Rabaty w Tani Opał Marzec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Tani Opał

Podobne oferty

Kody rabatowe w Nuki
Kody rabatowe w Nuki
25 zł rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Lampy
Kody rabatowe w Lampy
Zapisz się na newsletter i odbierz 40 zł rabatu
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Zalando Lounge
Kody rabatowe w Zalando Lounge
-59% na Fresh 'n Rebel

Informacje o Tani Opał

Tani Opał
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Tani Opał

Tani Opał to propozycja dla osób, które pragną kupić materiały opałowe w stosunkowo niskiej cenie.

Rabaty w Tani Opał 0
Ostatnia aktualizacja 03.03.2021
Adres Tani Opał Sp. z o.o.
ul. Elizy Orzeszkowej 2
59-900 Zgorzelec

O sklepie Tani Opał

Tani Opał to lider rynku europejskiego w produkcji oraz pakowaniu paliw stałych. Spółka pojawiła się na rynku w 2011 roku, błyskawicznie stając się pionierem w swej branży. Sukces zawdzięcza stosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz ciągłych badaniach, gwarantujących znakomitą jakość produktów. Najważniejszym założeniem marki Tani Opał jest zapewnienie wygody oraz bezpieczeństwa swoim klientom. Każdy pracownik firmy, a także wszystkie rozwiązania technologiczne i informatyczne mają służyć osobom, które zdecydowały się zaufać firmie.

Promocje

Okres letni to pora, w której większość klientów zupełnie nie myśli o nadchodzącej zimie. A to błąd, ponieważ w tym okresie mają miejsce liczne Tani opal promocje, dzięki którym klient może nabyć opał oszczędzając nawet 20%. Wygodne i trwałe opakowania stosowane przez firmę Tani Opał umożliwiają przechowywanie materiałów opałowych przez długi okres czasu. Tani opal promocje do idealne miejsce do kupienia materiałów opalowych  - w stosunkowo niskiej cenie klient może kupić ekogroszek czy kulki mialowe. I co najważniejsze, dzięki Tani opał promocje klienci bez wychodzenia z domu mogą zaopatrzyć się na srogie zimy.

Jak wykorzystać kupon promocyjny?

Aby wykorzystać kupon promocyjny klient na początku powinien się zalogować na stronie internetowej. Kolejny krok sprowadza się do wybrania ulubionego produktu, podania jego wagi, opakowania, a następnie kliknięcia przycisku Kup Teraz. Następnie należy wpisać kod promocyjny, zastosować obniżkę a ostatecznie zobaczyć znacznie obniżoną cenę produktu.

Poradnik

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie mają odpowiedniej wiedzy Tani opal stworzył zakładkę nosząca nazwę Poradnik. To idealna okazja do zapoznania się z różnego rodzaju artykułami które z pewnością pomogą rozwikłać wszelkie wątpliwości klienta. Poradnik podzielony jest na kategorie takie jak na przykład węgiel brunatny, koks, współpraca – ma to na celu lepszą przejrzystość która przekłada się na zadowolenie klienta. To również różnego rodzaju wskazówki, które dotyczą między innymi wyboru pieca czy też w jaki sposób obniżyć koszty ogrzewania.

Asortyment

Tani Opał to lider rynku europejskiego w produkcji oraz pakowaniu paliw stałych. Najnowocześniejsze w Europie linie produkcyjne, wykwalifikowani pracownicy dla których praca jest misją, a przede wszystkim cel, a więc dbałość i służenie klientom pozwalają wierzyć, że sukces osiągany przez markę jest sprawiedliwym następstwem podstaw na jakich oparta jest misja firmy. Produkty marki Tani Opał dostępne są w marketach Castorama, a także innych największych sieciach handlowych na terenie całej Polski oraz Europy. Zamówienia składać można także w sklepie internetowym, gwarantującym szybkie i bezpieczne zakupy online.

Dostawa

Kurier nie wnosi opału do piwnicy ani garażu oraz do żadnych pomieszczeń gospodarczych chyba, że infrastruktura pozwala na wciągnięcie palety wózkiem paletowym po płaskiej, utwardzonej nawierzchni. Jeśli zdarzy się sytuacja gdzie kierowca dokona dostawy zwykłym samochodem i odmówi rozładunku Tani opal prosi o nie przyjmowanie przesyłki i jak najszybsze zgłoszenie tego faktu do  firmy.

Kontakt

Wszelkie pytania klient może kierować drogą elektroniczną biuro@taniopal.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00  pod numerem +48222923222.