszcze można z powodzeniem znaleźć.

Kody rabatowe – jak je wykorzystać?

Każdy odzieżowy sklep oprócz zwykłych wyprzedaży, dla stałych często klientów lub dla nowych oferuje dodatkowe upusty, które w pełni sezonu pozwolą na kupowanie rzeczy bardzo tanio. Naturalnie nie będą do kwoty jak przy wyprzedażach, jednak warto z nich korzystać. Z tego powodu również Tally Weijl kody rabatowe proponuje w pełni sezonu, zwykle z różnych powodów. Czasem są to wyjątkowe okazje, czasem urodzinowe oferty. Jak można je wykorzystać? Sklep Tally Weijl kody rabatowe wysyła pocztą lub udostępnia w sieci, żeby można było spokojnie z nich korzystać. Jeśli Tally Weijl kody rabatowe udostępnił i klienci mają je do dyspozycji, warto je zastosować, szczególnie, że mają konkretny czas aktywności. W sklepach stacjonarnych wystarczy pokazać kod przy kasie, żeby sprzedawca mógł zastosować rabat, zaś w sklepie internetowym należy wpisać kod pod koszykiem zamówień. Można uzyskać upust w sezonie nawet do 50% ceny katalogowej.

Oferta Tally Weijl

W sklepach Tally Weijl można kupić wszystko, czego potrzeba kobiecie. Każda pani może kupić tam zarówno spodnie czy bluzkę, ale też buty oraz dodatki. Oczywiście najlepiej jest kupować w sklepach stacjonarnych, ponieważ w taki sposób można spokojnie przymierzyć ubranie. Wyszukiwane w sieci jest proste, ponieważ w konkretnym sklepie należy wpisać produkt w pasek wyszukiwania i nacisnąć „szukaj”.

Dostawa towaru

Sklepy Tally Weijl to na ogół sklepy stacjonarne, w których można spokojnie zrobić zakupy, czy załatwić wiele rzeczy. W tym przypadku zwykle towar odbierany jest osobiście. Jeśli produkt zakupiony był w sklepie internetowym, wówczas należy się stosować do zasad, wysyłki oraz zwrotów owego sklepu.

Zwrot zakupionego towaru

Większość sklepów Tally Weijl to sklepy stacjonarne. W przypadku zwrotów nie ma z nimi problemów, ponieważ wystarczy zanieść do sklepu nieużywany produkt, oryginalnie zapakowany, z metkami. Należy dołączyć do niego paragon i poczekać na realizację. Zwrotów można dokonywać w ciągu 7 dni od daty zakupu. Jeśli produkt jest zakupiony w sklepie, który oferuje kolekcję Tally Weijl, należy stosować się do zasad owego sklepu.

Pomoc w zakupach

Sklepy stacjonarne udzielają informacji na bieżąco. Najlepiej jest tam szukać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące zakupów oraz zasad kupowania. W przypadku, gdy klient chce kupić drogą internetową, warto skontaktować się z wybranym sklepem.