Rabaty w TK Maxx Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w TK Maxx

TK Maxx

Karty upominkowe

Wartość zniżki:
Karty upominkowe

Ważne na:
✔️ na Karty Upominkowe ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Karko
Kody rabatowe w Karko 30% kod rabatowy na nową kolekcję
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE 15% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Zapato
Kody rabatowe w Zapato 30 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Brooklyn Butik
Kody rabatowe w Brooklyn Butik 10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Newchic
Kody rabatowe w Newchic Do 95% rabatu na Flash Deals
Kody rabatowe w Runners Club
Kody rabatowe w Runners Club 10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Boozt
Kody rabatowe w Boozt 10% kod rabatowy przy zapisie do newslettera

Informacje o TK Maxx

TK Maxx
4.8 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla TK Maxx

TK Maxx to uznana na świecie sieć sklepów, której hasłem przewodnim jest wyprzedaż! Sprawdź wszystkie przygotowane przez TK Maxx promocje i kupuj po niewiarygodnie niskich cenach!

Rabaty w TK Maxx 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 19.09.2020
Adres TJX Poland sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 104/122
Warszawa

O TK Maxx

Firma TK Maxx powstała w roku 1994 w Wielkiej Brytanii. Jest to firma, która zajmuje się sprzedażą obuwia, odzieży oraz kosmetyków. Działa ona w krajach takich jak Polska, wielka Brytania, Irlandia oraz Niemcy.

Promocje w TK Maxx

Każdy sklep rządzi się swoimi prawami, ponieważ ma w swoim funkcjonowaniu sezon oraz etap posezonowy. Dlatego co jakiś czas TK Maxx promocje oferuje. Są to przede wszystkim posezonowe wyprzedaże, które zdarzają się w absolutnie każdym sklepie spożywczym. Jednak TK Maxx promocje również inne proponuje, ponieważ przede wszystkim zależy sklepowi na zaufaniu klientów. Dlatego oferuje karty podarunkowe. Są karty, które uprawniają do zakupów w odpowiednio niskiej wysokości. Pod koniec lata można spokojnie zrobić zakupy z upustem nawet 60%, jednak wyłącznie w kwestii odzieży z kończącego się sezonu.

Jak zrealizować kartę podarunkową TK Maxx?

W ofercie TK Maxx kody rabatowe to nic innego jak karty podarunkowe. Pozwalają one na zakupy w odpowiednio niskiej kwocie, w zależności od wybranej karty. Jak zrealizować taką kartę? W bardzo prosty sposób. Sklep TK Maxx kody rabatowe oferuje na tyle łatwe do użycia, żeby nie było z nimi problemów. 19 cyfrowy kod i ukryty pod zdrapką PIN będzie bardzo potrzebny przy zakupach. Wartość kuponu należy okazać w kasie sklepu lub wpisać kod kuponu na stronie pod koszykiem. Warto pamiętać, że TK Maxx kody rabatowe oferuje po to, żeby ludzie jak najwięcej skorzystali.

Co można kupić w sklepie TK Maxx?

Sklep TK Maxx oferuje doskonałej jakości odzież dla każdego. TK Maxx posiada sprzedaż wyłącznie w sklepach stacjonarnych, dlatego na stronie internetowej są wyłącznie najważniejsze informacje. Sklep ten posiada poszczególne działy, w których spokojnie można zrobić zakupy dokładnie takie, jakie są potrzebne. Tu bez problemu zakupi się buty oraz ubrania dla całej rodziny, oraz perfumy dla poszczególnych osób.

Wysyłka towaru w TK Maxx

Sklep TK Maxx oferuje wyłącznie sprzedaż stacjonarną, więc zakupy zabiera się ze sobą do domu po ich kupieniu. Nawet, jeśli zakupi się coś przy pomocy sieci na przykład przez facebooka, odbiór towaru zawsze odbywa się osobiście.

Zwrot nieudanych zakupów

W sklepach TK Maxx jest możliwy zarówno zwrot jak i wymiana na coś innego jednak pod pewnymi warunkami. Klient ma czas na zwrot lub wymianę 28 dni od dnia zakupu. Towar nie może być używany. Musi być w stanie idealnym, oryginalnie zapakowany, musi posiadać wszystkie oryginalne metki. Wyłącznie produkty zakupione w sklepach TK Maxx podlegają zwrotom dokładnie w tym sklepie, w którym dokonano zakupu. Kolczyki oraz karty podarunkowe nie podlegają zwrotom. Zwrot pieniędzy zostaje zrealizowany w taki sposób, w jakim była płatność za zakupy.

Kontakt

W przypadku ogólnych pytań, dotyczących podstawowych zasad zakupów lub asortymentu należy napisać e-maila obslugaklienta@tkmaxx.pl a odpowiedź klient otrzyma w ciągu 2 dni roboczych. Jeśli klientowi zależy na szybkiej odpowiedzi, warto zadzwonić pod numer 22 551 07 27. Biuro obsługi klienta otwarte jest w godzinach 9:30 do 17:30. W niedzielę jest nieczynny.