Rabaty w Wydrukujemy.to Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Wydrukujemy.to

Wydrukujemy.to

Projekt i druk wizytówek!

Wartość zniżki:
Projekt i druk wizytówek!

Ważne na:
✔️ na wizytówki ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Archon
Kody rabatowe w Archon
400 zł rabatu na każdy projekt domu
Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w GUESS
Kody rabatowe w GUESS
E-KARTA PODARUNKOWA
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare

Informacje o Wydrukujemy.to

Wydrukujemy.to
4.8 z 5 gwiazdek 5 Oceny dla Wydrukujemy.to

Wydrukujemy.to to drukarnia internetowa oferująca bardzo szeroki zakres usług związanych z wydrukiem różnego typu materiałów. Dzięki wydrukujemy.to kody rabatowe, możesz swoje zlecenie zrealizować w jeszcze niższej cenie.

Rabaty w Wydrukujemy.to 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Wydrukujemy.to
ul. Sikorskiego 4
65-454 Zielona Góra

W Wydrukujemy.to zamówisz kalendarze, wizytówki, plakaty, ulotki, naklejki i wiele innych

Wydrukujemy.to jest drukarnią internetową, która specjalizuje się w niskonakładowym druku cyfrowym. Realizowane są w niej również wydruki wielkoformatowe. Firma Dalej Razem Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo o profilu społecznym, które powstało by pomóc osobom dotknięty autyzmem. Dzięki temu w drukarni zatrudnione są osoby dotknięte tą chorobą, które jednak mogą i chcą pracować, a oferowana przez nie forma obsługi klienta w niczym nie odbiega od standardów osób zdrowych. W związku ze swoją działalnością, firma wydrukujemy.to została laureatem wielu nagród, nieraz bardzo prestiżowych, które doceniły jej społeczne zaangażowanie oraz biznesowe sukcesy.

Wydrukujemy.to kody rabatowe – jak to działa?

Skorzystanie z programu rabatowego dostępnego na stronie Kupony.pl, jest bardzo łatwe. Wystarczy, że skopiujesz interesujący cię kupon, a następnie wkleisz go w oznaczone miejsce swojego Koszyka zakupowego. Dzięki temu zyskasz możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnych ofert cenowych. Nie musisz się nigdzie rejestrować ani korzystać z kart rabatowych. Wydrukujemy.to kody rabatowe są do wykorzystania podczas składania każdorazowego zamówienia na stronie internetowej firmy.

Promocyjne oferty

Drukarnia wydrukujemy.to prowadzi liczne akcje promocyjne, w trakcie których można uzyskać rabat na niektóre usługi oferowane przez tę firmę, dzięki czemu możesz sporo zaoszczędzić. Promocje mogą dotyczyć różnych rodzajów działalności firmy. Najlepiej dowiesz się o nich dzięki newsletterowi, który pozwoli ci na bieżąco uzyskać informacje odnośnie aktualnie obowiązujących programów rabatowych.

Wszystkie typy wydruków

Interesuje cię wydruk cyfrowy wizytówek, ulotek, a może zaproszeń lub dyplomów? Niezależnie od tego, jakiego rodzaju zamówienie chcesz złożyć, możesz być pewien, że w tej drukarni internetowej zostaniesz obsłużony na najwyższym poziomie. Dodatkowo realizuje ona również wydruki wielkoformatowe, w tym te w technologii HP Latex, które nadają się do wykorzystania w każdym wnętrzu, na przykład fototapety lub fotoobrazy. Jednocześnie sklep internetowy wydrukujemy.to oferuje także przygotowanie gadżetów reklamowych. Z usług tego przedsiębiorstwa możesz skorzystać online, poprzez sklep internetowy, jak również korzystając z drukarni stacjonarnej dostępnej w Zielonej Górze. Wybór zależy od ciebie. Sprawdź, że zadowoleni klienci nie mogą się mylić i skorzystaj z propozycji tej drukarni.

Dostawa zamówionych produktów

Dostawa produktów ze strony wydrukujemy.to odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Przy zakupach na kwotę poniżej 300 złotych, jej koszt wynosi 20 złotych, natomiast powyżej tej kwoty realizowana jest gratis. Jeżeli chcesz otrzymać przesyłkę w sobotę, do wartości przesyłki dolicz jeszcze 18,46. Jeżeli twoje zamówienie przekroczy wagę 30 kilogramów, jego koszt ustalany jest indywidualnie. Nie ma możliwości wysyłki towaru za pobraniem. Możliwy jest odbiór osobisty zamówionych produktów w siedzibie drukarni w Zielonej Górze.

Rezygnacja z zamówienia

Ze względu na indywidualny charakter zamówienia składanego w drukarni internetowej wydrukujemy.to, klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Skontaktuj się z drukarnią

Kontakt z drukarnią jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem sklep@wydrukujemy.to. Możesz także zadzwonić pod numer 68 451 13 67 lub 505 973 147. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Możesz także wykorzystać formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej sklepu, a także udać się do punktu stacjonarnego w Zielonej Górze, przy ulicy Sikorskiego 4 (wejście od ulicy Licealnej).