Rabaty w Trans.eu Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Trans.eu

Trans.eu

Super oferta transportowa

Wartość zniżki:
Super oferta transportowa

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o Trans.eu

Trans.eu
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Trans.eu

Trans.eu to giełda ładunków i pojazdów oraz narzędzi do zarządzania transportem. Firma dostarcza nowoczesne narzędzia pracy łączące społeczność transportową.

Rabaty w Trans.eu 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Logintrans Sp. z o.o.
ul. Chabrowa 4
Wysoka

Trans.eu to giełda ładunków i pojazdów oraz narzędzi do zarządzania transportem. Firma dostarcza nowoczesne narzędzia pracy łączące społeczność transportową. Firma w ciągu zaledwie klilku lat dołączyła do europejskich liderów świadczących usługi IT dla branży transportowej.Trans.jest europejskim liderem, świadczącym usługi IT dla branży transportowej. Sukcesy zawdzięcza zaangażowaniu i kreatywności  pracowników. Dlatego zapewnia im bogate zaplecze do realizacji innowacyjnych, ambitnych projektów.

Promocje

Trans.eu promocje  idealna alternatywa dla stałych klientów, którzy za stosunkowo niska cenę mogą skorzystać z usług proponowanych przez firmę. Promocja Regulaminowa obejmuje użytkowników będących  abonentami na podstawie Umowy o świadczenie usług w ramach Systemu Trans.eu ponad 12 miesięcy w trakcie trwania Promocji Regulaminowej.

TCF

Dzięki TCF klient może bardzo szybko znaleźć  najlepszych spedytorów. A to przekłada się na znacznie większa pewność, że współpracuje wiarygodnymi i dotrzymującymi terminów płatności spedytorami. Ponadto oszczędza czas potrzebny na weryfikację kontrahenta.

Transbrokers

Spółka TransBrokers działa we współpracy z Systemem Trans.eu negocjując najlepsze warunki ubezpieczenia dla Przewoźników oraz Spedytorów. Celem programu OCP Audit, zainicjowanego przez spółkę TransBrokers, jest zwiększenie zakresu ochrony OC dla firm transportowych oraz ułatwienie załadowcom dostępu do informacji o polisach.

Aplikacja mobilna TransTask

To sprawne  i szybkie przekazywanie zadań kierowcom. Lepsze niż SMS, niezawodne i proste w użyciu. TransTask to bezpłatne narzędzie oraz aplikacja mobilna instalowana na telefonie kierowcy. Aplikacja mobilna dla kierowców TransTask pracuje na telefonach z systemem Android. Pracownika o statusie “Kierowca” do Systemu Trans.eu dodać może użytkownik uprawniony danej firmy, klikając w button Dodaj kierowcę (moduł Zadania dla kierowcy). Rolę kierowcy można przypisać również pracownikowi już do Systemu dodanemu (moduł Firma > Zarządzaj pracownikiem > Typ konta). Dzięki niej wydajnie użytkownik może zarządzać zadaniami dla kierowców oraz ma pełne informacje o ich realizacji.

Międzynarodowa giełda transportowa

Międzynarodowa giełda transportowa to 200 000 ofert transportowych z całej Europy każdego dnia. Ponadto to nowoczesna i intuicyjna giełda ładunków i pojazdów, w której udział bierze ok. 30 000 firm spedycyjnych, transportowych i produkcyjnych. To sprawdzone firmy, maksimum bezpieczeństwa. Dodatkowo klient może liczyć na bezpłatną rejestrację.

Kontakt

W przypadku jakiekolwiek wątpliwości, pytań konsultanci czekają na kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00 pod numerem telefonu (71) 722 01 22 lub poprzez drogę elektroniczną