Rabaty w Wibo Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Wibo

Informacje o Wibo

Wibo
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Wibo

Wibo to marka kosmetyczna, która oferuje swym klientkom produkty dobrej jakości w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wibo zdobywa serca coraz większej ilości pań nie tylko w Polsce, ale także innych krajach. Na stronie można znaleźć aktualne promocje i kody rabatowe, które można wykorzystać przy okazji zakupów w Wibo.

Rabaty w Wibo 0
Ostatnia aktualizacja 16.04.2021
Adres Wibo
ul. Kościerska 11
Kartuzy

Wibo to marka, która pojawiła się na rynku w 1989 roku i od tej pory systematycznie zdobywa rynek kosmetyków kolorowych, nie tylko w kraju, ale także w innych państwach (głównie europejskich). Co ciekawe, produkty od Wibo są produkowane pod marką własną klientów firmy, co oznacza, że uznają oni kosmetyki Wibo za produkty o wysokiej jakości. Firma została także wielokrotnie wyróżniona różnymi certyfikatami, laurami i nagrodami, które tylko potwierdzają jej doskonałą pozycję na rynku. Siedziba Wibo znajduje się w Kartuzach. Asortyment marki stanowią kosmetyki kolorowe do makijażu.

Wibo: promocje, które uwielbiają klientki

Niemal każda kobieta czeka z utęsknieniem na promocję swoich ulubionych produktów do makijażu. Wiele pań decyduje się właśnie na kosmetyki marki Wibo; promocje tej marki cieszą się dużą popularnością. Zniżki na produkty Wibo mogą być także efektem akcji promocyjnej w sklepach oferujących asortyment marki (np. Rossmann). Marka przygotowuje także własne promocje i kody rabatowe. Klientki mogą także zamówić produkt z outletu, czyli ostatnie sztuki z danej serii.  Ciekawą opcją jest newsletter, który można zamówić za pośrednictwem formularza kontaktowego firmy. Klientki znajdą w nim informacje o tym, czy mogą spodziewać się, że na stronie znajdą niedługo nowe promocje Wibo.

Co oferuje marka?

Wibo to firma, która produkuje różnego rodzaju kosmetyki kolorowe. Można śmiało powiedzieć, że za pomocą produktów tej firmy jest możliwe wykonanie całościowego, profesjonalnego makijażu twarzy. Klientki, które korzystają ze strony internetowej sklepu, mogą łatwo znaleźć to, co je interesuje. Produkty zostały podzielona na cztery główne kategorie – kosmetyki do cery, oczu, ust i paznokci. W przypadku kosmetyków do cery mowa o pudrach, fluidach, różach, bronzerach, rozświetlaczach czy korektorach, czyli wszystkim, co jest potrzebne do ukrycia ewentualnych niedoskonałości, wymodelowania twarzy i podkreślenia tego, co najpiękniejsze. Wśród kosmetyków do oczu klientki mogą wybierać między różnobarwnymi cieniami do powiek (także w paletach), maskarami, eyelinerami, kredkami do oczu, a także żelami i cieniami do nadawania kształtu brwiom. To jednak nie koniec – Wibo oferuje swym klientkom także kosmetyki do makijażu ust (konturówki, pomadki, błyszczyki) oraz różnego rodzaju lakiery do paznokci. Dzięki niskim cenom i dobrej jakości każda zainteresowana kobieta znajdzie coś dla siebie. Poszukując konkretnego produktu, klientka może przejść od razu do konkretnej nazwy produktu. Na stronie Wibo znajduje się także zakładka „nowości” i „zapowiedzi”, dzięki czemu wielbicielki marki mogą być na bieżąco z ofertą sklepu.

Dostawa od Wibo

Kosmetyki marki Wibo są wysyłane zarówno do polskich jak i zagranicznych klientek. Przesyłka jest dostarczana za pośrednictwem Poczty Polskiej; przeciętny czas dostawy wynosi od 1 o 4 dni. Należy jednak pamiętać, że wysyłka następuje dopiero po zaksięgowaniu kwoty zakupu na koncie firmowym; Wibo dokłada wszelkich starań, by stało się to najpóźniej po pięciu dniach od zaksięgowania. Koszt przesyłki na terenie Polski wynosi 9,96 zł, natomiast na terenie Europy – 50 zł brutto. Firma jednocześnie zwraca uwagę na to, że przesyłka ma status poleconej, ale jednocześnie nie jest w pełni monitorowana.

Kontakt z firmą

Z Wibo można skontaktować się za pomocą specjalnego formularza umieszczonego na stronie w zakładce „kontakt” lub pisząc bezpośrednio na adres e-mail wibo@wibo.pl. Możliwy jest także kontakt telefoniczny; dla klientów jest to numer +48 58 685 47 60