Rabaty w Techsat24 Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Techsat24

Techsat24

Do 50% rabatu na akcesoria komputerowe

Wartość zniżki:
50%

Ważne na:
✔️ na wybrane akcesoria komputerowe ✔️ Wszyscy klienci
Techsat24

Do 50% rabatu na wyprzedaży AGD i RTV

Wartość zniżki:
50%

Ważne na:
✔️ na wybrane artykuły AGD i ARTV ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w GUESS
Kody rabatowe w GUESS
E-KARTA PODARUNKOWA
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare
Kody rabatowe w Multimedia.pl
Kody rabatowe w Multimedia.pl
Internet + Telewizja od 79,99 zł/mies.

Informacje o Techsat24

Techsat24
4.8 z 5 gwiazdek 5 Oceny dla Techsat24

Asortyment sklepu Techsat24 to różnego rodzaju urządzenia RTV i AGD które opatrzone są wiodącą marką. Techsat24 to również atrakcyjne promocje dla każdego klienta.

Rabaty w Techsat24 2
Największy rabat w Techsat24 50%
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres PPHU TechSat Artur Pawelec
ul. Piłsudskiego 36
26-110 Skarżysko - Kamienna

Znajdź na Kupony.pl kody rabatowe do sklepu Techsat24

Od samego początku działalności Techsat24 w 1990 roku zajmuje się tym na czym zna się najlepiej - dostarczaniem klient im najwyższej jakości sprzętu elektronicznego. Aby temu sprostać firma współpracuje bezpośrednio z producentami i autoryzowanymi dystrybutorami sprzętu z całego kraju. Każdego dnia dbają o to, aby  oferta była najatrakcyjniejsza na rynku. Zespół firmy  to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w handlu sprzętem elektronicznym, uzupełnieni o młodych entuzjastów “Cyfrowego Świata”. Łączą gruntowną wiedzę z doświadczeniem dbając o potrzeby klienta i będąc zawsze gotowi do pomocy.

Promocje

To domena firmy oferująca szeroki asortyment produktów należących do branży AGD i RTV. W Techsat24 promocje klient w stosunkowo niskiej cenie może wyposażyć swoją łazienkę, sypialnie, a jadalni. To niesamowita okazja, dzięki której wyprzedaże sięgają nawet kilkadziesiąt procent. To równie idealna alternatywa dla osób, które bez wychodzenia z domu mogą dokonać zakupów do swojego mieszkania. Techsat24 promocje to propozycja dla miłośników wnętrz., którzy za pomocą urządzeń pragną odzwierciedlać osobowość rodziny.

Newsletter

Niesamowitą promocją jest również zapisanie się do newslettera. Dzięki niemu nie tylko klient będzie miał możliwość otrzymywania na bieżąco aktualnych promocji, ale także otrzyma szereg korzyści na starcie. Procedura jest bardzo prosta, wystarczy podać adres e-mail.

Zakupy na raty

Wszystkie artykuły , których cena przekracza 300 złotych klienci mogą  kupić w 5 krokach na raty w systemie kredytowym Santander Consumer S.A. (dawny Żagiel).

Asortyment

Urządzając mieszkanie nie sposób zapomnieć o urządzeniach bez których funkcjonowanie było by trudne a nade wszystko we wnętrzu nie moglibyśmy wyszukać niesamowitej atmosfery, która jest niezbędna aby odzwierciedlić osobowość rodziny. Zalet zakupów dokonywanych w sklepie internetowym jest mnóstwo: klient może wygodnie leżeć w łóżku i dokonywać zamówienia, oszczędzając przy tym wiele czasu.  Asortyment sklepu Techsat24 to różnego rodzaju urządzenia RTV i AGD które opatrzone są wiodącą marką. Sklep podzielony jest na wiele kategorii, dzięki czemu to niezwykła wygoda zarówno dla początkującego jak i stałego klienta. Za główny cel firma postawiła sobie dostarczenie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie.

Dostawa

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od momentu potwierdzenia zamówienia . Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów realizacji .

Kontakt

Wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzi na pytania klient uzyska poprzez kontakt telefoniczny lub elektroniczny