Rabaty w WONGA Listopad 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w WONGA

WONGA

Pierwsza pożyczka do 1000 zł za 0 zł

Wartość zniżki:
Pierwsza pożyczka do 1000 zł za 0 zł

Ważne na:
✔️ pierwszą pożyczkę ✔️ Nowi klienci
WONGA

Do 15 000 zł z bezkosztową przerwą w spłacaniu

Wartość zniżki:
Pożyczka za 0 zł
Ważne do:
31.12.2020

Ważne na:
✔️ pożyczki ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Szybka gotówka
Kody rabatowe w Szybka gotówka
30% kod rabatowy na prowizję od pożyczki
Kody rabatowe w Inteligo
Kody rabatowe w Inteligo
Bon turystyczny: 500 zł dla dzieci do 18. roku ży
Kody rabatowe w Incredit
Kody rabatowe w Incredit
Pożyczka do 6000 zł na 4 miesiące
Kody rabatowe w AXA DIRECT
Kody rabatowe w AXA DIRECT
Kup ubezpieczenie i skorzystaj ze zniżki 15% za zakup online
Kody rabatowe w Zalando Lounge
Black Deal Kody rabatowe w Zalando Lounge
Do 80% rabatu na cały asortyment

Informacje o WONGA

WONGA
5 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla WONGA

Aktualne promocje WONGA. Tutaj znajdziesz najnowsze kupony i kody rabatowe WONGA. Tylko w Wonga, w krótkim czasie pożyczysz potrzebne pieniądze, bez problemów, stania w kolejkach, całkowicie online. Bez wychodzenia z domu, uzyskasz pożyczkę w kilkanaście minut.

Rabaty w WONGA 2
Rabaty dla nowych klientów 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 26.11.2020
Adres WONGA
ul. Żaryna 2B, bud.
02-593 Warszawa

Promocje, kupony i kody rabatowe WONGA oraz okazyjne zakupy

Wonga.com to brytyjskie przedsiębiorstwo oferujące pożyczki online. Strona internetowa Wonga wystartowała w 2007 roku i do chwili obecnej udzielono już 7 milionów pożyczek. Swoje oddziały posiada na 3 kontynentach, a od niedawna także w Warszawie znajduje się oddział. Promocje WONGA pozwalają każdemu kto potrzebuje gotówki, zdobyć ją na korzystnych warunkach, bez zbędnych formalności.

Kody rabatowe Wonga, to znakomita okazja by podreperować swój budżet domowy. Dzięki korzystnemu oprocentowaniu pożyczki - rocznej rzeczywistej stopie procentowej, w skrócie RRST, późniejsza spłata nie jest wysoka, tylko korzystna dla klienta. WONGA kupony rabatowe, pozwalają na okres do 30 dni zaciągnąć pożyczkę, dając jednocześnie możliwość wcześniejszej jej spłaty zmniejszając przez to kwotę odsetek. Warto zapoznać się ze stroną internetową Wonga, dzięki przejrzystemu menu, w łatwy sposób można zrozumieć wszystkie zasady, bez zbędnych gwiazdek, bowiem promocje WONGA dostępne są cały czas dla każdego. Wonga szanuje czas każdego klienta, dlatego gotówkę można otrzymać nawet bezpośrednio po pozytywnej decyzji. To niewątpliwa zaleta dla każdego kto potrzebuje gotówki od zaraz.

Pożyczki

Wonga to internetowy pożyczkodawca, który swoją ofertę kieruje do każdego, niezależnie od wykształcenia, zawodu, każdego kto potrzebuje gotówki. Kwota, na którą mogą liczyć klienci mieści się w przedziale 500 zł - 2500 zł, z terminem spłaty do 30 dni. Kody rabatowe WONGA, oraz WONGA kupony rabatowe, pozwalają mieć taką kwotę w krótkim czasie na swoim koncie.

Jak zrealizuję kod rabatowy Wonga

Aktualna informacja odnośnie bieżącej oferty promocyjnej WONGA znajduje się na górze tej strony. Należy zawsze zapoznać się z warunkami wykorzystania kuponu czy kodu promocyjnego. By zasięgnąć szczegółowych informacji skontaktuj się z Obsługą Klienta sklepu i zapytaj, jak skorzystać z kuponu rabatowego, który posiadasz.

Uzyskanie pożyczki w Wonga

Promocje WONGA to okazja, by pożyczkę uzyskać w bardzo prosty sposób. Na stronie głównej za pomocą specjalnych suwaków należy wybrać kwotę pożyczki i termin. Zapoznać się z ogólnym kosztem. Wypełnić formularz, dokonać symbolicznego przelewu na kwotę 10 gr, czekać na decyzję kredytową, podpisać umowę i już tylko czekać na przelew gotówki. WONGA kupony rabatowe to rozwiązanie szybkie, sprawne, przy minimum formalności.

Rezygnacje

Istnieje możliwość odstąpienia od umowy, w terminie 14 dni od zawarcia umowy. W tym celu należy wysłać pocztą elektroniczną swoje oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

Obsługa Klienta

Wszelkie pytania można kierować drogą mailową lub pod numerem telefonu podanym na stronie. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące ofert WONGA kupony rabatowe i nie tylko.