Rabaty w Vitafon Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Vitafon

Vitafon

Atrakcyjne ceny urządzeń zdrowotnych

Wartość zniżki:
Atrakcyjne ceny urządzeń zdrowotnych

Ważne na:
✔️ na urządzenia Vitafon ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!

Informacje o Vitafon

Vitafon
5 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Vitafon

Atrakcyjne ceny urządzeń wspomagających leczenie to nie wszystko! Z promocjami do Vitafon, które znajdziesz na stronie Kupony.pl, możesz dokonać zakupów z dodatkowymi zniżkami!

Rabaty w Vitafon 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Vitafon PL Leonids Berkovics
Stanów Zjednoczonych 51
04-028 Warszawa

Odbierz w sklepie Vitafon rabat i poznaj korzyści płynące z terapii drganiami dźwiękowymi

Zmagasz się z chorobami stawów lub masz problemy z kręgosłupem? Odkryj dobroczynne działanie mikrowibracji o udowodnionej, wysokiej skuteczności. Zastosuj urządzenia Vitafon i doświadcz efektów na własnej skórze. Sprawdź przygotowane przez markę Vitafon promocje na nowoczesny sprzęt do terapii wibroakustycznej i skorzystaj podwójnie.

Przygotowane przez Vitafon promocje

Czy wiesz, że innowacyjne urządzenie Vitafon T możesz otrzymać w prezencie? Zorganizowana w sklepie internetowym promocja to idealna okazja do zakupów! Do każdego zamówionego sprzętu Vitafon ACTIV z materacem OWZO otrzymasz gratis dodatkowy produkt. Vitafon T będzie doskonałym prezentem dla twoich bliskich i dowodem na to, że troszczysz się o ich zdrowie!

Oferowane na Vitafon.pl zniżki

Co jakiś czas w sklepie Vitafon pojawiają się atrakcyjne zniżki na zakup urządzeń terapeutycznych oraz akcesoriów. Warto zapisać się do bezpłatnego newslettera, aby na bieżąco śledzić dostępne w Vitafon rabaty oraz otrzymywać aktualne kody promocyjne. Zakup każdego ze sprzętów umożliwia oszczędzanie na farmakoterapii. Dzięki uzyskanym efektom, większość pacjentów redukuje ilość przyjmowanych leków lub całkowicie je eliminuje. W ten sposób chorzy znacząco obniżają koszty leczenia, przy jednoczesnej poprawie stanu zdrowia.

Honorowane w sklepie Vitafon kupony rabatowe

Chcesz otrzymać zniżkę na produkty marki Vitafon? Wykorzystaj przygotowane dla klientów sklepu kody promocyjne. Dzięki nim zredukujesz cenę zamawianych produktów i zamówisz profesjonalne urządzenia terapeutyczne jeszcze taniej!

Na Kupony.pl regularnie publikujemy akceptowane przez Vitafon kody rabatowe. Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki i sprawdź, jakie zniżki są aktualnie dostępne. Przekonaj się, które sprzęty możesz teraz zamówić taniej i skorzystaj z okazji, by zrobić większe zakupy. Poniżej znajdziesz instrukcję aktywacji kodów promocyjnych w siedmiu krokach.

  1. Otwórz odpowiedni do Vitafon kupon promocyjny i skopiuj widoczny na nim ciąg znaków. Będzie ci potrzebny na kolejnych etapach.
  2. Odwiedź sklep internetowy Vitafon i wybierz z oferty interesujące cię produkty.
  3. Jeśli chcesz, dobierz do swojego urządzenia opcje dodatkowe (np. zestaw mankietów mocujących, przedłużona gwarancja itp.). Następnie umieść produkt w koszyku.
  4. Zostaniesz automatycznie przeniesiony do widoku podsumowania. Pod listą twoich zakupów znajdziesz okienko, przeznaczone na honorowany przez Vitafon kod rabatowy.
  5. Umieść we wskazanym miejscu kod skopiowany z kuponu. Następnie kliknij przycisk “Zastosuj kupon”.
  6. Gdy cena zamówienia ulegnie zmianie, przejdź “do kasy”.
  7. Podaj dane do dostawy i wybierz sposób płatności. Na koniec kliknij “Kupuję i płacę”, aby sfinalizować zamówienie.

Wskazania do używania urządzeń Vitafon

Vitafon to innowacyjny produkt, pomocny w leczeniu i łagodzeniu objawów wielu schorzeń, poprzez poprawę krążenia krwi i limfy w wybranych partiach ciała oraz redukcję bólu, stanów zapalnych i obrzęków. Szczególnie dobre efekty zanotowano w terapii chorób stawów oraz schorzeń kręgosłupa. Urządzenia Vitafon można więc polecić każdemu, kto zmaga się z bólami pleców, przepukliną kręgosłupa, zapaleniem korzeni nerwowych, a także z takimi problemami jak dna moczanowa, zmiany zwyrodnieniowe stawów, haluksy, ostrogi piętowe czy tak zwany łokieć tenisisty.

