Rabaty w Wedel Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Wedel

Wedel

Najlepsze słodycze w super cenach

Wartość zniżki:
Najlepsze słodycze w super cenach

Ważne na:
✔️ na czekoladowe wyroby E.Wedla ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w MK Cafe
Kody rabatowe w MK Cafe 10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w KFC
Kody rabatowe w KFC Kupony rabatowe do KFC
Kody rabatowe w E-Torty
Kody rabatowe w E-Torty 5% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay 20% kod rabatowy na wybrane produkty
Kody rabatowe w Biogo
Kody rabatowe w Biogo 10 zł rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Diabetyk24
Kody rabatowe w Diabetyk24 5% kod rabatowy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro Back to school - obuwie w super cenach
Kody rabatowe w Burger King
Kody rabatowe w Burger King Hot Deal Pepsi za jedyne 29 zł

Informacje o Wedel

Wedel
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Wedel

Wedel już od 160 lat karmi polaków i nie tylko pysznymi słodyczami. Spróbuj ich doskonałych wyrobów i poczuj smak dzieciństwa już dziś!

Rabaty w Wedel 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 28.09.2020
Adres LOTTE Wedel Sp. z o.o.
ul. Zamoyskiego 28/30
Warszawa

Firma Wedel działa na rynku już od wielu lat. Jej początki datuje się na rok 1845. Założył ją niemiecki cukiernik Karol Wedel.  Dziś firma ta zdobyła uznanie wszystkich krajów w Europie. Firma Wedel produkuje czekoladę i produkty czekoladopodobne. Jej produkty można kupić zarówno w internecie jak i w każdym sklepie spożywczym.

Promocje Wedla

Jak w każdym sklepie tak też Wedel promocje oferuje, ponieważ każdy czasem lubi kupić coś taniej niż zwykle. Co jakiś czas w sklepach można znaleźć wiele ofert w postaci 20% czy 30% więcej produktu w opakowaniu w cenie, która cały czas obowiązywała. Oznacza to, że za dotychczasową cenę klient ma więcej produktu. Oczywiście Wedel promocje ma tylko co jakiś czas i trwają wyłącznie do wyczerpania produktu. W zależności od tego, ile będzie wyprodukowanych promocyjnych opakowań, tyle czasu trwa promocja. Bardzo często przed świętami czy dużymi uroczystościami, Wedel promocje oferuje w postaci sporo niższych cen Ptasiego mleczka czy dużych czekolad. Dość częstą promocja jest dużo niższa cena przy zakupach hurtowej ilości produktów i dotyczy to w szczególności firm, które zakupują towar do sklepów lub restauracji. W pijalniach czekolady należących do firmy Wedel, można wykorzystać kupon rabatowy.

Kod rabatowy – jak go użyć?

Wedel oferuje kody rabatowe jednym ze swoich punktów w ofercie czyli w pijalni czekolady. Jak można go użyć? W bardzo prosty sposób. Jeśli klient dysponuje kodem rabatowym, oznacza to, że ma zniżkę do pijalni czekolady. Kuponu należy użyć w momencie składania zamówienia, okazując go w kasie. Sprzedawca uwzględni kwotę lub upust procentowy, w zależności od tego, co znajduje się na kuponie i o tyle zmniejszy kwotę zamówienia. Kody rabatowe można zrealizować w wybranych pijalniach.

Produkty Wedla

Wedel przede wszystkim produkuje wyroby czekoladowe najwyższej jakości. W wielu sklepach można kupić produkty z tej firmy. Jednak słodycze to nie jedyny produkt, ponieważ firma ta oferuje również pijalnię czekolady. To miejsce, gdzie pije się nie tylko gorącą z czekoladę lecz również z dodatkami przeróżnych smaków, je się lody o rozmaitych smakach oraz sorbety z dodatkiem czekolady. Można tam nie tylko napić się czegoś słodkiego i zjeść deser, lecz również jest możliwość zakupienia kanapki czy napicia się lemoniady lub soku. W ostatnim czasie dodatkową ofertą, którą zaproponował Wedel są gry internetowe, skierowane do małych dzieci. Do gry wchodzi się na stronę Wedla http://4kids.wedel.pl/. Nagrodą za wygrana grę są słodycze Wedla.

Dostawa zamówienia

Produkty Wedla kupowane są w sklepach spożywczych. Jeśli klient kupuje w sklepie internetowym, wówczas stosuje się do zasad panujących w danej firmie.

Zwrot produktów

Jeśli produkt jest nieświeży, źle przechowywany czy źle transportowany, wówczas może być uszkodzony. W takiej sytuacji zwrócić produkt należy do sklepu, w którym został kupiony. Jeśli sklep uzna, że jest to wina producenta, wówczas sam kieruje informację do firmy Wedel.

Kontakt

Jeśli klient chce dowiedzieć się czegoś o produkcji lub produktach firmy Wedel, należy napisać odpowiednią informację na e-maila kontakt@wedel.pl, zadzwonić na infolinię 801 811 011 lub dla telefonów komórkowych na numer +48 22 349 14 12