Rabaty w Wrangler Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Wrangler

Wrangler

Darmowa dostawa i zwroty

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa

Ważne na:
✔️ wszystko ✔️ Wszyscy klienci
Wrangler

Produkty kategorii "pride" do 78% taniej

Wartość zniżki:
78%

Ważne na:
✔️ produkty kategorii "pride" ✔️ Wszyscy klienci
Wrangler

Do 60% taniej na produkty w wyprzedażu

Wartość zniżki:
60%

Ważne na:
✔️ wyprzedaż ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w PROSTO
Kody rabatowe w PROSTO 10% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Karko
Kody rabatowe w Karko 30% kod rabatowy na nową kolekcję
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE 15% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Zapato
Kody rabatowe w Zapato 30 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Kontri
Kody rabatowe w Kontri 20 zł kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Brooklyn Butik
Kody rabatowe w Brooklyn Butik 10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Newchic
Kody rabatowe w Newchic Do 95% rabatu na Flash Deals

Informacje o Wrangler

Wrangler
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Wrangler

Jeśli marzą Ci się nowe jeansy to na pewno warto zwrócić uwagę na markę Wrangler, którą cechuje wysoka jakość wyrobów, a ich spodnie służą Ci przez lata, sprawdź najnowsze promocje i kody rabatowe!

Rabaty w Wrangler 3
Największy rabat w Wrangler 78%
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 16.09.2020
Adres VF International Sagl – WRANGLER Division
Via Laveggio 5
6855 Stabio, Switzerland

O marce Wrangler

Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych i znanych marek na świecie. Właścicielem marki jest VF Corporation, w której skład wchodzą również takie marki, jak Lee, JanSport oraz The North Face. Firma powstała w 1947 roku, w Greensboro w Północnej Karolinie.

Promocje

Możemy zapoznać się z całym szeregiem dodatkowych ofert na promocje Wrangler, rabatów oraz kodów rabatowych. Wymienić tylko można: wyprzedaż do 30%, końcowa wyprzedaż do 50%, kod rabatowy – 10 % na męskie obuwie, darmowa dostawa na cały asortyment sklepu w przypadku zakupu przekraczającego 200 PLN, kod rabatowy 15% na cały asortyment sklepu Olivie i wiele, wiele innych. Pod względem oferowanych promocji, rabatów i kodów rabatowych bez wątpienia oferta Wranglera robi ogromne wrażenie. Do tego w zakładce wyprzedaż Wrangler możemy znaleźć dodatkowe, przecenione produkty. Propozycja oraz Wyprzedaż Wrangler jest na tyle godna, że z pewnością każdy coś dla siebie znajdzie.

Asortyment Sklepu

Asortyment sklepu Wrangler nie potrzebuje zbytniego przedstawienia. Mamy tutaj do kupienia najlepsze i najmodniejsze spodnie, buty, kurtki, koszule, swerty, szorty, akcesoria a nawet chinosy i spodnie nie z deminu dla mężczyzna, a także dżinsy, swetry, kurtki , wyroby dzianinowe, koszule, spódnice, szorty, serwetki, koszuli, topy, akcesoria oraz obuwie dla pań.

Dostawy

Na stronie internetowej zamieszczone są warunki oraz sposób realizowania dostaw. Opłata za dostawę wynosi 19 PLN za jedno zamówienie, a termin dostarczenia to 3 dni robocze od momentu wysłania z magazynu

Zwroty

Zgodnie z informacją zawartą na stronie Klient ma prawo w terminie 30 (trzydziestu) dni kalendarzowych od dnia następującego po dniu dostaw powiadomić o rezygnacji zakupy nie ponosząc z tego tytułu żadnych konsekwencji. Nie musi także podać przyczyny. Procedura zwrotów jest szczegółowo opisana w odpowiedniej zakładce na stronie

Obsługa klienta

Obsługa klienta odbywa się przez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie oraz przez telefon także w zakładce kontakt podany. Na stronie można także znaleźć sklep stacjonarny, jednak jest tam zmieszczona informacja, że najlepsza najbardziej klientowi odpowiadająca sprzedaż odbywa się przez sklep Internetowy.