Rabaty w The Body Shop Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w The Body Shop

The Body Shop

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa
Minimalna wartość zamówienia:
159,00 zł

Ważne na:
✔️ Wszystkie zamówienia ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Sephora
Kody rabatowe w Sephora
10% na Twoje zakupy
Kody rabatowe w Perfumesco
Kody rabatowe w Perfumesco
11zł rabatu

Informacje o The Body Shop

The Body Shop
3.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla The Body Shop

The Body Shop to marka, która w swojej ofercie ma wysokiej jakości produkty. Połączenie promocji z licznymi konkursami przekłada się na ogromne zainteresowanie klientek niezależni od wieku.

Rabaty w The Body Shop 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.04.2021

The Body Shop jest oryginalną, naturalną oraz etyczną marką kosmetyczną, która stale poszukuje wyjątkowych, a zarazem naturalnych składników do produkcji wspaniałych kosmetyków podkreślających naturalne piękno. Dążąc do mądrego wykorzystywania zasobów naturalnych, The Body Shop dąży do znalezienia w każdym zakątku kuli ziemskiej naturalnych substancji, które mogłyby zostać użyte do produkcji kosmetyków. Firma jest również niesamowicie dumna z faktu, że jest pierwszą firmą kosmetyczną, która wprowadziła zasady uczciwego handlu do przemysłu kosmetycznego poprzez swój własny program Wspólnota Uczciwego Handlu - Community Fair Trade. Ponadto, The Body Shop jako pierwszy wprowadził opakowania, które w całości mogą zostać poddane procesowi recyklingu. Marka zwraca także uwagę międzynarodowej społeczności na problemy takie jak handel dziećmi i młodzieżą. Od lat właściciele wierzą  w wartości  firmy – prowadząc biznes, zawsze starają się chronić  piękną planetę i ludzi, którzy ją zamieszkują. Nie robią tego, bo jest to modne. Robią to ponieważ tylko ta droga jest właściwa. Naturalna droga do piękna.

Środy dla urody

Z pewnością każda kobieta z niecierpliwością czeka na dzień tygodnia – środę. To właśnie tym dzień tygodnia jest niezwykle szczególny dla klientek. Mogą one liczyć na Tbe Body Shop promocje, który oferuje liczne rabaty na różnego rodzaju kosmetyki będące asortymentem sklepu. I tak na przykład Serum drops of Light dzięki Tbe Body Shop promocje kosztuje tylko 69,90 zł.

Gratisy

Klientki mogą również liczyć na gratisy, które wiążą się z zakupem niektórych produktów niezależnie od dnia tygodnia. Tbe Body Shop promocje przy zakupie dowolnej mgiełki otrzyma za darmo żel pod prysznic. Paznokcie na kolor miętowy, czerwony czy turkusowy? Dla miłośniczek lakierów – na wszystkie lakiery do paznokci obowiązuje promocja 5 za 20 zł!

Konkursy

The Body Shop oferuje konkursy -  każda konsumentka dzięki swojej atrakcyjności może otrzymać w nagrodzie darmowe kosmetyki. Wystarczy tylko stworzyć rymowankę ze słowami "Manufaktura, The Body Shop, otwarcie".

Zostań testerką

To kolejna, jakże ciekawą propozycja sklepu. Każda klientka sklepu może stać się testerką produktów The Body Shop. Jako pierwsza będzie miała okazję wypróbować najnowszych kosmetyków, a  swoją ocenę będzie mogła przekazać na firmowego bloga. Aby nią zostać wystarczy wypełnić formularz zawierający 5 pytań.

Asortyment

The Body Shop to różnego rodzaju kosmetyki do ciała, które niewątpliwie odmłodzą każda kobieta. Już dzisiaj każda klientka może przywitać się ze słońcem, piaskiem i morzem przy najbardziej odświeżającym drinku na świecie, mojito. Aby móc w pełni rozkoszować się latem o smaku Karaibów, sklep stworzył odświeżający koktajl specjalnie dla kobiet. To kosmetyki, na które skusi się każda klientka. Wysoka jakość w połączeniu z zaskakującym działaniem sprawia, że z roku na rok firma cieszy się większym zainteresowaniem płci pięknej. The Body Shop to firma kosmetyczna, która produkuje kosmetyki z naturalnych składników. Ponadto kosmetyki te nie są testowane na zwierzętach i bezpieczne dla środowiska.

Kontakt

Wszelkie odpowiedzi na pytania odnośnie dostawy czy produktów klientka może kierować droga elektroniczną – info.bodyshop.pl@alshaya.com