Rabaty w Wideshop Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Wideshop

Wideshop

Akcesoria do domu i ogrodu w super cenach

Wartość zniżki:
Akcesoria do domu i ogrodu w super cenach

Ważne na:
✔️ na wiele produktów ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Lampy
Kody rabatowe w Lampy
Zapisz się na newsletter i odbierz 40 zł rabatu
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w VidaXL
Kody rabatowe w VidaXL
10% rabatu na szklarnie, ogrodzenia, narzędzia ogrodnicze
Kody rabatowe w Electro
Kody rabatowe w Electro
Wiosenna eksplozja niskich cen

Informacje o Wideshop

Wideshop
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Wideshop

Wideshop to sklep oferujący szeroki wybór produktów do domu i ogrodu. Wykorzystują Wideshop kody rabatowe, masz szansę zapłacić mniej za swoje zamówienie.

Rabaty w Wideshop 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 20.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Wide Investments Sp. z o.o.
ul. Ściegiennego 268
Kielce

Produkty w niższej cenie na WideShop!

Wideshop należy do firmy, która bardzo szybko rozwija się na rynku e-commerce. Dzięki temu oferuje tysiące produktów w naprawdę niskich cenach, które do tej pory były niedostępne w Polsce. Asortyment dobrany do potrzeb polskich odbiorców, pozwolił sklepowi Wideshop stać się jednym z topowych firm na rynku. Produkty Wideshop to topowy design i jakość, która jest odczuwalna przez cały czas użytkowania produktów. Z pewnością warto skorzystać z tej propozycji. Firma ma rynkowe doświadczenie, co przekłada się na jakość oferowanych usług.

Z pewnością warto wykorzystać oferty promocyjne, które dostępne są na stronie Wideshop. Dzięki nim wybrany asortyment jest tańszy nawet o kilkanaście procent. To szansa na szybką oszczędność bez żadnego ryzyka. Z pewnością warto sprawdzić tę ofertę, gdyż dzięki niej będzie ci łatwiej dokonać większych zakupów. Zapisz się do newslettera marki. W ten sposób otrzymasz informacje dotyczące najnowszych okazji i akcji promocyjnych.

Zaoszczędź dzięki kodom rabatowym

Portal Kupony.pl otwiera się na także na tańsze zakupy w sklepie Wideshop. Wystarczy, że skopiujesz odpowiedni kupon promocyjny i wkleisz go w oznakowanym polu swojego koszyka zakupowego. Dzięki Wideshop kody rabatowe, możesz za swoje zakupy zapłacić mniej o nawet kilkadziesiąt procent. Oferty są ograniczone czasowo, więc warto się pośpieszyć, by zyskać pewność tańszych zakupów. Wideshop kody rabatowe to propozycja bardzo prosta w wykorzystaniu, nie wymagająca żadnych dodatkowych zabiegów. Z pewnością warto!

Propozycje sklepu Wideshop

W sklepie Wideshop zakupisz szeroki asortyment produktów do domu, firmy i nie tylko. Znajdziesz tutaj również sprzęt motoryzacyjny, propozycje do ogrodu oraz związane z uprawianiem sportu i turystyką. Wideshop to bogactwo wyboru tylko w jednym miejscu. Korzystając z usług sklepu, wybierasz także najlepsze marki obecne na rynku, dzięki którym możesz pozwolić sobie na jeszcze więcej w trakcie twoich zakupów. Sprawdź sam, że Wideshop to propozycja dla ciebie, niezależnie od tego jakiego asortymentu aktualnie poszukujesz. Niezależnie od tego, czy poszukujesz latarki, czy hamaka do ogrodu, w sklepie Wideshop odnajdziesz wszelki niezbędny ci sprzęt.

Wysyłka produktów

Wszelkie produkty wysyłane ze sklepu Wideshop, transportowane są za pośrednictwem firm kurierskich DPD lub UPS. Koszty poszczególnej dostawy zależą od wymiarów towaru i każdorazowo są podawane w momencie składania zamówienia. Przesyłki przed wysyłką są starannie sprawdzane oraz zabezpieczone na czas transportu. Przesyłki są również ubezpieczone o wartość składanego zamówienia. Przybliżony czas dostawy wynosi 24 godziny od daty wysłania towaru.

Odstąpienie od umowy bez podania przyczyny

Każdy klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od chwili otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyny swojej decyzji. Możliwość zwrotu dotyczy jedynie produktów nowych, nieużywanych, w oryginalnym opakowaniu. W celu dokonania zwrotu, należy wysłać stosowne oświadczenie poprzez pocztę elektroniczną na adres sklepu. Paczka musi zostać starannie zabezpieczona i wysłana na adres sklepu w Kielcach. Konsument jest zobowiązany do poniesienia kosztów bezpośredniego zwrotu rzeczy do sklepu.

Kontakt ze sklepem Wideshop

Siedziba sklepu Wideshop znajduje się w Kielcach, przy ulicy Ściegiennego 268. Ze sklepem możesz skontaktować się za pośrednictwem infolinii 41 300 59 60, która czynna jest od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku. Możesz również wysłać wiadomość na adres bok@wideshop.pl. Na stronie dostępny jest również stosowny formularz, który ułatwia kontakt.