Łącznie 3 ocen

Wrangler Kod Rabatowy

Wrangler Screenshot

Oferty Wrangler

„Nie przegap już żadnej promocji Wrangler“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do Wrangler

  1. Promocje
  2. Asortyment Sklepu
  3. Dostawy
  4. Zwroty
  5. Obsługa klienta

O marce Wrangler

Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych i znanych marek na świecie. Właścicielem marki jest VF Corporation, w której skład wchodzą również takie marki, jak Lee, JanSport oraz The North Face. Firma powstała w 1947 roku, w Greensboro w Północnej Karolinie.

Promocje

Możemy zapoznać się z całym szeregiem dodatkowych ofert na promocje Wrangler, rabatów oraz kodów rabatowych. Wymienić tylko można: wyprzedaż do 30%, końcowa wyprzedaż do 50%, kod rabatowy – 10 % na męskie obuwie, darmowa dostawa na cały asortyment sklepu w przypadku zakupu przekraczającego 200 PLN, kod rabatowy 15% na cały asortyment sklepu Olivie i wiele, wiele innych. Pod względem oferowanych promocji, rabatów i kodów rabatowych bez wątpienia oferta Wranglera robi ogromne wrażenie. Do tego w zakładce wyprzedaż Wrangler możemy znaleźć dodatkowe, przecenione produkty. Propozycja oraz Wyprzedaż Wrangler jest na tyle godna, że z pewnością każdy coś dla siebie znajdzie.

Asortyment Sklepu

Asortyment sklepu Wrangler nie potrzebuje zbytniego przedstawienia. Mamy tutaj do kupienia najlepsze i najmodniejsze spodnie, buty, kurtki, koszule, swerty, szorty, akcesoria a nawet chinosy i spodnie nie z deminu dla mężczyzna, a także dżinsy, swetry, kurtki , wyroby dzianinowe, koszule, spódnice, szorty, serwetki, koszuli, topy, akcesoria oraz obuwie dla pań.

Dostawy

Na stronie internetowej zamieszczone są warunki oraz sposób realizowania dostaw. Opłata za dostawę wynosi 19 PLN za jedno zamówienie, a termin dostarczenia to 3 dni robocze od momentu wysłania z magazynu

Zwroty

Zgodnie z informacją zawartą na stronie Klient ma prawo w terminie 30 (trzydziestu) dni kalendarzowych od dnia następującego po dniu dostaw powiadomić o rezygnacji zakupy nie ponosząc z tego tytułu żadnych konsekwencji. Nie musi także podać przyczyny. Procedura zwrotów jest szczegółowo opisana w odpowiedniej zakładce na stronie

Obsługa klienta

Obsługa klienta odbywa się przez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie oraz przez telefon także w zakładce kontakt podany. Na stronie można także znaleźć sklep stacjonarny, jednak jest tam zmieszczona informacja, że najlepsza najbardziej klientowi odpowiadająca sprzedaż odbywa się przez sklep Internetowy.

Wrangler: 4.7 na 5 punktów na podstawie ocen 3.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku