Rabaty w Wiedza.pl Styczeń 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Wiedza.pl

Wiedza.pl

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa
Minimalna wartość zamówienia:
150,00 zł

Ważne na:
✔️ Wszystkie zamówienia ✔️ Wszyscy klienci
Wiedza.pl

Zapisz się na newsletter i odbierz 5% rabatu

Wartość zniżki:
5%

Ważne na:
✔️ newsletter ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Księgarnia Beck
Kody rabatowe w Księgarnia Beck
10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Egmont
Kody rabatowe w Egmont
- 30% na gry
Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Przy pierwszej wizycie na Udemy: Kursy już od 47.99zł
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Do 60% rabatu na Sale

Informacje o Wiedza.pl

Wiedza.pl
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Wiedza.pl

Sklep internetowy Wiedza.pl to oficjalny sklep wydawnictwa Wiedza Powszechna. Uzyskasz dostęp do jeszcze tańszych propozycji za sprawą Wiedza.pl kody rabatowe.

Rabaty w Wiedza.pl 2
Największy rabat w Wiedza.pl 5%
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 15.01.2021
Adres Wydawnictwo Wiedza Powszechna
ul. Szeligowska 40A
01-320 Warszawa

Sprawdź promocje na książki dostępne w księgarni Wydawnictwo Wiedza Powszechna.

Wydawnictwo Wiedza Powszechna powstało w roku 2012 i bezpośrednio kontynuuje tradycje zapoczątkowane przez Wydawnictwo „Wiedza Powszechna” Sp. z o.o. Ma ono długą tradycję i długi wkład w rozwój kultury. Za sprawą tego, nakładem wydawnictwa ukazują się tylko najbardziej uznane propozycje, o bogatym wkładzie w kulturę polską i nie tylko. Doskonała jakość książek bezpośrednio przekłada się na zainteresowanie czytelnikiem pozycjami dostępnymi w sklepie Wiedza.pl.

Rabaty i promocje

Za zapisanie się do newslettera, każdy kupujący otrzymuje zniżkę w wysokości 5% na jednorazowe zakupy w sklepie. Otrzymasz także kupony kwotowe o różnych nominałach, które posiadają krótki termin ważności. Przekraczając konkretne progi zakupowe, czyli kwoty wydawane na asortyment sklepu, także możesz otrzymać konkretne rabaty, które przekładają się za niższą należność za zakupy. Dodatkowo nie zapomnij o odwiedzaniu zakładki Promocje, w których oczekują na ciebie najlepsze okazje, pozwalające na zakup wybranych pozycji zdecydowanie taniej.

Zniżki do Wiedza.pl

Sporo zaoszczędzisz również dzięki Wiedza.pl kody rabatowe, które są udostępnione na stronie internetowej Kupony.pl. Wystarczy, że skopiujesz wybrany kupon, a w dalszej kolejności wkleisz go w oznakowane pole swojego koszyka zakupowego. Po potwierdzeniu chęci skorzystania z kuponu, Wiedza.pl kod rabatowy zostanie naliczony automatycznie, co pozwoli ci cieszyć się najlepszymi okazjami cenowymi. Przekonaj się ile możesz zaoszczędzić tym razem i wykorzystaj bardzo prosty pomysł.

Propozycje wydawnictwa Wiedza Powszechna

Wydawnictwo Wiedza Powszechna posiada w swoim asortymencie bardzo wiele pozycji, które każdy bibliofil powinien mieć na swojej półce. Są to przede wszystkim książki na temat nauki języków obcych, które znacznie ułatwią naukę podstaw. Oprócz tego w sklepie znajdziesz propozycje ze świata nauki, polityki, sztuki. Tak szerokie spectrum to idealna propozycja do wyboru na prezent dla bliskiej osoby, której zainteresowania są ci dobrze znane. Wydawnictwo Wiedza Powszechna to idealne miejsce do wyboru propozycji dla osób ze sprecyzowanymi preferencjami. Wrażenie robi także wysokiej jakości wydanie, dobra jakość papieru i ciekawa szata graficzna każdej książki.

Dostawa produktów

W ramach działalności sklepu internetowego Wydawnictwa Wiedza Powszechna, do wykorzystania masz aż trzy sposoby dostawy asortymentu. Możesz wybrać odbiór osobisty książek w Warszawie przy ulicy Szeligowskiej 40a, wysyłkę za pośrednictwem listu poleconego (przy zamówieniach do wagi dwóch kilogramów koszt przesyłki to 8 złotych) lub dostarczenie zamówienia poprzez firmę kurierską DPD w cenie 15 złotych. Darmowa dostawa obowiązuje już w przypadku zakupu na kwotę przekraczającą 150 złotych. Dodatkowo wydawnictwo zapewnia przesyłkę na terenie całego świata.

Zwrot produktu

Masz prawo do zwrotu produktów w terminie 14 dni od chwili otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z tego prawa, produkt nie może być używany, kopiowany, czy uszkodzony, powinien posiadać oryginalne, fabryczne opakowanie oraz musi mieć dołączoną fakturę lub paragon, a także wydrukowany e-mail zwrotny od pracownika sklepu. W celu dokonania zwrotu należy poinformować sklep o swoim zamiarze, na przykład wykorzystując formularz dostępny na stronie sklepu, ale nie jest to obowiązkowe. W ten sposób otrzymasz całość wpłaconej kwoty.

Skontaktuj się ze sklepem Wiedza.pl

Ze sklepem Wiedza.pl możesz skontaktować się na różne sposoby. Wykorzystać w tym celu możesz pocztę elektroniczną, wysyłając wiadomość na adres sklep@wiedza.pl lub kontakt@wiedza.pl. Możesz również zadzwonić pod numer 22 720 06 10.