4.8 od 5 gwiazdek

Łącznie 6 ocen

Videopoint Kod Rabatowy

Videopoint Screenshot

Videopoint TOP Oferta Polecane przez Agnieszka

Videopoint Logo

39,90 zł Promocja

Kurs video: PL/SQL programowanie baz danych
ważny do 22.10.2018

 • ważne na kurs video: PL/SQL. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Programowanie baz danych
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do 22.10.2018
użyty 6 razy

Aktualne kupony rabatowe Videopoint & oferty

Videopoint Logo

do 150 zł Rabat

150 zł rabatu na kursy w zestawach
ważny do do odwołania

 • ważne na kursy video w zestawach
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 9 razy
Videopoint Logo

od 34,90 zł Promocja

34,90 zł za kursy programowania dla dzieci
ważny do do odwołania

 • ważne na kursy video do nauki programowania dla dzieci
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 1 razy
Videopoint Logo

Sprawdź!% Promocja

Aktualne promocje na kursy video
ważny do do odwołania

 • ważne na wybrane kursy video
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 28 razy
Videopoint Logo

Spróbuj! Oferta

Kursy programowania w super cenach
ważny do do odwołania

 • ważne na kursy video do nauki programowania
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 1 razy

Oferty Videopoint

„Nie przegap już żadnej promocji Videopoint“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Sprawdź!
Promocja

Wypróbuj za darmo przez 14 dni!
Promocja pokaż

3 za 1 GBP
Gratis

3 programy w cenie 1
Gratis pokaż

20%
Promocja

20% rabatu na publikacje naukowe Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego
Promocja pokaż

7%
Kupon

7% kod rabatowy na wszystko
Kupon pokaż

40%
Promocja

40% rabatu na audiobooki
Promocja pokaż

25 zł
Kupon

25 zł kod rabatowy dla nowych klientów
Kupon pokaż

20%
Promocja

20% kod rabatowy na audiobooki
Promocja pokaż

Rabat
Promocja

Office 365 taniej w subskrypcji za rok
Promocja pokaż

Videopoint dzięki wieloletniej obecności na rynku proponuje swoim klientom szeroki asortyment, który obejmuje między innymi kursy na temat gier, elektroniki czy też urządzeń mobilnych które w dzisiejszych czasach stanowią podstawę. To co je wyróżnia to wysoka jakość wykonania ktoś chwalą sobie klienci pochodzący z różnych zakątków kraju. To możliwość samodzielnej nauki w zaciszach swojego mieszkania.

Promocje

Videopoint promocje to idealna okazja dla miłośników nauki. Wysokiej jakości kursy, dzięki Videopoint promocje są każdego dnia dostępne w okazyjnie niskiej cenie. To możliwość zaczerpnięcia samodzielnie wiedzy bez korzystania z jakichkolwiek innych kursów które wiążą się z dużym nakładem finansowym. I tak na przykład, w promocyjnej cenie znajdują się kursy programowania czy też kursy dotyczące elektroniki. W tym celu powstała również specjalna zakładka Promocje,  która jest niezwykle pomocna dla początkujących pasjonatów różnego rodzaju kursów. To nauka, która w swej prostocie uczy rzeczy praktycznych i zdecydowanie przekłada się na zadowalające efekty.  Co ciekawe, klient może bez wychodzenia skorzystać z Videopoint promocje i nabyć atrakcyjne kursy.

Newsletter

Newsletter to niezbędny element, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. O każdej porze użytkownik może zapisać się do newslettera, który daje możliwość otrzymywania informacji o promocjach, kodach  rabatowych i dodatkowo klienta ma szansę otrzymać kody rabatowe prosto do skrzynki mailowej. Zapisanie się do niego no sprawia żadnego problemu. Wystarczy podać adres e-mail aby móc cieszyć się korzyściami płynącymi z newslettera.

Asortyment

Kursy video to najszybsza i najwygodniejsza metoda zdobywania nowych umiejętności. Videopoint to możliwość uczenia się według ustalonych przez siebie zasad. Videopoint to serwis przypominający  Ebookpoint, jednakże poświęcony szkoleniom zamieszczonym w formie filmów. Autorami szkoleń są polscy specjaliści z różnych dziedzin. Wszystkich kursów jest w tym momencie ponad 40, co jest dobrym wynikiem jak na start. Tematyka bardzo zróżnicowana: programowanie, strony WWW, grafika dla fotografów i twórców 3D, Office, gry, urządzenia mobile, jest nawet elektronika. To okazja dla miłośników samodzielnej nauki, którzy w zaciszach swojego mieszkania mogą o każdej porze dnia sięgnąć po kurs i poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę.

Współpraca

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, firma Videopoint oferuje im współpracę polegająca na dzieleniu się swoją wiedzą z użytkownikami. To niezwykle atrakcyjna oferta dla osób które w prosty sposób potrafią tłumaczyć nawet bardzo skomplikowane zagadnienia. Procedura jest bardzo prosta, wystarczy skontaktować się z firmą aby omówić niezbędne szczegóły współpracy.

Realizacja zamówienia

Nie wiesz jak zamówić książkę? A może chciałbyś się dowiedzieć, na jakim etapie realizacji aktualnie znajduje się Twoje zamówienie? To podstawowe pytania płynące od firmy Videopoint. Aby uzyskać niezbędną odpowiedź, klient może wejść w zakładkę której nazwa nosi Livechat. To niezwykle kompendium wiedzy, które zdecydowanie przełoży się na zadowolenie użytkownika. Zakup przebiega podobnie jak w Ebookpoint. Po kupieniu kursu klient wchodiz na stronę konta, gdzie widzi listę zakupionych kursów. Powinien więc kliknąć na „Oglądaj” i będzie miał do wyboru – albo korzystać z przeglądarki online, albo ściągnąć zawartość całego kursu na dysk. Każdy kurs trwa średnio 3-10 godzin i dzieli się na kilkadziesiąt lekcji – w ten sposób można szybko znaleźć fragment którego chcemy się nauczyć i wybrać.

Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące zakupów klient uzyska odpowiedzi  od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00  droga elektroniczną, telefoniczną lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Videopoint

Wygasły

30% rabatu na kurs + ebook

Przejdź do sklepu