Rabaty w TAP Portugal Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w TAP Portugal

TAP Portugal

Loty do Portugalii w atrakcyjnych cenach

Wartość zniżki:
Loty do Portugalii w atrakcyjnych cenach

Ważne na:
✔️ na loty do Portugalii ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Karta roczna za 199.90zł

Informacje o TAP Portugal

TAP Portugal
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla TAP Portugal

Niesamowicie luksusowe wakacje spędzone w gronie najbliższych to propozycja TAP, która proponuje wczasowiczom szereg promocji do odległych krajów europejskich czy azjatyckich.

Rabaty w TAP Portugal 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres TAP Portugal
ul. Sienna 72 lok.
00-833 Warszawa

O TAP Portugal

TAP Portugal powstały 14 marca 1945 pod nazwą Transportes Aéreos Portugueses. To narodowe linie lotnicze Portugalii z siedzibą i głównym węzłem w porcie lotniczym Lizbona-Portela. Linie obsługują loty pasażerskie i towarowe pomiędzy 69 lotniskami w 31 krajach. Flota przewoźnika obejmuje 61 samolotów. W 2009 linie przewiozły około 8 milionów pasażerów oraz 76 ton cargo. Klient może skorzystać z oferty, która obejmuje przelot, hotel, a nawet samochód. Na koncie firmy znajdują się tysiące zadowolonych klientów, dzięki którym stale powiększana jest oferta lotów obejmująca różne miejsca na świecie.

Specjalna promocja dla studentów

 Po sukcesie ostatniej kampanii linie lotnicze TAP postanowiły rozszerzyć swoją ofertę o TAP promocje dla studentów i uczestników programów wymiany studenckiej, oferując przewóz 1 dodatkowej sztuki bagażu o wadze do 10 kg dla studentów studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, podyplomowych i MBA uczących się na europejskich uniwersytetach oraz studentów z Europy studiujących na uczelniach w Portugalii. Aby móc skorzystać z TAP promocje, należy dokonać rezerwacji biletu za pomocą dowolnego kanału TAP lub w biurach podróży na terenie Portugalii bądź innego państwa w Europie obsługiwanego przez TAP, z którego nastąpi wylot. Przy odprawie student jest zobowiązany do okazania legitymacji studenckiej lub potwierdzenia wpisu na listę studentów docelowej europejskiej uczelni.

Współpraca przynoszącą kolejne korzyści

Linie lotnicze TAP przy współpracy z liniami kolejowymi CP Comboios de Portugal oferują TAP promocje o nazwie „Rail&Fly Portugal”. Usługa ta pozwala wszystkim pasażerom lotów obsługiwanych przez TAP, posiadającym bilety taryfowe lub premiowe na lotniska w Lizbonie, Porto i Faro, na zakup biletu na pociąg linii kolejowych CP. Produkt ten obowiązuje na pociągi Alfa Pendular i Intercidades i pozwala pasażerom na skorzystanie z 20% zniżki na dostępną taryfę podstawową. Pasażerowie, którzy zamierzają skorzystać z tej usługi online, powinni wcześniej dokonać rejestracji na stronie CP Comboios de Portugal.

Odprawa online

Wygodnie, szybko i bez problemów – dzięki usłudze odprawy online klient może w każdej chwili  rozpocząć podróż w zaciszu  domu lub biura i wydrukować kartę pokładową. Usługa jest dostępna na 36 godziny przed odlotem.

Oferta

Każdy pasażer jest wyjątkowy, dlatego też linie TAP stworzyły 5 różnych możliwości podróży. Każda z nich wiąże się z innymi usługami dotyczącymi rezerwacji i korzyści oferowanych na lotnisku i w samolocie. TAP to  firma, która proponuje dla swoich klientów zarówno przelot, hotel, jak i wynajęcie samochodu. Dodatkowo wybierając pakiet nie będą musieli martwić się o najdrobniejsze szczegóły. Można powiedzieć, że dewizą firmy  jest przede wszystkim zamiłowanie do podróży. Tak więc od początku koncentruje się ona na potrzebach, a także odczuciach klienta, z tego też powodu celem TAP jest możliwość wspaniale spędzonego wolnego czasu  w najdogodniejszych warunkach i w stosunkowo niskiej cenie. Wizytówką firmy jest przede wszystkim komfort oraz wysoka jakość obsługi każdego klienta. To wszystko przekłada się oczywiście na stale poszerzane oferty dzięki którym propozycja TAP jest tak bogata.

Kontakt

Porada, inspiracja od osób, które podróżują z pasją – takie informacje klient może uzyskać od poniedziałku do piątku pod numerem +48226311084 lub za pośrednictwem drogi elektronicznej - TAPReservations@aviareps.com