Łącznie 2 ocen

Workstyle Kod Rabatowy

Workstyle Screenshot

Oferty Workstyle

„Nie przegap już żadnej promocji Workstyle“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do Workstyle

Alle Suchbegriffe anzeigen
  1. Promocje
  2. Sprzedaż hurtowa
  3. Asortyment
  4. Dostawa
  5. Kontakt

O sklepie Workstyle.pl

Dzięki przedsiębiorczej wizji i determinacji, Hamilton Carhartt i kolejne trzy pokolenia stworzyli markę, która przetrwała próbę czasu. Dziś Carhartt współpracuje z ponad 2000 amerykańskich firm w Detroit, Kentucky i Tennessee włącznie z ponad 900 członkami związków zawodowych (UFCW). W ubiegłym roku wyprodukowano ponad 7 000 000 sztuk odzieży w czterech zakładach amerykańskich. Firma jest dumna, że przez 125 lat nieprzerwanie produkuje odzież roboczą w Stanach Zjednoczonych.

Promocje

Workstyle promocje to podstawowa zakładka którą nieustannie mogą cieszyć się klienci. Obejmuje ona wysokiej jakości odzież która opatrzona jest rabatem, a sięga on nawet kilkadziesiąt procent. Czapki, torby czy plecaki to nie nowość, a stały asortyment sklepu. Śledząc na bieżąco stronę internetową klienci mogą natknąć się aktualne Workstyle promocje. To niesamowita okazja, dzięki której nasz budżet nie zostanie zachwiany. To również idealna alternatywa dla osób, które bez wychodzenia z domu, stania w korkach, kolejkach może zaopatrzyć się w odzież niezbędna do pracy.

Sprzedaż hurtowa

Firma Workstyle specjalizuje się w sprzedaży hurtowej produktów marki Carhartt na bardzo preferencyjnych warunkach. W ramach współpracy oferuje między innymi wsparcie marketingowe, sprzedażowe oraz logistyczne, profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich produktów czy tez możliwość zamówień produktów już od 1szt.

Asortyment

Od ponad 125 lat Carhartt został zobowiązany do oferowania najlepszej odzieży i akcesoriów. Dbamy o jakość i wykonanie produktów. Używa tylko najlepszych materiałów i stosuje bardzo rygorystyczne normy kontroli jakości do wszystkich ubrań i akcesoriów które sprzedaje. Celem firmy jest zapewnić klientom satysfakcję z każdego zakupu oraz zapewnić najlepszą obsługę w nadchodzących latach. Ponieważ wszystkie ubrania mają określoną żywotność, jej zobowiązanie gwarancyjne nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez normalne zużycie, niewłaściwe użycie, zaniedbania lub oczywiste nadużycie odzieży. Carhartt nie ponosi odpowiedzialności za ubrania w których powstały indywidualne zmiany krawieckie, hafty lub inne zdobienia.

Dostawa

Dla zamówień powyżej 250zł przesyłka GRATIS. Koszt wysyłki zwracanego towaru ponosi Klient, WORKSTYLE zwraca koszty wysyłki poniesione przez kupującego przy zakupie w kwocie nie wyższej niż najtańsza oferowana przez firmę przesyłka czyli 9zł. Koszt ponownej wysyłki do Klienta ponosi WORKSTYLE jeśli wartość zamówienia przekracza 100zł. W przeciwnym wypadku koszt wysyłki ponosi Klient w wysokości 9zł.

Kontakt

Jakiekolwiek pytania klient może kierować drogą elektroniczną info@workstyle.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku  w godzinach od 7:00 - 15:00 pod numerem telefonu 888 637 937.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku