Rabaty w The West Listopad 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w The West

The West

Zagraj zadarmo przy zapisaniu się do newslettera

Wartość zniżki:
gra zadarmo

Ważne na:
✔️ zapisanie się do newslettera ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Kontri
Kody rabatowe w Kontri
15% kod rabatowy na nieprzecenione produkty
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon
15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w PWN
Kody rabatowe w PWN
Do 50% rabatu - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
20% kod rabatowy na wybrane produkty
Kody rabatowe w Inbook
Kody rabatowe w Inbook
10% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Media Markt
Kody rabatowe w Media Markt
40 zł kod rabatowy przy zapisie do Klubu Media Markt
Kody rabatowe w Matras
Kody rabatowe w Matras
70% rabatu na wyprzedaży
Kody rabatowe w Empik
Kody rabatowe w Empik
Do 45% rabatu na książki dla dzieci

Informacje o The West

The West
5 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla The West

The West to innowacyjna gra przeglądarkowa, osadzona w klimacie Dzikiego Zachodu. Wykorzystaj swoje The West kody rabatowe, by zyskać wiele odczuwalnych zniżek podczas gry.

Rabaty w The West 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 26.11.2020
Adres InnoGames
Friesenstraße 13
20097 Hamburg, Germany

O grze online The West

The West to popularna gra przeglądarkowa, która już od kilku lat bawi graczy z całego świata. Od 24 września 2008 roku jest ona dostępna również dla użytkowników z Polski. Dzięki otwartemu światu gry, możesz wybrać swoją wersję językową, mierząc się z przeciwnikami z różnych zakątków świata. The West potrafi wciągnąć graczy na długi czas, gdyż poszczególne kampanie wymagają sporo czasu na ich przeprowadzenie. The West został stworzony przez niemiecką firmę InnoGames GmbH w 2008 roku. Żeby w nią grać wystarczy jedynie standardowy komputer z dostępem do Internetu. Według szacunkowych danych w The West gra obecnie 17 milionów użytkowników na całym świecie, co czyni ją jedną z bardziej popularnych produkcji tego typu.

The West kody rabatowe

Podczas swojej rozgrywki wykorzystaj The West kody rabatowe, by zyskać wiele dodatkowych, płatnych opcji w zaskakująco niskiej cenie. Wystarczy, że ze strony Kupony.pl skopiujesz The West kod rabatowy i wkleisz go w odpowiednim miejscu na swoim koncie gry, by uzyskać tańszy dostęp do wielu interesujących aspektów gry. Jest to bardzo proste, a możesz wiele zyskać. Dzięki temu będziesz miał także przegląd wszelkich promocji związanych z grą.

Jak grać w The West?

Miejscem, w którym toczy się akcja gry, jest Dziki Zachód. W czasie trwania rozgrywki chodzi o zdobywanie punktów niosących doświadczenie. Odpowiednia ilość punktów przekłada się na zdobywane poziomy. Po przekroczeniu piętnastego poziomu rozgrywki, gracz może wybrać jedną z czterech klas postaci. Może wówczas zarabiać pieniądze poprzez wykonywanie prac albo karierę rzezimieszka. Im więcej zdobędziesz dolarów, tym lepszy sprzęt możesz kupić. The West to również budowa i zdobywanie fortów, miast, a to wszystko w otoczeniu kilkunastu różnych światów. To typowa gra strategiczna, podczas której musisz myśleć perspektywicznie, zawiązywać sojusze etc., by dać radę przetrwać w tym niesprzyjającym świecie.

Konto Premium

Konto Premium pozwala na zdobycie normalnie niemożliwych do znalezienia dodatkowych przedmiotów, takich jak bryłki złota. Na światy od 1 do 12 istnieją różnorodne konta Premium, które można oddzielnie aktywować dla swojej postaci. Należą do nich: większa regeneracja, automatyzacja, wyższe dochody oraz premia postaci. Konto Premium to koszt 50 bryłek złota. Możesz otrzymać je również w nagrodę za wykonywanie odpowiednich zadań. W ten sposób unikniesz płacenia prawdziwymi pieniędzmi za bonusy dostępne w grze. Pamiętaj, że Konto Premium nie ulega automatycznemu przedłużeniu, dlatego musisz to zrobić ręcznie za każdym razem po wygaśnięciu czasu jego trwania.

Zaczynamy rozgrywkę!

By zacząć swoją przygodę w The West musisz zarejestrować swoje konto na stronie gry. Otrzymasz link aktywacyjny, dzięki któremu możesz zacząć swoją przygodę w świecie Dzikiego Zachodu. Podstawowa wersja gry jest darmowa, płacisz jedynie za Konto Premium, czyli dostęp do dodatkowych opcji.

Zabronione działania

Nie jest dopuszczalne sprzedawanie swojego konta do gry, ani żadnych postaci, miast, fortów i innych pojawiających się w trakcie rozgrywki przedmiotów. Po ostatecznym zakończeniu przygody z The West, należy usunąć stamtąd swoje konto.

Administratorzy

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywki cały czas czuwają administratorzy, którzy mają możliwość nakładania bana (czasowego wykluczenia z gry) za zachowania niezgodne z regulaminem. Istnieje całe tabela kar, które mogą dotknąć użytkownika nie stosującego się do regulaminu. Dzięki nim gra przebiega w miłej atmosferze.