Rabaty w Ubezpieczenia online Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Ubezpieczenia online

Ubezpieczenia online

Porównywarka ubezpieczeń turystycznych

Wartość zniżki:
Porównywarka ubezpieczeń turystycznych

Ważne na:
✔️ na wybrane ubezpieczenia podróżne ✔️ Wszyscy klienci
Ubezpieczenia online

Ubezpieczenia w atrakcyjnych cenach

Wartość zniżki:
Ubezpieczenia w atrakcyjnych cenach

Ważne na:
✔️ na ubezpieczenia na życie, samochód, nieruchomości, turystyczyne i inne ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Ubezpieczenia online

Ubezpieczenia online
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Ubezpieczenia online

Ubezpieczenia Online to firma, oferująca ubezpieczenia na życie, turystyczne, samochodowe, ubezpieczenia nieruchomości i wiele innych. Porównaj warunki ubezpieczeń za pomocą wygodnych narzędzi online i wybierz najlepszą polisę dla siebie. Na Kupony.pl sprawdzisz aktualne promocje i zniżki na Ubezpieczenia Online.

Rabaty w Ubezpieczenia online 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021
Adres Ubezpieczenia online
ul. Sycowska 44
51-319 Wrocław

Znajdź odpowiednie ubezpiecznie dla siebie

Firma Ubezpieczenia Onlinie działa od 2006 roku, pomagając klientom w wyborze i szybkim zakupie najlepszych ubezpieczeń, a agentom ubezpieczeniowym w rozwoju zawodowym. Serwis internetowy współpracuje z ponad 30 firmami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu zawsze może dobrać idealną ofertę dla danego klienta. Na portalu ubezpieczeniaonline.pl można również znaleźć katalog agentów ubezpieczeniowych. Takie rozwiązanie, umożliwia bezpośredni zakup polisy i osobisty kontakt z agentem. W 2012 roku, w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na usługi firmy Ubezpieczenia Online, zostało otwarte również profesjonalne Call Center, gdzie konsultanci odpowiadają na pytania klientów oraz sprzedają polisy telefonicznie. Od 2013 roku na stronie internetowej funkcjonują porównywarki ubezpieczeń: turystycznych, zimowych, ubezpieczeń nieruchomości itp. Za pomocą ich wygodnego interfejsu klient może wybrać najatrakcyjniejszą polisę, obliczyć składki i zapoznać się z warunkami ubezpieczenia. Ubezpieczenia Online mogą pochwalić się prestiżowymi certyfikatami, gwarantującymi rzetelność i profesjonalizm, takimi jak certyfikat „Najlepszy Sprzedawca” Towarzystwa Ubezpieczeń WARTA. Firma pracuje pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego i jest wpisana do oficjalnego rejestru pośredników ubezpieczeniowych.

Promocje Ubezpieczenia Online

Dzięki przygotowanym przez specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń rankingom i zestawieniom, a także przy pomocy nowoczesnej porównywarki – zawsze znajdziesz polisę odpowiadającą Twoim aktualnym potrzebom, w najniższej cenie. Możesz skorzystać np. z aktualnej promocji AXA Direct, oferującej 15% zniżki za zakup polisy samochodowej przez internet.

Zamawianie polisy i kody rabatowe Ubezpieczenia Online

Kiedy zdecydujesz już, która z ofert ubezpieczeniowych jest dla Ciebie najlepsza, przejdź do wniosku, w którym zostaniesz poproszony o podanie danych niezbędnych do wystawienia polisy. W odpowiednio oznaczonym polu formularza, będziesz mógł również wpisać swój kod rabatowy Ubezpieczenia Online. Po podsumowaniu  zamówienia, zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego, gdzie dokonasz płatności przelewem tradycyjnym lub internetowym. Po potwierdzeniu realizacji przelewu, polisa zostanie do Ciebie wysłana  mailowo.

Oferta Ubezpieczenia Online

Firma Ubezpieczenia Online oferuje produkty takich marek jak AXA, Warta, Generali, Aviva, PZU SA i wiele innych. Dostępne są ubezpieczenia indywidualne i grupowe różnego rodzaju. W tym ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia turystyczne (w tym np. specjalne ubezpieczenie narciarskie), samochodowe, inwestycyjne, nieruchomości, NNW, OFE i wiele innych. W serwisie Ubezpieczenia Online możesz skorzystać z porównywarki propozycji różnych firm ubezpieczeniowych oraz zobaczyć przygotowane przez ekspertów rankingi. Dzięki prostym w obsłudze usługom online w łatwy sposób obliczysz swoje składki Za pośrednictwem strony Ubezpieczenia Online możesz również dodatkowo zmodyfikować warunki polisy (zwiększając lub zmniejszając poszczególne sumy ubezpieczenia) oraz zamówić ją przez internet.

Obsługa klienta

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, dotyczące oferty firmy, lub chciałbyś zakupić polisę ubezpieczeniową przez telefon, możesz zadzwonić na infolinię: 71 736 75 55, czynną w dni robocze od 9:00 do 17:00. Do Twojej dyspozycji jest także adres e-mail: kontakt@ubezpieczeniaonline.pl