Rabaty w Workstyle Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Workstyle

Workstyle

5% rabatu na pierwsze zakupy

Wartość zniżki:
5%

Ważne na:
✔️ subskrypcję newslettera ✔️ Nowi klienci
Workstyle

Darmowa dostawa od 100 zł

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa
Minimalna wartość zamówienia:
100.00 zł

Ważne na:
✔️ wszystkie zamówienia powyżej 100 zł ✔️ Wszyscy klienci
Ważne do: 30.09.2020
Workstyle

Do 50% rabatu na wyprzedaży

Wartość zniżki:
50%
Ważne do:
30.09.2020

Ważne na:
✔️ wybrane produkty na wyprzedaży ✔️ Wszyscy klienci
Ważne do: 30.09.2020
Workstyle

45% rabatu na koszulki Made in USA

Wartość zniżki:
45%
Ważne do:
30.09.2020

Ważne na:
✔️ wybrane koszulki Made in USA ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Karko
Kody rabatowe w Karko 30% kod rabatowy na nową kolekcję
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE 15% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Zapato
Kody rabatowe w Zapato 30 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Brooklyn Butik
Kody rabatowe w Brooklyn Butik 10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Newchic
Kody rabatowe w Newchic Do 95% rabatu na Flash Deals
Kody rabatowe w Runners Club
Kody rabatowe w Runners Club 10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Boozt
Kody rabatowe w Boozt 10% kod rabatowy przy zapisie do newslettera

Informacje o Workstyle

Workstyle
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Workstyle

Workstyle został zobowiązany do oferowania najlepszej odzieży i akcesoriów. Współpracując z klientami, pragnie przekazać im najwyższą jakość w najniższej cenie. Wykorzystaj nasz Workstyle kod rabatowy i ciesz się niższymi cenami.

Rabaty w Workstyle 4
Największy rabat w Workstyle 50%
Rabaty dla nowych klientów 1
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 19.09.2020
Adres WORKSTYLE
ul. Krakowska 12
32-500 Chrzanów

O sklepie Workstyle.pl

Dzięki przedsiębiorczej wizji i determinacji, Hamilton Carhartt i kolejne trzy pokolenia stworzyli markę, która przetrwała próbę czasu. Dziś Carhartt współpracuje z ponad 2000 amerykańskich firm w Detroit, Kentucky i Tennessee włącznie z ponad 900 członkami związków zawodowych (UFCW). W ubiegłym roku wyprodukowano ponad 7 000 000 sztuk odzieży w czterech zakładach amerykańskich. Firma jest dumna, że przez 125 lat nieprzerwanie produkuje odzież roboczą w Stanach Zjednoczonych.

Promocje

Workstyle promocje to podstawowa zakładka którą nieustannie mogą cieszyć się klienci. Obejmuje ona wysokiej jakości odzież która opatrzona jest rabatem, a sięga on nawet kilkadziesiąt procent. Czapki, torby czy plecaki to nie nowość, a stały asortyment sklepu. Śledząc na bieżąco stronę internetową klienci mogą natknąć się aktualne Workstyle promocje. To niesamowita okazja, dzięki której nasz budżet nie zostanie zachwiany. To również idealna alternatywa dla osób, które bez wychodzenia z domu, stania w korkach, kolejkach może zaopatrzyć się w odzież niezbędna do pracy.

Sprzedaż hurtowa

Firma Workstyle specjalizuje się w sprzedaży hurtowej produktów marki Carhartt na bardzo preferencyjnych warunkach. W ramach współpracy oferuje między innymi wsparcie marketingowe, sprzedażowe oraz logistyczne, profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich produktów czy tez możliwość zamówień produktów już od 1szt.

Asortyment

Od ponad 125 lat Carhartt został zobowiązany do oferowania najlepszej odzieży i akcesoriów. Dbamy o jakość i wykonanie produktów. Używa tylko najlepszych materiałów i stosuje bardzo rygorystyczne normy kontroli jakości do wszystkich ubrań i akcesoriów które sprzedaje. Celem firmy jest zapewnić klientom satysfakcję z każdego zakupu oraz zapewnić najlepszą obsługę w nadchodzących latach. Ponieważ wszystkie ubrania mają określoną żywotność, jej zobowiązanie gwarancyjne nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez normalne zużycie, niewłaściwe użycie, zaniedbania lub oczywiste nadużycie odzieży. Carhartt nie ponosi odpowiedzialności za ubrania w których powstały indywidualne zmiany krawieckie, hafty lub inne zdobienia.

Dostawa

Dla zamówień powyżej 250zł przesyłka GRATIS. Koszt wysyłki zwracanego towaru ponosi Klient, WORKSTYLE zwraca koszty wysyłki poniesione przez kupującego przy zakupie w kwocie nie wyższej niż najtańsza oferowana przez firmę przesyłka czyli 9zł. Koszt ponownej wysyłki do Klienta ponosi WORKSTYLE jeśli wartość zamówienia przekracza 100zł. W przeciwnym wypadku koszt wysyłki ponosi Klient w wysokości 9zł.

Kontakt

Jakiekolwiek pytania klient może kierować drogą elektroniczną info@workstyle.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku  w godzinach od 7:00 - 15:00 pod numerem telefonu 888 637 937.