4.9 od 5 gwiazdek

Łącznie 16 ocen

Videopoint Kod Rabatowy

Videopoint Screenshot

Videopoint TOP Oferta Polecane przez Agnieszka

Videopoint Logo

39,90 zł Promocja

Kurs video: Adobe Photoshop Lightroom 5
ważny do 25.02.2019

 • ważne na kurs video: Adobe Photoshop Lightroom 5. Poziom pierwszy. Sekrety cyfrowej edycji i obróbki zdjęć
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do 25.02.2019
użyty 6 razy

Aktualne kupony rabatowe Videopoint & oferty

Videopoint Logo

do 150 zł Rabat

150 zł rabatu na kursy w zestawach
ważny do do odwołania

 • ważne na kursy video w zestawach
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 9 razy
Videopoint Logo

Spróbuj! Oferta

Kursy programowania w super cenach
ważny do do odwołania

 • ważne na kursy video do nauki programowania
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 2 razy
Videopoint Logo

Sprawdź!% Promocja

Aktualne promocje na kursy video
ważny do do odwołania

 • ważne na wybrane kursy video
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 28 razy

Oferty Videopoint

„Nie przegap już żadnej promocji Videopoint“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

5%
Kupon

5% kod rabatowy na przecenione gry
Kupon pokaż

600 zł
Oferta

600 zł premii z kontem dla firm
Oferta pokaż

Okazje!
Oferta

Audiobooki w plikach mp3 i na płytach
Oferta pokaż

Sprawdź!
Oferta

Audiobooki o rozwoju osobistym
Oferta pokaż

59 zł
Promocja

59 zł rabatu na oprogramowanie do zdjęć i projektów
Promocja pokaż

40%
Rabat

40% rabatu w outlecie
Rabat pokaż

25%
Rabat

25% rabatu na pakiet Egzaminy Prawnicze MS 2019
Rabat pokaż

Sprawdź!
Promocja

Wypróbuj za darmo przez 14 dni!
Promocja pokaż
 1. Promocje
 2. Newsletter
 3. Asortyment
 4. Współpraca
 5. Realizacja zamówienia
 6. Kontakt

Videopoint dzięki wieloletniej obecności na rynku proponuje swoim klientom szeroki asortyment, który obejmuje między innymi kursy na temat gier, elektroniki czy też urządzeń mobilnych które w dzisiejszych czasach stanowią podstawę. To co je wyróżnia to wysoka jakość wykonania ktoś chwalą sobie klienci pochodzący z różnych zakątków kraju. To możliwość samodzielnej nauki w zaciszach swojego mieszkania.

Promocje

Videopoint promocje to idealna okazja dla miłośników nauki. Wysokiej jakości kursy, dzięki Videopoint promocje są każdego dnia dostępne w okazyjnie niskiej cenie. To możliwość zaczerpnięcia samodzielnie wiedzy bez korzystania z jakichkolwiek innych kursów które wiążą się z dużym nakładem finansowym. I tak na przykład, w promocyjnej cenie znajdują się kursy programowania czy też kursy dotyczące elektroniki. W tym celu powstała również specjalna zakładka Promocje,  która jest niezwykle pomocna dla początkujących pasjonatów różnego rodzaju kursów. To nauka, która w swej prostocie uczy rzeczy praktycznych i zdecydowanie przekłada się na zadowalające efekty.  Co ciekawe, klient może bez wychodzenia skorzystać z Videopoint promocje i nabyć atrakcyjne kursy.

Newsletter

Newsletter to niezbędny element, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. O każdej porze użytkownik może zapisać się do newslettera, który daje możliwość otrzymywania informacji o promocjach, kodach  rabatowych i dodatkowo klienta ma szansę otrzymać kody rabatowe prosto do skrzynki mailowej. Zapisanie się do niego no sprawia żadnego problemu. Wystarczy podać adres e-mail aby móc cieszyć się korzyściami płynącymi z newslettera.

Asortyment

Kursy video to najszybsza i najwygodniejsza metoda zdobywania nowych umiejętności. Videopoint to możliwość uczenia się według ustalonych przez siebie zasad. Videopoint to serwis przypominający  Ebookpoint, jednakże poświęcony szkoleniom zamieszczonym w formie filmów. Autorami szkoleń są polscy specjaliści z różnych dziedzin. Wszystkich kursów jest w tym momencie ponad 40, co jest dobrym wynikiem jak na start. Tematyka bardzo zróżnicowana: programowanie, strony WWW, grafika dla fotografów i twórców 3D, Office, gry, urządzenia mobile, jest nawet elektronika. To okazja dla miłośników samodzielnej nauki, którzy w zaciszach swojego mieszkania mogą o każdej porze dnia sięgnąć po kurs i poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę.

Współpraca

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, firma Videopoint oferuje im współpracę polegająca na dzieleniu się swoją wiedzą z użytkownikami. To niezwykle atrakcyjna oferta dla osób które w prosty sposób potrafią tłumaczyć nawet bardzo skomplikowane zagadnienia. Procedura jest bardzo prosta, wystarczy skontaktować się z firmą aby omówić niezbędne szczegóły współpracy.

Realizacja zamówienia

Nie wiesz jak zamówić książkę? A może chciałbyś się dowiedzieć, na jakim etapie realizacji aktualnie znajduje się Twoje zamówienie? To podstawowe pytania płynące od firmy Videopoint. Aby uzyskać niezbędną odpowiedź, klient może wejść w zakładkę której nazwa nosi Livechat. To niezwykle kompendium wiedzy, które zdecydowanie przełoży się na zadowolenie użytkownika. Zakup przebiega podobnie jak w Ebookpoint. Po kupieniu kursu klient wchodiz na stronę konta, gdzie widzi listę zakupionych kursów. Powinien więc kliknąć na „Oglądaj” i będzie miał do wyboru – albo korzystać z przeglądarki online, albo ściągnąć zawartość całego kursu na dysk. Każdy kurs trwa średnio 3-10 godzin i dzieli się na kilkadziesiąt lekcji – w ten sposób można szybko znaleźć fragment którego chcemy się nauczyć i wybrać.

Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące zakupów klient uzyska odpowiedzi  od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00  droga elektroniczną, telefoniczną lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Videopoint

Wygasły

29,90 zł za kursy programowania dla dzieci

Przejdź do sklepu
Wygasły

Świąteczne promocje na kursy Video

Przejdź do sklepu
Wygasły

30% rabatu na kurs + ebook

Przejdź do sklepu