Rabaty w Techsat24 Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Techsat24

Techsat24

Do 50% rabatu na akcesoria komputerowe

Wartość zniżki:
50%

Ważne na:
✔️ na wybrane akcesoria komputerowe ✔️ Wszyscy klienci
Techsat24

Do 50% rabatu na wyprzedaży AGD i RTV

Wartość zniżki:
50%

Ważne na:
✔️ na wybrane artykuły AGD i ARTV ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Redro
Kody rabatowe w Redro 5% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w RTV Euro AGD
Kody rabatowe w RTV Euro AGD Do 6600 zł rabatu na wybrane produkty
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon 15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w Newchic
Kody rabatowe w Newchic Do 95% rabatu na Flash Deals
Kody rabatowe w Pinkorblue
Kody rabatowe w Pinkorblue 10% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w The Rookie
Kody rabatowe w The Rookie 10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w 5 10 15
Kody rabatowe w 5 10 15 10% rabatu za zapis do newslettera

Informacje o Techsat24

Techsat24
4.8 z 5 gwiazdek 5 Oceny dla Techsat24

Asortyment sklepu Techsat24 to różnego rodzaju urządzenia RTV i AGD które opatrzone są wiodącą marką. Techsat24 to również atrakcyjne promocje dla każdego klienta.

Rabaty w Techsat24 2
Największy rabat w Techsat24 50%
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 18.09.2020
Adres PPHU TechSat Artur Pawelec
ul. Piłsudskiego 36
26-110 Skarżysko - Kamienna

Znajdź na Kupony.pl kody rabatowe do sklepu Techsat24

Od samego początku działalności Techsat24 w 1990 roku zajmuje się tym na czym zna się najlepiej - dostarczaniem klient im najwyższej jakości sprzętu elektronicznego. Aby temu sprostać firma współpracuje bezpośrednio z producentami i autoryzowanymi dystrybutorami sprzętu z całego kraju. Każdego dnia dbają o to, aby  oferta była najatrakcyjniejsza na rynku. Zespół firmy  to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w handlu sprzętem elektronicznym, uzupełnieni o młodych entuzjastów “Cyfrowego Świata”. Łączą gruntowną wiedzę z doświadczeniem dbając o potrzeby klienta i będąc zawsze gotowi do pomocy.

Promocje

To domena firmy oferująca szeroki asortyment produktów należących do branży AGD i RTV. W Techsat24 promocje klient w stosunkowo niskiej cenie może wyposażyć swoją łazienkę, sypialnie, a jadalni. To niesamowita okazja, dzięki której wyprzedaże sięgają nawet kilkadziesiąt procent. To równie idealna alternatywa dla osób, które bez wychodzenia z domu mogą dokonać zakupów do swojego mieszkania. Techsat24 promocje to propozycja dla miłośników wnętrz., którzy za pomocą urządzeń pragną odzwierciedlać osobowość rodziny.

Newsletter

Niesamowitą promocją jest również zapisanie się do newslettera. Dzięki niemu nie tylko klient będzie miał możliwość otrzymywania na bieżąco aktualnych promocji, ale także otrzyma szereg korzyści na starcie. Procedura jest bardzo prosta, wystarczy podać adres e-mail.

Zakupy na raty

Wszystkie artykuły , których cena przekracza 300 złotych klienci mogą  kupić w 5 krokach na raty w systemie kredytowym Santander Consumer S.A. (dawny Żagiel).

Asortyment

Urządzając mieszkanie nie sposób zapomnieć o urządzeniach bez których funkcjonowanie było by trudne a nade wszystko we wnętrzu nie moglibyśmy wyszukać niesamowitej atmosfery, która jest niezbędna aby odzwierciedlić osobowość rodziny. Zalet zakupów dokonywanych w sklepie internetowym jest mnóstwo: klient może wygodnie leżeć w łóżku i dokonywać zamówienia, oszczędzając przy tym wiele czasu.  Asortyment sklepu Techsat24 to różnego rodzaju urządzenia RTV i AGD które opatrzone są wiodącą marką. Sklep podzielony jest na wiele kategorii, dzięki czemu to niezwykła wygoda zarówno dla początkującego jak i stałego klienta. Za główny cel firma postawiła sobie dostarczenie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie.

Dostawa

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od momentu potwierdzenia zamówienia . Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów realizacji .

Kontakt

Wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzi na pytania klient uzyska poprzez kontakt telefoniczny lub elektroniczny