Vitafon pomaga również osobom cierpiącym na nadciśnienie, obrzęk limfatyczny czy nefropatię. Terapia wibroakustyczna przynosi również pozytywne efekty w procesie rehabilitacji po złamaniach oraz doskonale sprawdza się, jako środek profilaktyczny, zapewniający ogólne wsparcie zasobowe organizmu. Vitafon jest urządzeniem niezwykle prostym w użyciu w warunkach domowych, wygodnym w przenoszeniu (co jest wielką zaletą, w przypadku fizjoterapeutów, dojeżdżających do pacjenta) oraz bezpiecznym dla osób w każdym wieku.

Jak działa Vitafon?

Vitafon to nowoczesne urządzenie, stosowane do leczenia i profilaktyki wielu chorób, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń stawów oraz kręgosłupa. Dzięki produktom Vitafon, chorzy mogą we własnym domu stosować terapię wibroakustyczną i w pełni skorzystać z jej zalet. Metoda wibroakustyczna oparta jest na oddziaływaniu drgań dźwiękowych o zmieniającej się częstotliwości na zmienione chorobowo miejsca. Emitowane przez Vitafon drgania są dopasowane do częstotliwości mikrowibracji, naturalnie zachodzących w organizmie. Efektem terapii jest poprawa przepływu krwi i limfy, a także zwiększenie wydajności nerek oraz wątroby.

Badania i certyfikaty

Terapia wibroakustyczna weszła do użytku pod koniec XX wieku, trafiając do placówek medycznych w wielu krajach. Liczne testy udowodniły, że stosowanie mikrowibracji może znacząco poprawić samopoczucie chorych, minimalizując ból, ale także korzystnie wpłynąć na proces leczenia, poprawiając krążenie krwi i limfy. Skuteczność produktów Vitafon poparta jest szeregiem badań naukowych, prowadzonych we współpracy między innymi z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, Uniwersytetem Medycznym w Lublinie, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Vitafon spełnia także wszelkie normy bezpieczeństwa określone przez Unię Europejską dla wyrobów medycznych, czego dowodem jest certyfikat CE1304.

Opinie lekarzy

Vitafon cieszy się nie tylko zaufaniem pacjentów, ale także pozytywną opinią lekarzy i fizjoterapeutów. Specjaliści zwracają uwagę na wysoką skuteczność, prostotę użycia w warunkach domowych oraz bezpieczeństwo stosowania. Na Vitafon.pl znajdziemy liczne przykłady wykorzystania sprzętu, szczegółowe opisy przebiegu terapii w konkretnych przypadkach oraz uzyskanych efektów. Rekomendacji do zastosowania urządzeń udzieliło wielu polskich lekarzy z renomowanych instytutów. Na stronie dostępny jest także wykaz placówek medycznych, w których stosowany jest Vitafon.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

W trosce o pełną satysfakcję klientów, sklep Vitafon umożliwia testowanie urządzenia nawet przez 60 dni we własnym domu. Jeśli nie odczujesz spodziewanych efektów terapii, możesz odesłać sprzęt i odzyskać 100% wydanej kwoty. Gwarancja zwrotu pieniędzy to dowód na uczciwość oferty i skuteczność działania produktów. Jeśli twoje samopoczucie nie zmieni się w ciągu okresu próbnego, skontaktuj się mailowo z obsługą sklepu. W wiadomości umieść swoje dane oraz takie informacje jak: model urządzenia i data zakupu. Następnie odeślij Vitafon, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Warto podkreślić, że zwroty, dokonywane w okresie gwarancji to mniej niż 1% wszystkich sprzedanych urządzeń. Są one następnie wykorzystywane do badań naukowych, mających na celu polepszenie uzyskiwanych rezultatów terapeutycznych.

Dostępne metody płatności

- Tradycyjny przelew bankowy

- Płatność za pobraniem

- Płatność online realizowana w systemie PayPal

- Płatność online realizowana przez Transferuj.pl

Kontakt

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów marki Vitafon? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta poprzez e-mail (biuro@vitafon.pl), wypełnij formularz kontaktowy lub nawiąż czat online z konsultantem (codziennie od 9:00 do 16:00). Możesz również zostawić na stronie swój numer i wskazać dogodny termin rozmowy, a pracownik Vitafon oddzwoni do ciebie. Jeśli sam wolisz zadzwonić, do twojej dyspozycji są dwa numery telefonu: 723 333 395 oraz 22 517 77 09.