Łącznie 3 ocen

Visciola Fashion Kod Rabatowy

Visciola Fashion Screenshot
Visciola Fashion Logo

50% Promocja

50% rabatu na wyprzedaży odzieży
ważny do do odwołania

  • ważne na wszystko
  • Bez kwoty minimalnej
  • ważne dla wszystkich klientów
  • ważne do odwołania
użyty 10 razy

Oferty Visciola Fashion

„Nie przegap już żadnej promocji Visciola Fashion“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

  1. Najlepsze Visciola Fashion promocje
  2. Wyprzedaże
  3. Newsletter
  4. Asortyment
  5. Dostawa
  6. Kontakt

Sklep powstały z fascynacji modą

Firma VisciolaFashion została założona w 2010 r. Do założenia sklepu internetowego VisciolaFashion zainspirowała właścicieli wieloletnia fascynacja światem mody oraz to, jak szybko zmieniają się panujące trendy w dzisiejszym świecie. Innym powodem, dla którego powstał jest fakt, iż pragnęli , aby produkty sprzedawane w sklepie stały się dostępne dla wszystkich mieszkańców kraju posiadających dostęp do internetu. Jednym z celów jest spopularyzowanie odzieży znanych marek w całej Polsce i dotarcie do jak największej rzeszy odbiorców. Nie bez znaczenia jest także wygoda  Klientów - wszak nie każdy chce wykorzystywać swój cenny czas na wyprawy do centrów handlowych i przeznaczać go na wielogodzinne zakupy.

Najlepsze Visciola Fashion promocje

Visciola Fashion promocje to znaczące źródła informacji o produktach tej marki. Oferują zarówno przegląd produktów, aktualne ceny, rabaty, a także specjalne oferty, które z pewnością przyciągną niejedną kobietę. Visciola Fashion promocje to idealna alternatywa tanich zakupów. Promocje sięgają wartości 50%. To naprawdę ogromny procent zważywszy na przykład na początkową cenę produktu. I tak w stosunkowo niskiej cenie można nabyć spodnie, bluzki czy też sweterki marki Hugo czy Versacee.

Wyprzedaże

Produkty VisciolaFashion w niższej kategorii cenowej? Teraz to możliwe dzięki licznym wyprzedażom pojawiającym się na stronie internetowej. Outlet obejmuje sprzedaż towarów pochodzących z starszych kolekcji. To również nowe produkty, które klientka może zyskać w sklepach za ułamek ich ceny pierwotnej. Nie można przegapić takiej okazji.

Newsletter

Newsletter to niezbędny element, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. W sklepie VisciolaFashion klient ma również możliwość otrzymywania wiadomości o aktualnych promocjach sklepu. Aby śledzić na bieżąco nowości VisciolaFashion klientka może również dodać stronę internetową VisciolaFashion na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Google +, Twitter.

Asortyment

Asortyment sklepu VisciolaFashion to odzież, która przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn. Znajdą w nim ubrania wysokiej klasy. Sklep oferuje niezwykle szeroką paletę towarów – eleganckich ubrań spełniających oczekiwania każdej kobiety – nawet bardzo wymagającej. Prestiż oraz klasa to kluczowe słowa, które idealnie opisują firmę VisciolaFashion. Odzież wchodząca w skład sklepu wyróżnia sie wygodą, a jej wybór idealnie sprawdzi się zarówno do biura, na rodzinną uroczystość czy romantyczne spotkanie. Firma składa się z doświadczonych projektantów, którzy w połączeniu z szerokim gronem zadowolonym klientem z pewnością przekłada się na VisciolaFashion. W tym celu powstają idealne produkty, których wizytówką jest niesamowita elegancja zdecydowanie współgrająca z nowoczesnością.  W ofercie sklepu VisciolaFashion klienci natkna się na renomowane i światowe marki, takie jak: Hugo Boss Tommy Hilfiger Rinascimento Joop! Ralph Lauren czy tez Versace.

Dostawa

Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Kupujący może wybrać jeden spośród następujących sposobów składania Zamówienia: poprzez wypełnienie Formularza zamówienia, zamówienia drogą poczty elektronicznej lub  drogą telefoniczną. Zamówienia przekazane do realizacji mogą być anulowane do momentu wysyłki towaru. Przepis ten dotyczy wyłącznie Kupujących będących osobami fizycznymi. W przypadku pozostałych Kupujących Zamówienia nie mogą być anulowane.

Kontakt

Pytania dotyczące zakupów klient może kierować od poniedziałku do piątku pod numerem 695-677-982 lub drogą elektroniczną - info@visciolafashion.com

Visciola Fashion: 4.7 na 5 punktów na podstawie ocen 3.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Visciola Fashion

Wygasły

20% kod rabatowy na cały asortyment

Przejdź do sklepu