Łącznie 5 ocen

Techsat24 Kod Rabatowy

Techsat24 Screenshot
Techsat24 Logo

50% Rabat

Do 50% rabatu na akcesoria komputerowe
ważny do do odwołania

  • ważne na wybrane akcesoria komputerowe
  • Bez kwoty minimalnej
  • ważne dla wszystkich klientów
  • ważne do odwołania
użyty 1 razy

Oferty Techsat24

„Nie przegap już żadnej promocji Techsat24“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

  1. Promocje
  2. Newsletter
  3. Zakupy na raty
  4. Asortyment
  5. Dostawa
  6. Kontakt

Znajdź na Kupony.pl kody rabatowe do sklepu Techsat24

Od samego początku działalności Techsat24 w 1990 roku zajmuje się tym na czym zna się najlepiej - dostarczaniem klient im najwyższej jakości sprzętu elektronicznego. Aby temu sprostać firma współpracuje bezpośrednio z producentami i autoryzowanymi dystrybutorami sprzętu z całego kraju. Każdego dnia dbają o to, aby  oferta była najatrakcyjniejsza na rynku. Zespół firmy  to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w handlu sprzętem elektronicznym, uzupełnieni o młodych entuzjastów “Cyfrowego Świata”. Łączą gruntowną wiedzę z doświadczeniem dbając o potrzeby klienta i będąc zawsze gotowi do pomocy.

Promocje

To domena firmy oferująca szeroki asortyment produktów należących do branży AGD i RTV. W Techsat24 promocje klient w stosunkowo niskiej cenie może wyposażyć swoją łazienkę, sypialnie, a jadalni. To niesamowita okazja, dzięki której wyprzedaże sięgają nawet kilkadziesiąt procent. To równie idealna alternatywa dla osób, które bez wychodzenia z domu mogą dokonać zakupów do swojego mieszkania. Techsat24 promocje to propozycja dla miłośników wnętrz., którzy za pomocą urządzeń pragną odzwierciedlać osobowość rodziny.

Newsletter

Niesamowitą promocją jest również zapisanie się do newslettera. Dzięki niemu nie tylko klient będzie miał możliwość otrzymywania na bieżąco aktualnych promocji, ale także otrzyma szereg korzyści na starcie. Procedura jest bardzo prosta, wystarczy podać adres e-mail.

Zakupy na raty

Wszystkie artykuły , których cena przekracza 300 złotych klienci mogą  kupić w 5 krokach na raty w systemie kredytowym Santander Consumer S.A. (dawny Żagiel).

Asortyment

Urządzając mieszkanie nie sposób zapomnieć o urządzeniach bez których funkcjonowanie było by trudne a nade wszystko we wnętrzu nie moglibyśmy wyszukać niesamowitej atmosfery, która jest niezbędna aby odzwierciedlić osobowość rodziny. Zalet zakupów dokonywanych w sklepie internetowym jest mnóstwo: klient może wygodnie leżeć w łóżku i dokonywać zamówienia, oszczędzając przy tym wiele czasu.  Asortyment sklepu Techsat24 to różnego rodzaju urządzenia RTV i AGD które opatrzone są wiodącą marką. Sklep podzielony jest na wiele kategorii, dzięki czemu to niezwykła wygoda zarówno dla początkującego jak i stałego klienta. Za główny cel firma postawiła sobie dostarczenie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie.

Dostawa

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od momentu potwierdzenia zamówienia . Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów realizacji .

Kontakt

Wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzi na pytania klient uzyska poprzez kontakt telefoniczny lub elektroniczny

Techsat24: 4.8 na 5 punktów na podstawie ocen 5.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Techsat24

Wygasły

17% rabatu na leżaczki, bujaczki i huśtawki dla dzieci

Przejdź do sklepu
Wygasły

Zabawki Baby Safe GRATIS do fotelika samochodowego

Przejdź do sklepu